صادرکنندگان سرگردان صرافی ها شدند


صادرکنندگانی که ارز خود را در بازار ثانویه عرضه می‌کنند، نسبت به وصول ریال از صرافی ها گله داشته و می‌گویند که گاهی بیش از یک هفته طول می‌کشد تا ریال حاصل از فروش ارز به آنها بر گردد، این در حالی است که ضابطه‌ای برای زمان پرداخت طلب خریدار وجود ندارد.

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳

چرا ایرانی‌ها سکه‌ جمع می‌کنند؟


یک کارشناس اقتصادی گفت: انباشت سکه در خانه‌ها باعث فقیر شدن فقیران و افزایش دارایی ثروتمندان خواهد شد که این امر منجر به تفاوت طبقاتی خواهد شد و طبقه متوسط جامعه که تا پیش‌از این توانسته بود خود را حفظ کند با این اقدامات تضعیف می‌شود.

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸

افزایش قیمت رسمی یورو


بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۱۸ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ ۷ ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲

نرخ ها در بازار سکه تعدیل شد


آغاز عرضه سکه های پیش فروش شده در سررسید ۶ ماهه و نیز روند کاهشی بهای ارزها در سامانه سنا دست به دست هم داد تا امروز(یکشنبه) نرخ ها در بازار مسکوکات طلا تعدیل شود.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷

خریدوفروش مصنوعات طلا در حد صفر است


عضو اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: پیش از این مردم نسبت به طلا نگاه ذخیره ارزش داشتند اما اکنون به دلیل گرانی، مالیات بر ارزش افزوده و اجرت ساخت، خریدوفروش مصنوعات طلا در حد صفر است.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳

نقش دلار کمرنگ می شود؟


وزیر خارجه روسیه گفت: در حالی که کشورهای بیشتری به سمت استفاده از ارزهای خود در مبادلات تجاری می‌روند، نقش دلار به عنوان ذخیره ارزی جهانی ممکن است از بین برود.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱

۴ روش سوءاستفاده از ارز دولتی


وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجاری احتمالی سوءاستفاده از ارز دولتی را به سازمان برنامه و بودجه و ستاد اقتصاد مقاومتی اعلام کرد.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴

آخرین ویرایش گروه‌های کالایی برای اختصاص ارز منتشر شد


سازمان توسعه تجارت، آخرین ویرایش گروه‌های کالایی برای اختصاص ارز را منتشر کرد.

یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۷:۲۹

وامی که برای خرید ۵ هزار سکه رفت


رییس سازمان بازرسی کل کشور از دریافت ۴ قرارداد تسهیلات به مبلغ ۷۲ میلیارد ریال و صرف ۷۰ میلیارد ریال از آن برای خرید ۵ هزار سکه طلا خبر داد.

شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه افزایش یافت


بورس کالا با صدور اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از ۲۸ مرداد ماه سال جاری در بورس کالا افزایش می‌یابد.

شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
صادرکنندگان سرگردان صرافی ها شدند
صادرکنندگان سرگردان صرافی ها شدند
صادرکنندگان سرگردان صرافی ها شدند
صادرکنندگان سرگردان صرافی ها شدند
صادرکنندگان سرگردان صرافی ها شدند