حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در ابتدای هفته جاری در بورس کالای ایران به رقم ۱۳ هزار و ۹۸۶ قرارداد رسید.

حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در ابتدای هفته جاری در بورس کالای ایران به رقم ۱۳ هزار و ۹۸۶ قرارداد و  ارزش معاملات نیز به رقم یک هزار و ۸۶۸ میلیارد ریال رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول،  در همین حال در بازار نقدی سکه، شاهد افزایش قیمت ها در بازار بودیم، به طوری که رشد اولین روز هفته، بیشترین رشد بهای سکه در سال‌جاری بود و بهای آن را به بالاترین سطح از ۳۱ اردیبهشت‌ماه رساند. به گفته فعالان، رشد فلز گرانبهای داخلی بیشتر ناشی از افزایش تقاضای فیزیکی بود. گفته می‌شود افزایش تقاضا بیشتر ناشی از نزدیک شدن به پایان ماه مبارک رمضان است.

دیروز سکه تمام بهار آزادی ۱۵هزار تومان رشد کرد و به قیمت یک میلیون و ۲۱۶ هزار تومان رسید. برخی از کارشناسان بازار اعتقاد دارند؛ تقاضا برای خرید سکه به‌دلیل نزدیک شدن به عید فطر بالا رفته است.

در معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران هم پنج سر رسید، به تبعیت از بازار نقدی روندی مثبت داشتند. به طوری که قرارداد سکه آتی سررسید تیرماه سال ۹۶ با ۰.۷۲ درصد افزایش با رقم یک میلیون و ۲۲۰ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت.

همچنین قرارداد سکه آتی سررسید شهریور ماه با ۰.۵۱ درصد رشد با رقم یک میلیون و ۲۴۷ هزار تومان داد و ستد شد.

در همین حال قراداد آتی سکه سررسید آبان ماه نیز با رقم یک میلیون و هزار ۲۷۷ تومان خریداری شد که نسبت به آخرین روز مبادلاتی هفته قبل ۰.۳۵ درصد رشد داشته است.

از سوی دیگر قرارداد سکه آتی تحویل دی ماه نیز با ۰.۴۹ درصد رشد با رقم یک میلیون و ۳۱۲ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت. قرارداد سکه آتی تحویل اسفندماه نیز نسبت به آخرین روز مبادلاتی هفته گذشته ۰.۶۳ درصد رشد کرد و با رقم یک میلیون و ۳۴۷ تومان خریداری شد.

انتهای پیام


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=94659
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

افزایش قیمت در بازار نقدی سکه
افزایش قیمت در بازار نقدی سکه
افزایش قیمت در بازار نقدی سکه
افزایش قیمت در بازار نقدی سکه
افزایش قیمت در بازار نقدی سکه