نوسانات نرخ ارز را برای صادرکنندگان جبران می‌کنیم
نوسانات نرخ ارز را برای صادرکنندگان جبران می‌کنیم
نوسانات نرخ ارز را برای صادرکنندگان جبران می‌کنیم
نوسانات نرخ ارز را برای صادرکنندگان جبران می‌کنیم

نوسانات نرخ ارز را برای صادرکنندگان جبران می‌کنیم

چنانچه نرخ ارز دچار نوساناتی شود، برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که از طریق صندوق ضمانت توسعه صادرات به سرمایه‌گذاران و صادرکنندگان کمک کند تا ریسک صادرات برای آن‌ها کاهش یابد.


افزایش قیمت دلار و سکه بهار آزادی در بازار آزاد

هر یورو با افت ۸۷ ریالی نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۹ هزار و ۸۷۴ ریال و هر پوند انگلیس با رشد ۲۳ ریالی، امروز ۴۷ هزار و ۸۷۳ ریال به فروش رفت.


روند رشد قیمت طلای جهانی متوقف شد

طلای جهانی در معاملات روز چهارشنبه بدنبال بهبود ارزش دلار، کاهش یافت اما تنش‌های ژئوپلیتیکی پیرامون کره شمالی و نگرانی‌ها نسبت به انتخابات فرانسه همچنان از این فلز به عنوان دارایی امن حمایت کرد.


افت قیمت دلار و تقویت یورو و پوند بانکی

بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن ارزش دلار به همراه ۱۴ ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش و ۱۷ ارز دیگر همچون پوند انگلیس و یورو افزایش یافتند و ۷ ارز نیز تغییری نداشت.


کنترل بازار سکه در دست کیست؟

روز سه‌شنبه، بهای دلار و سکه همزمان در مسیر کاهشی قرار گرفت. در روزی که دلار ۷ تومان کاهش یافت و به قیمت ۳ هزار و ۷۴۷ تومان رسید، سکه تمام بهار آزادی نیز ۳ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و روی قیمت یک میلیون و ۲۲۴ هزار تومان ایستاد.


افت یک ریالی ارزش دلار و تقویت یورو بانکی

هر دلار آمریکا با یک ریال کاهش قیمت ۳۲,۴۳۸ ریال، هر پوند انگلیس با ۶۱ ریال رشد ۴۰,۷۵۳ ریال و هر یورو با ۹۰ ریال رشد قیمت ۳۴,۵۴۵ ریال ارزش گذاری شدند.


طلای جهانی در مرز ۱۲۸۵ دلار ایستاد

طلای جهانی در معاملات روز سه‌شنبه از تنش‌های ژئوپلتیکی پیرامون کره شمالی که تقاضای خرید برای این فلز به عنوان دارایی امن را تقویت کرد، مورد حمایت قرار گرفت و نزدیک به بالاترین قیمت پنج ماه اخیر ماند.


بازار سکه، سکه شد

روز سوم هفته، زمان درخشش بازار سکه بود. روز دوشنبه، سکه تمام بهار آزادی و نیم‌سکه به مرزهای جدیدی قدم گذاشتند و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به آستانه بهای ۱۱۹ هزار تومان رسید.


رشد قیمت جهانی طلا و افزایش تقاضا ۲ عامل رشد قیمت مسکوکات در بازار داخل

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور افزایش قیمت انواع مسکوکات طلا در بازار داخلی را ناشی از رشد قیمت جهانی اونس طلا و افزایش تقاضای داخلی اعلام کرد.


افت یک ریالی قیمت دلار بانکی و رشد ارزش ۲۶ ارز

هر دلار آمریکا با یک ریال افت قیمت نسبت به دیروز ۳۲,۴۳۹ ریال، هر پوند انگلیس با رشد قیمت ۷۹ ریالی ۴۰,۶۹۲ ریال و هر یورو با ۲۹ ریال افزایش ۳۴,۴۵۵ ریال ارزش گذاری شد.


عطش انگلیسی برای خرید سکه

آمار منتشر شده حاکی است که رشد تقاضا برای فلزات گرانبها در بازار بریتانیا موجب شده است تا فروش سکه طلا در این کشور در سه ماه نخست امسال بیش از ۲۰ درصد افزایش یابد.


نقطه سرخط دلار

اظهارات هفته گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره دلار و سیاست پولی این کشور، شواهد بیشتری از تغییر در سیاست پولی “دلار قوی” را فراهم می‌کند.


تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات نرخ ارزهای بانکی

نرخ ۳۹ ارز عمده و اصلی جهان را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی، همگی نسبت به دیروز ثابت ماندند.


نگهداری بیش از ۱۰ هزار یورو، قاچاق محسوب می‌شود

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به مصوبه اخیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: نگهداری ارز بیش از معادل ۱۰ هزار یورو قاچاق تلقی می شود.


سیاست طلا را گران کرد

قیمت طلا نسبت به روز گذشته ۱۲ دلار و در یک ماه گذشته ۸۴ دلار رشد داشته است.


وضع بازار ارز در سال جاری

در حقیقت مهم‌ترین فاکتوری که بازار ارز در سال‌جاری را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، مسائل سیاسی پیرامون آینده برجام است.


نرخ یورو و پوند افزایش و دلار بانکی کاهش یافت

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را برای امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که براساس آن، ارزش ۲۶ ارز از جمله پوند انگلیس نسبت به دوشنبه هفته جاری افزایش یافت، نرخ ۱۰ ارز بسان دلار آمریکا کاهش داشت و قیمت سه ارز نیز بدون تغییر بودند.


ارزش دلار در معاملات امروز بازار جهانی بالا رفت

ارزش دلار در مبادلات امروز بازار جهانی ارز به دلیل تشدید بحران سوریه و کره شمالی به بالاترین میزان خود در سه هفته گذشته رسید.


شرایط جدید نگهداری ارز بالای ۱۰ هزار یورو ابلاغ شد

بانک مرکزی با ابلاغ دستورالعملی اعلام کرد: نگهداری ارز به صورت اسکناس حداکثر تا سقف مبلغ ۱۰ هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها بلامانع و بالاتر از آن مشروط به ارایه مستندات است.


رشد اندک نرخ دلار و سکه در بازار آزاد

صرافان ارز و سکه یکشنبه ۲۰ فروردین‌ماه هر دلار آمریکا را با ۲۱ ریال افزایش قیمت در مقایسه با دیروز (شنبه) ۳۷ هزار و ۵۶۱ ریال معامله کردند.


تثبیت نرخ ارزهای بانکی

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نرخ همه ارزهای بانکی را برای امروز ( یکشنبه ) به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی در برابر ریال بدون تغییر نسبت به دیروز اعلام کرد.


دلار و سکه ارزان شد

هر دلار آمریکا را با ۷۰ ریال کاهش قیمت در مقایسه با پنجشنبه هفته گذشته ۳۷ هزار و ۵۴۰ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با افت۷۰ هزار ریالی، ۱۲ میلیون و ۲۵ هزار ریال داد وستد کردند.


تقویت نرخ بانکی دلار آمریکا

رزش ۲۷ ارز از جمله پوند انگلیس و یورو نسبت به پنجشنبه گذشته ( ۱۷ فروردین ) کاهش یافت، ۹ ارز دیگر از جمله دلار آمریکا رشد قیمت داشتند و سه ارز نیز ثابت ماندند.


ثبت رکورد جدید برای طلا

بهای طلا به اوج ۵ ماهه و قیمت نفت تا اوج یک ماهه بالا رفت.


طلای جهانی به مرز ۱۲۶۰ دلار صعود کرد

طلا در معاملات روز پنج‌شنبه بازار جهانی تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار افزایش یافت.


افزایش دلار بانکی و افت یورو

نای آن قیمت ۱۴ ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش و قیمت ۱۹ ارز دیگر از جمله یورو کاهش یافت و ۶ ارز نیز ثابت ماند.


کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه در بازار آزاد

هر دلار آمریکا را با ۱۶ ریال کاهش قیمت در مقایسه با دیروز ۳۷ هزار و ۵۷۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۵۰ هزار ریال افزایش، ۱۲ میلیون و ۹۰ هزار ریال داد وستد کردند.


افزایش نرخ دلار بانکی و افت ارزش ۲۵ارز

ارزش ۲۵ ارز همچون دلار و یورو نسبت به دیروز کاهش و ۱۰ ارز دیگر از جمله دلار افزایش یافت و چهار ارز نیز ثابت ماند.


دلار در کانال ۳۷ هزار ریالی باقی ماند

صرافان ارز و سکه امروز (دوشنبه) هر دلار آمریکا را ۳۷ هزار و ۴۳۶ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را ۱۲ میلیون ریال داد وستد کردند.


چرا سکه گران شد؟

در این بازه زمانی افزایش قیمت جهانی طلا باعث صعودی شدن نرخ سکه و طلا در بازار داخلی شد.


رشد نرخ رسمی دلار و افت یورو

نرخ گذاری رسمی امروز (دوشنبه) ارزها در بانک مرکزی از رشد سه ریالی ارزش دلار نسبت به معاملات ۱۰ فروردین ماه حکایت دارد و در مقابل قیمت یورو ۲۳۱ ریال افت کرده است.


دامنه نوسان طلا چقدر است؟

طلاتازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت بین ۱۲۲۸ تا ۱۲۵۸ دلار در هر اونس در نوسان خواهد بود.


افزایش نرخ دلار و کاهش قیمت سکه در بازار تهران

صرافان ارز و سکه امروز (سه شنبه) هر دلار آمریکا را با ۴۹۲ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز (هفتم فروردین)، ۳۷ هزار و ۹۱۷ ریال داد وستد کردند، همچنین هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید ۱۰ هزار ریال کاهش یافت اما کماکان در کانال ۱۲ میلیون ریالی باقی ماند.


تداوم افت قیمت دلار بانکی

نرخ گذاری امروز (سه شنبه) ۳۹ ارز عمده در بانک مرکزی نشان می دهد که قیمت دلار بانکی همچنان روند نزولی را طی می کند.


افت نرخ دلار و رشد قیمت پوند و یورو بانکی

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) نرخ برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش ۶ ارز همچون دلار آمریکا نسبت به دیروز کاهش یافت، ۲۸ ارز دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس رشد قیمت داشت و پنج ارز نیز ثابت ماندند.


کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه

صرافان ارز و سکه امروز (یکشنبه) هر دلار آمریکا را با ۸۰ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز ( پنجم فروردین)، ۳۷ هزار و ۳۷۷ ریال داد و ستد کردند، اما هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید با افزایش دو هزار ریالی در کانال ۱۲ میلیون ریالی باقی ماند.


بزرگترین تولیدکنندگان طلا در سال ۲۰۱۶ را بشناسید

تولید جهانی طلا در سال ۲۰۱۶ به ۳۱۰۰ تن رسید. این میزان تولید معادل سال قبل است به طوری که کانادا، توانست آن بخش از کاهش تولید مکزیک را جبران کند.


ثبات نرخ ارزهای بانکی در تعطیلی بازارها

تعطیلی هفتگی بازارهای جهانی سبب شد تا نرخ ۳۹ ارز عمده بانکی امروز (یکشنبه) در بانک مرکزی نسبت به دیروز تغییری نکند.


نوسان‌های ارزی در سال ۱۳۹۵ به ساحل آرامش رسید

موج های بلند تغییر در قیمت برابری ارزهای عمده، با آغاز اجرای برجام، رفع موانع بانکی و دسترسی کامل بانک مرکزی به منابع خود در پایان سال به ساحل آرامش گام نهاد.


هر کیلوطلا ۲۵ نفر را شاغل می‌کند

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر کشور گفت: فرآیند تبدیل هر یک کیلو طلا به مصنوعات طلا برای ۲۵ نفر شغل ایجاد می‌کند.


نرخ رسمی ارزها در آخرین روز کاری سال ۹۵

در حالی که نرخ دلار آمریکا بانکی در آخرین روز کاری امسال با ۲ ریال کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۲ هزار و ۴۲۰ ریال ارزش گذاری شد، این ارز در طی یکسال ۲۱۷۳ ریال افزایش قیمت را در بانک مرکزی پشت سر گذاشت.


قیمت طلا افزایش یافت

قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۲۲ درصد افزایش به ۱۲۲۹ دلار و ۲۶ سنت رسید.


پلیس فتا: فعالیت صرافی‌ها در فضای مجازی فاقد مجوز از بانک مرکزی است

رئیس اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: فعالیت صرافی ها در فضای مجازی فاقد مجوز از بانک مرکزی است.


قیمت دلار و سکه در بازار آزاد

صرافان ارز و سکه امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با ۷۸ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز، ۳۷ هزار و ۵۰۲ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با کاهش ۱۸۲ هزار ریالی، ۱۱ میلیون و ۸۸۹ هزار ریال داد و ستد کردند.


افزایش قیمت سکه به‌خاطر رشد تقاضای آخر سال است

رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور، افزایش قیمت انواع سکه در بازار را ناشی از افزایش تقاضا در ایام پایانی سال دانست و گفت: حباب شدید قیمتی در این محصولات به وجود آمده است.


سکه طلا گران شد

در بازار امروز – دوشنبه – سکه تمام طرح جدید با افزایش ۱۵ هزار تومانی نسبت به دیروز، یک میلیون و ۲۰۴ هزار تومان قیمت دارد و دلار آمریکا با کاهش ۵ تومانی در مقایسه با روز قبل ۳۷۴۶ تومان عرضه می‌شود.


۷ هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد

معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۷۲۸ قرارداد و ارزش آن به یک هزار و ۲۶ میلیارد ریال رسید.


اکنون بهترین فرصت برای ورود به بازار طلا است

تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری آر بی سی کاپیتال بر این باورند که روند نزولی قیمت طلا در روزهای گذشته بهترین فرصت را برای ورود سرمایه گذاران بین المللی به بازار طلا فراهم کرده است.


قانون مالیات برارزش افزوده طلا اصلاح می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن بیان حمایت از خریداران مصنوعات طلا بر اصلاح فانون مالیات برارزش افزوده طلا تأکید کرد.


افزایش قیمت طلا در بازار جهانی

طلای جهانی روز دوشنبه تحت تاثیر تقاضا برای دارایی امن در آستانه انتخابات در اروپا، از پایین‌ترین رکورد پنج هفته اخیر که روز جمعه به آن سقوط کرده بود، بهبود یافت.