کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه
کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه
کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه
کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه
کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه

کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه

صرافان ارز و سکه امروز (یکشنبه) هر دلار آمریکا را با ۸۰ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز ( پنجم فروردین)، ۳۷ هزار و ۳۷۷ ریال داد و ستد کردند، اما هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید با افزایش دو هزار ریالی در کانال ۱۲ میلیون ریالی باقی ماند.


بزرگترین تولیدکنندگان طلا در سال ۲۰۱۶ را بشناسید

تولید جهانی طلا در سال ۲۰۱۶ به ۳۱۰۰ تن رسید. این میزان تولید معادل سال قبل است به طوری که کانادا، توانست آن بخش از کاهش تولید مکزیک را جبران کند.


ثبات نرخ ارزهای بانکی در تعطیلی بازارها

تعطیلی هفتگی بازارهای جهانی سبب شد تا نرخ ۳۹ ارز عمده بانکی امروز (یکشنبه) در بانک مرکزی نسبت به دیروز تغییری نکند.


نوسان‌های ارزی در سال ۱۳۹۵ به ساحل آرامش رسید

موج های بلند تغییر در قیمت برابری ارزهای عمده، با آغاز اجرای برجام، رفع موانع بانکی و دسترسی کامل بانک مرکزی به منابع خود در پایان سال به ساحل آرامش گام نهاد.


هر کیلوطلا ۲۵ نفر را شاغل می‌کند

عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر کشور گفت: فرآیند تبدیل هر یک کیلو طلا به مصنوعات طلا برای ۲۵ نفر شغل ایجاد می‌کند.


نرخ رسمی ارزها در آخرین روز کاری سال ۹۵

در حالی که نرخ دلار آمریکا بانکی در آخرین روز کاری امسال با ۲ ریال کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۲ هزار و ۴۲۰ ریال ارزش گذاری شد، این ارز در طی یکسال ۲۱۷۳ ریال افزایش قیمت را در بانک مرکزی پشت سر گذاشت.


قیمت طلا افزایش یافت

قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۲۲ درصد افزایش به ۱۲۲۹ دلار و ۲۶ سنت رسید.


پلیس فتا: فعالیت صرافی‌ها در فضای مجازی فاقد مجوز از بانک مرکزی است

رئیس اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: فعالیت صرافی ها در فضای مجازی فاقد مجوز از بانک مرکزی است.


قیمت دلار و سکه در بازار آزاد

صرافان ارز و سکه امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با ۷۸ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز، ۳۷ هزار و ۵۰۲ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با کاهش ۱۸۲ هزار ریالی، ۱۱ میلیون و ۸۸۹ هزار ریال داد و ستد کردند.


افزایش قیمت سکه به‌خاطر رشد تقاضای آخر سال است

رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور، افزایش قیمت انواع سکه در بازار را ناشی از افزایش تقاضا در ایام پایانی سال دانست و گفت: حباب شدید قیمتی در این محصولات به وجود آمده است.


سکه طلا گران شد

در بازار امروز – دوشنبه – سکه تمام طرح جدید با افزایش ۱۵ هزار تومانی نسبت به دیروز، یک میلیون و ۲۰۴ هزار تومان قیمت دارد و دلار آمریکا با کاهش ۵ تومانی در مقایسه با روز قبل ۳۷۴۶ تومان عرضه می‌شود.


۷ هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد

معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۷۲۸ قرارداد و ارزش آن به یک هزار و ۲۶ میلیارد ریال رسید.


اکنون بهترین فرصت برای ورود به بازار طلا است

تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری آر بی سی کاپیتال بر این باورند که روند نزولی قیمت طلا در روزهای گذشته بهترین فرصت را برای ورود سرمایه گذاران بین المللی به بازار طلا فراهم کرده است.


قانون مالیات برارزش افزوده طلا اصلاح می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن بیان حمایت از خریداران مصنوعات طلا بر اصلاح فانون مالیات برارزش افزوده طلا تأکید کرد.


افزایش قیمت طلا در بازار جهانی

طلای جهانی روز دوشنبه تحت تاثیر تقاضا برای دارایی امن در آستانه انتخابات در اروپا، از پایین‌ترین رکورد پنج هفته اخیر که روز جمعه به آن سقوط کرده بود، بهبود یافت.


افت یک ریالی ارزش دلار بانکی و رشد پوند انگلیس و یورو

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) نرخ برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش ۶ ارز همچون دلار نسبت به دیروز کاهش و ۲۶ ارز دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس افزایش یافت و هفت ارز نیز ثابت ماند.


قیمت‌های امروز دلار و سکه در بازار آزاد

صرافی‌های تهران امروز دلار آمریکا را با قیمت ۳۷۵۰ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی را با قیمت یک میلیون و ۱۹۲ هزار تومان می‌فروشند.


مصادیق دستکاری بازار تعیین شد

مسئول گروه مشاوران حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار، از تهیه پیش نویس اولیه مصادیق دستکاری بازار خبر داد.


تثبیت قیمت ارزهای عمده بانکی

امروز هر دلار آمریکا ۳۲,۴۱۸ ریال، هر پوند انگلیس ۳۹,۴۲۶ ریال و هر یورو ۳۴,۶۰۳ ریال ارزش گذاری شدند.


افت قیمت دلار و افزایش یورو و پوند بانکی

امروز هر دلار آمریکا با افت دو ریالی نسبت به ۱۹ اسفند ماه، امروز ۳۲,۴۱۸ ریال تعیین قیمت شد.


سقف برداشت ازخودپردازهای سامان افزایش یافت

بانک سامان همزمان با فرارسیدن سال جدید، سقف برداشت پول نقد ازخودپردازهای خود را تا ۵ میلیون ریال در روز افزایش داد.


درگیری مرزی در بازار طلا

اونس طلا سال ۲۰۱۶ را با بهای ۱۰۶۱ دلار به پایان برد، اما در ماه‌های ژانویه و فوریه جهش بسیار قابل‌توجه حدودا ۱۷ درصدی را به خود دید.


با صعود ارزش دلار، طلای جهانی ارزان شد

طلا در بازار جهانی روز پنج‌شنبه تحت تاثیر صعود ارزش دلار در آستانه انتشار گزارش اشتغال ماهانه آمریکا اندکی کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح در پنج هفته گذشته رسید.


افزایش ۹ ریالی دلار و کاهش یورو و پوند بانکی

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) نرخ ۳۹ ارز اصلی و عمده جهان را اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۳ارز افزایش و ۲۴ارز با کاهش مواجه شد. همچنین نرخ دو ارز بدون تغییر ماند.


دلار در سقوط

صرافان ارز و سکه امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با کاهش ۱۵۸ ریالی در مقایسه با دیروز، ۳۷ هزار و ۳۵۵ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۴۲ هزار ریال افت قیمت، ۱۱ میلیون و ۸۷۰ هزار ریال داد و ستد کردند.


افزایش ۴ ریالی دلار و کاهش یورو و پوند بانکی

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) نرخ ۳۹ ارز اصلی و عمده جهان را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز افزایش و ۱۴ ارز با کاهش مواجه شد. همچنین نرخ هفت ارز بدون تغییر ماند.


نرخ دلار و سکه در بازار تهران کاهش یافت

صرافان ارز و سکه امروز (سه شنبه) هر دلار آمریکا را با کاهش ۱۳۹ ریالی نسبت به دیروز، ۳۷ هزار و ۵۱۳ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با ۲ هزار ریال افت قیمت، ۱۲ میلیون و ۱۲ هزار ریال داد و ستد کردند.


سکه گران شد

صرافی های تهران امروز دلار آمریکا را با قیمت ۳۷۶۵ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی را با قیمت یک میلیون و ۲۰۵ هزار تومان می فروشند.


نرخ طلای جهانی ثابت ماند

طلای جهانی به دلیل تقاضا برای دارایی امن در پی افزایش تنشهای ژئوپلیتیکی بر سر کره شمالی و ضعیف شدن ارزش دلار در معاملات روز دوشنبه ثابت بود.


موانع نقل و انتقالات ارزی بازار را به نوسان کشید

مدیر کل روابط بین‌الملل بانک مرکزی اعلام کرد که موضع ایران در ایجاد روابط و افتتاح نمایندگی بانک‌های خارجی سختگیرانه بوده و بر اساس رفتار آن‌ها با شبکه بانکی در زمان تحریم برخورد خواهد شد.


ثبات نرخ ارزها به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی

بانک مرکزی امروز (یکشنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که ارزش همه ارزها به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی در روز جاری ثابت ماندند.


افزایش اندک قیمت طلای جهانی

قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۰۵ درصد افزایش به ۱۲۳۴ دلار و ۸۱ سنت رسید.


افت نرخ بانکی دلار و رشد یورو

قیمت ۲۵ ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به چهارشنبه گذشته کاهش یافت، ۱۱ ارز دیگر همچون یورو افزایش داشتند و سه ارز نیز ثابت ماندند.


ریزش سنگین قیمت طلای جهانی

طلای جهانی پس از ثبت بزرگترین کاهش قیمت یک روزه سال ۲۰۱۷ در روز پنج شنبه، در معاملات جمعه به کاهش قیمت ادامه داد و به سوی نخستین کاهش هفتگی از اواخر ژانویه به این سو پیش می رود.


کاهش نرخ دلار و ثبات قیمت سکه در بازار تهران

صرافان ارز و سکه امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با کاهش ۷۵ ریالی در مقایسه با دیروز، ۳۷ هزار و ۷۶۴ ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را بدون تغییر قیمت، ۱۲ میلیون و پنج هزار ریال داد و ستد کردند.


قیمت طلا کاهش یافت

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴ درصد کاهش به ۱۲۴۳ دلار و ۸۶ سنت رسید.


ریزش قیمت ۲۴ ارز بانکی

هر دلار آمریکا با چهار ریال افزایش نسبت به دیروز ۳۲,۴۰۷ ریال، هر پوند انگلیس با افت ۱۸۹ ریالی ۴۰,۰۹۹ ریال و هر یورو با ۹۸ ریال کاهش ۳۴,۲۱۳ ریال ارزشگذاری شد.


سکه ارزان شد

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳۵۰۰ تومان کاهش یافت، قیمت دلار هم به ۳۷۷۷ تومان رسید.


محدوده نوسان طلا کجاست؟

تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت در دامنه ۴۰ دلاری در نوسان خواهد بود.


افزایش غیرمنتظره قیمت سکه‌های کوچک

قیمت قطعات کوچک سکه در حالی طی روزهای اخیر با شیب صعودی همراه شده که طی روزهای ابتدایی اسفند، نیم سکه و ربع سکه حدود ۴۰ هزار تومان و سکه گرمی ۱۸ هزار تومان در بازار افزایش قیمت پیدا کرده‌ اند.


طلای جهانی ثابت ماند

طلای جهانی پس از این‌که در معاملات روز قبل از بالاترین رکورد سه ماه و نیم اخیر فاصله گرفت با انتظار سرمایه‌گذاران برای سخنرانی روز جاری رییس جمهور آمریکا و شفافیت بیشتر درباره سیاست اقتصادی وی ثابت ماند.


کاهش نرخ دلار در بازار تهران

صرافان ارز و سکه امروز (دوشنبه) هر دلار آمریکا را با کاهش ۱۳ ریالی در مقایسه با دیروز، ۳۷ هزار و ۷۳۲ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۶۱ هزار ریال کاهش قیمت، ۱۲ میلیون و ۶۶ هزار ریال داد و ستد کردند.


قیمت طلا به ۱۲۵۶ دلار رسید

در حالی که سرمایه گذاران در انتظار روشن تر شدن سیاست های اقتصادی دولت دونالد ترامپ هستند، قیمت هر اونس طلا امروز با اندکی تغییر به رقم ۱۲۵۶ دلار و ۹۳ سنت رسید.


افت قیمت دلار و پوند بانکی و تقویت یورو

هر دلار آمریکا با کاهش یک ریالی ۳۲,۴۰۴ ریال و هر پوند انگلیس با ۱۱۳ ریال افت قیمت ۴۰,۲۶۷ ریال تعیین قیمت شد و هر یورو نیز با رشد هفت ریالی به ۳۴,۲۳۰ رسید.


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: آخر اسفند عقدم بود!

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.


خروج دلار از سایه طلا

در حالی که برخی پیش‌بینی می‌کردند دلار در ابتدای هفته جدید تحت‌تاثیر روند بهای اونس و سکه قرار داشته باشد، شنبه شاخص بازار ارز از سایه طلا خارج شد.


نرخ انواع ارز برای محاسبه عوارض گمرکی

نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی اعلام شد.


سکه گران شد

امروز در بازار آزاد دلار آمریکا ۳۷۷۹ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید یک‌میلیون و ۱۹۷هزار تومان به فروش می رسد.


سیاست دولت تثبیت نرخ ارز نیست

سیاست دولت تثبیت نرخ ارز نیست بلکه تلاش کرده‌ایم که نرخ ارز در بازارهای تعادلی شکل بگیرد و از نوسانات هیجانی نرخ ارز جلوگیری شود.


قیمت دلار و پوند بانکی رشد کرد

هر دلار آمریکا با پنج ریال رشد قیمت ۳۲,۴۰۲ ریال و هر پوند انگلیس با ۱۷۷ ریال افزایش ۴۰,۴۸۹ ریال قیمت گذاری شدند و ارزش یورو با افت ۱۱۱ ریالی به ۳۴,۱۶۸ ریال رسید.