طلای جهانی در مرز ۱۲۹۰ دلار ایستاد
طلای جهانی در مرز ۱۲۹۰ دلار ایستاد
طلای جهانی در مرز ۱۲۹۰ دلار ایستاد
طلای جهانی در مرز ۱۲۹۰ دلار ایستاد
طلای جهانی در مرز ۱۲۹۰ دلار ایستاد

طلای جهانی در مرز ۱۲۹۰ دلار ایستاد

طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی در شرایطی که دلار در واکنش به نگرانی سیاستگذاران پولی آمریکا نسبت به نرخ پایین تورم ضعیف شد، اندکی افزایش یافت.


افزایش قیمت سکه و دلار در بازار

سکه تمام طرح جدید با افزایش ۱۳ هزار تومانی به یک میلیون و ۴۴۴ هزار تومان رسیده است و دلار آمریکا ۴۱۰۳ تومان فروخته می‌شود.


حباب بازار سکه و ناخرسندی طلا فروشان

بازار سکه این روزها دچار حباب قیمتی شده و نزدیک ۲ میلیون ریال بالاتر از قیمت واقعی آن معامله می شود؛ وضعیتی که نه تنها مردم بلکه دست اندرکاران طلا را نیز ناخرسند کرده است.


دلار مبادله ای آذر ماه را با کاهش نرخ آغاز کرد

بر اساس آن ۱۱ واحد پولی از جمله دلار آمریکا نسبت به دیروز کاهش و نرخ ۲۳ ارز دیگر همچون یورو و پوند انگلیس افزایش یافت؛ نرخ ۵ ارز نیز تغییری نداشت.


حباب ۲۰۰هزار تومانی سکه به‌زودی می‌ترکد

قیمت سکه باید کمی بیش از ارزش طلای آن باشد اما در وضعیت کنونی سکه ۲۰۰هزار تومان از ارزش طلای آن بیشتر است که کاملاً غیرطبیعی است.


سکه یک میلیون و ۴۱۹ هزار تومان شد

صرافی‌های تهرانی امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۴۱۹ هزار تومان و هر دلار را با قیمت ۴۰۹۳ تومان به متقاضیان می‌فروشند.


ارزش لیر ترکیه سقوط کرد

پس از آنکه رئیس جمهوری ترکیه در سخنانی از عملکرد بانک مرکزی این کشور انتقاد کرد و تلویحا از دخالت در سیاست های پولی بانک مرکزی ترکیه خبر داد، شاخص بورس استانبول و ارزش لیر شاهد کاهش قابل توجهی بوده است.


رشد نرخ مبادله ای دلار، پوند و یورو در ۳۰ آبان

قیمت ۲۳ واحد پولی از جمله دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت، ۱۲ ارز کاهش داشتند و ۴ ارز ثابت ماندند.


دلار ارزان، چالش بازار

برآیند مسائل مختلف بر بازار نشان‌دهنده آن است که دلار همیشه بیشترین تاثیر را بر روند بازارها در ایران دارد.


کاهش نرخ مبادله ای دلار  

ارزش ۱۵ ارز همچون دلار نسبت به پنجشنبه گذشته کاهش و ۲۲ ارز دیگر از جمله پوند انگلیس و یورو افزایش یافت؛ ۲ ارز نیز تغییری نداشت.


متهم گرانی دلار کیست؟

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه افزایش نرخ ارز، استمرار نخواهد داشت، دلیل اصلی بالا رفتن نرخ دلار را تقاضای فصلی دانست.


رئیس اتحادیه طلاوجواهر: تقلب در بازار سکه را قبول ندارم

به‌عنوان فردی که سال‌ها در این صنف فعالیت کرده است، به هیچ عنوان بحث فروش سکه‌های تقلبی را قبول ندارم و تأیید نمی‌کنم.


صرافی‌ها خالی از مشتری، ویترین‌ها پر از تماشاچی!

بررسی‌ بازار آزاد سکه و ارز که از روزهای اخیر با صعود قیمت همراه شده است، نشان می‌دهد که مردم مقابل صرافی‌ها تجمع کردند و نظاره‌گر تابلو اعلان قیمت‌ها هستند اما خرید و فروش به شکل محسوسی انجام نمی‌شود.


آخرین قیمتها از بازار طلا و ارز

صرافی‌های تهرانی امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۳۹۲ هزار تومان و هر دلار را با قیمت ۴۱۰۳ تومان به متقاضیان می‌فروشند.


افزایش ۶۰ هزار تومانی قیمت سکه در یک هفته

بازار سکه در یک هفته اخیر با شیب تندی در مسیر افزایشی قرار گرفت؛ به طوری‌که قیمت سکه تمام در این مدت بیش از ۶۰ هزار تومان افزایش یافت.


کاهش نرخ مبادله ای دلار و افزایش پوند انگلیس و یورو 

قیمت دلار به همراه ۱۸ ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش یافت؛ ۱۴ واحد پولی از جمله پوند انگلیس و یورو افزایش داشت و ۶ ارز نیز ثابت ماند.


طلای جهانی کشش افزایش قیمت نداشت

طلای جهانی در معاملات روز سه‌شنبه که دلار آمریکا ثابت بود، با کاهش قیمت روبرو شد.


کاهش نرخ مبادله‌ای دلار در بانک مرکزی

۱۹ ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افت کردند و ۱۱ ارز دیگر از جمله یورو افزایش داشتند؛ ۹ ارز نیز ثابت


افزایش نرخ مبادله ای دلار و یورو  

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت ۳۱ ارز همچون دلار آمریکا و یورو نسبت به دیروز افزایش و پنج واحد پولی از جمله پوند انگلیس کاهش را ثبت کرد؛ سه ارز دیگر ثابت ماند.


دلار به ۴۱۰۰ تومان نزدیک شد

دلار آمریکا در ادامه روند افزایشی روزهای اخیر در بازار امروز (یکشنبه) ۱۲ تومان گران شده و به ۴۰۹۴ تومان رسیده است. درحالی که تمام کاهش قیمت را تجربه می‌کند.


ارز بازیچه بحران‌های داخلی

در چند وقت اخیر، نرخ ارز در کشور ما نوسانات بسیار زیادی را تجربه کرد و شاهد بودیم که از مرز چهارهزار تومان نیز عبور کرد. به نوعی می‌توان گفت عبور این نرخ از رقم ‌چهارهزار تومان بیش از هر چیزی، بار روانی زیادی را به جامعه تحمیل کرد.


افزایش نرخ دلار در بازار آزاد تهران

فعالان ارز، طلا و سکه در آغاز هفته شاهد رشد قیمت دلار آمریکا و دیگر اسعار عمده در بازار آزاد بودند اما قیمت طلا به تبعیت از کاهش نرخ جهانی، افت کرد.


روند کاهشی قیمت طلای جهانی متوقف می‌شود؟

در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز برای نخستین بار در هفت سال گذشته، حتی یک کارشناس نیز کاهش قیمت طلا در هفته جاری را پیش‌بینی کرد.


نرخ ۲۹ ارز بانکی افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۹ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۷ ارز دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.


بازی خطرناک ارزی در دوره احمدی‌نژاد

«بازی خطرناک با نرخ ارز»؛ این عبارت به‌کار‌رفته از سوی معاون ارزی بانک مرکزی در دولت دهم، تنها یکی از دستاوردهای هشت‌ساله بانک مرکزی در دولت احمدی‌نژاد بود.


فرآیند تحویل قراردادهای آتی سکه طلا تحویل آبان اعلام شد

فرآیند تحویل قرارداد آتی سکه آبان ماه ۹۶ در بورس کالای ایران اعلام شد.


نرخ مطلوب ارز و بودجه سال آینده

ارسال پیش نویس لایحه بودجه سال آینده به دولت همزمان با عبور قیمت دلار مبادله ای از مرز ۳۵ هزار ریال، بر گمانه زنی فعالان اقتصادی درباره چشم انداز آتی نرخ این ارز افزوده است.


تقاضای طلا در ایران افزایش یافت

شورای جهانی طلا اعلام کرد تقاضا برای جواهرات در ایران در سه ماهه سوم ۲۰۱۷ برای نهمین دوره سه ماهه متوالی افزایش داشته و با رشدی ۸ درصدی به ۱۱.۴ تن رسیده است.


افزایش نرخ مبادله ای ۲۵ ارز در بانک مرکزی

ارزش ۲۵ ارز هچون دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به دیروز افزایش و ۱۲ ارز دیگر کاهش یافت؛ ۲ ارز نیز تغییر قیمتی نداشت.


کشف ۱۷۳۸ گرم طلا از کمر یک مسافر در گمرک

ماموران گمرک ۱۰ بسته طلای کار شده قاچاق را از کمر یک مسافر ورودی از کشور ترکیه کشف کردند.


دلار ۴ هزار تومانی می‌ماند؟

ماندن قیمت دلار برای دومین ماه پیاپی در کانال چهارهزارتومان؛ این پیام را به اقتصاد می دهد که این رقم ماندنی خواهد بود؛هم نوسان دلار در بازار جهانی این اجازه را نمی دهد که دولت بیش از این نرخ دلار را کنترل کند و هم راهکارهای علم اقتصاد چنین توصیه ای را نمی کند.


قیمت طلا به ۱۲۸۰ دلار رسید

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۸۰ دلار و ۲۴ سنت رسید.


دلار بانکی ۳۴ هزار و ۹۹۹ ریال شد

نرخ دلار آمریکا در بانک مرکزی که در چند هفته اخیر روند افزایشی داشته است، امروز (شنبه) ۴۹ ریال رشد کرد و با ثبت رقم ۳۴ هزار و ۹۹۹ ریال در مرز ورود به کانال جدید قیمتی ایستاد.


نرخ ۲۱ ارز بانکی کاهش یافت

بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز چهارشنبه افزایش و نرخ ۲۱ ارز کاهش یافت؛ نرخ ۴ ارز دیگر نیز ثابت بود.


دلار دولتی ۳۴۸۷ تومان شد

دلار مبادله‌ای در طول هفته گذشته تا ۵۶ تومان گران شده است، البته این تغییر دلیل خاص خود را دارد.


دلیل نوسانات نرخ ارز در یک ماه گذشته چیست؟

یک استاد اقتصاد گفت: از نوسانات نرخ ارز تا حدود زیادی کاسته شده به طوری که در حال حاضر بازار رشد آرامی را در قیمت ارز شاهد است.


دلار دولتی را ۳۴۷۸ تومان بخرید

بانک مرکزی برای امروز نرخ‌گذاری جدیدی در مرکز مبادلات ارزی نداشته و ارزها به نرخ روز گذشته مبادله می‌شود. براین اساس قیمت دلار ۳۴۷۸ تومان خواهد بود.


طلا ارزان‌تر می‌شود

در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت نسبت به احتمال افزایش قیمت طلا در هفته جاری بدبین بودند در حالی که سرمایه گذاران اندکی خوش‌بینی یافتند.


افزایش قیمت ۳۱ ارز بانکی

قیمت ۳۱ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش و در مقابل هشت ارز از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت.


سفید و سیاه افزایش نرخ ارز!

برخی کارشناسان می‌گویند در شرایط فعلی اقتصاد ایران افزایش نرخ ارز به معنی کاهش ارزش پول ملی و تورم زا است


دلار گران شد

صرافی‌های تهرانی امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۳۱۳ هزار تومان و هر دلار را با قیمت ۴۰۲۵ تومان به متقاضیان می‌فروشند.


مقررات ارزی تا پایان سال بازنگری می‌شود

مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی اعلام کرد: روند بازنگری در مقررات ارزی تا پایان سال جاری انجام می شود.


قیمت طلا به ۱۲۸۲ دلار رسید

قیمت هر اونس طلا بعد از رسیدن به پایین ترین رقم از ۶ اکتبر تاکنون (۱۲۷۱ دلار و ۸۶ سنت)، امروز با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۲۸۲ دلار و ۸۰ سنت رسید.


دلار آزاد ۴۰۱۲ تومان شد

صرافی‌های تهرانی امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۲۹۷ هزار تومان و هر دلار را با قیمت ۴۰۱۲ تومان به متقاضیان می‌فروشند.


ماندگاری دلار بالای ۴۰۰۰ تومان صحت ندارد

مسعود کرباسیان می‌گوید این سخنان که این روزها مطرح می‌شود مبنی بر اینکه برنامه دولت این است که دلار را در بالای ۴۰۰۰ تومان ثابت نگه دارد صحت ندارد.


شرط پرداخت ارز مسافرتی اعلام شد

با حذف دلار از صدور ویزای اربعین، زائران می‌توانند به جای پرداخت دلار به عنوان هزینه ویزای خود معادل ریالی آن را پرداخت کنند.


خروج ایرلاین‌ها از لیست ارز مبادله‌ای

با بازنگری در مجموعه مقررات ارزی و در راستای سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز به زودی اختصاص ارز مبادله‌ای به ایرلاین‌ها متوقف خواهد شد. دستورالعمل مربوطه احتمالا تا اواخر هفته جاری ابلاغ و لازم الاجرا خواهد بود.


صرافی سینا دینار زائرین کربلا را تامین می‌کند

به منظور رفاه حال هموطنان به ویژه زائران اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، شرکت صرافی سینا نسبت به تامین ارز مورد نیاز آنان-دینار عراق- اقدام می نماید.


ارز دولتی از نوسان افتاد

قیمت ارزهای دولتی نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.


ریزش قیمت ها در بازار طلا و سکه

فعالان حوزه سکه و طلا امروز (شنبه) شاهد ریزش قیمت ها در بازار آزاد بودند به شکلی که قیمت سکه تمام طرح جدید با عقبگرد ۱۵۸ هزار ریالی به به کانال ۱۲ میلیون ریالی بازگشت.