مردم سکه را ارزان کردند
مردم سکه را ارزان کردند
مردم سکه را ارزان کردند
مردم سکه را ارزان کردند
مردم سکه را ارزان کردند

مردم سکه را ارزان کردند

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح وضعیت بازار داخلی و خارجی طلا و سکه پرداخت و تصریح کرد که به دلیل کاهش تقاضا و همچنین کاهش نرخ ارز، قیمت سکه در بازار داخلی روند نزولی پیدا کرده است.


کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه تمام بهارآزادی در بازار

صرافان سکه و ارز روز پنجشنبه هر دلار آمریکا را با ۶۴ ریال کاهش نسبت به دیروز ۳۷ هزار و ۳۱۹ ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با ۲۰ هزار ریال افزایش ۱۲ میلیون و چهار هزار و ۵۰۰ ریال فروختند.


رشد قیمت دلار و افت ارزش ۲۵ ارز در بانک مرکزی

ارزش دلار آمریکا و ۱۰ ارز دیگر نسبت به دیروز افزایش و در مقابل قیمت ۲۵ ارز همچون پوند انگلیس و یورو کاهش داشت؛ سه ارز نیز ثابت ماند.


رشد قیمت دلار و افت پوند و یورو بانکی

نرخ دلار بانکی که طی ۱۰ روز گذشته روند کاهشی را طی کرده بود، امروز (دوشنبه) با رشد سه ریالی نسبت به دیروز به ۳۲ هزار و ۴۴۳ ریال رسید.


تثبیت قیمت ارزهای بانکی در روز تعطیلی بازارهای جهانی

بانک مرکزی امروز (یکشنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی، همگی بدون تغییر باقی ماندند.


قیمت سکه، دلار و طلا در بازار آزاد نزولی شد

صرافان سکه و ارز در حالی امروز (شنبه) فعالیت خود را پس از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری آغاز کردند که قیمت سکه، طلا و دلار در بازار آزاد نزولی شد.


۵ کشور متهم به دستکاری در ارزش پول ملی خود شدند

وزارت خزانه‌داری آمریکا فهرست جدیدی از کشورهایی که در حال دستکاری ارزش پول ملی خود هستند را منتشر کرد.


جزئیات تغییرات ارزی برای سرمایه‌گذاران خارجی بازار سرمایه

جانشین رئیس سازمان بورس گفت: چنانچه سرمایه‌گذاری بخواهد سرمایه ارزی وارد کشور کرده و مجوز فیپا داشته باشد، می‌تواند در زمان خروج سرمایه، مبنای محاسباتی ارز را، نرخ آزاد محاسبه کند.


افت دلار بانکی و رشد یورو و پوند

بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد


بازار سکه کساد شد

در این میان بازار داخلی طلا و سکه تحت تاثیر عرضه و تقاضا قیمت‌گذاری می‌شود، باتوجه به اتمام مناسبت‌های خاص و پیش‌رو بودن ماه مبارک رمضان با تقاضای کمتری روبرو شده است.


شرایط بازار ارز پس از انتخابات ریاست‌جمهوری

رئیس کل بانک مرکزی در این باره به مردم اطمینان داده و گفته که به شایعات توجهی نداشته و نگران نباشند.


تداوم افت دلار بانکی

قیمت دلار بانکی از ابتدای این هفته روند کاهشی داشته به شکلی که از ابتدای هفته تاکنون ۶ ریال کاهش ثبت کرده است.


رشد حجم معاملات بازار آتی سکه

حجم معاملات آتی سکه طی دیروز ( دوشنبه) در بورس کالای ایران به ۷ هزار ۸۰۳ قرارداد رسید.


افزایش ارزش یورو در بازارهای جهانی

ارزش یورو در بازار معاملات جهانی ارز به دلیل تقویت رشد اقتصادی منطقه یورو در سه ماه نخست سال جاری میلادی به بیشترین رقم در یک هفته اخیر رسید.


افت قیمت دلار و تقویت پوند و یورو بانکی

ارزش دلار به همراه ۱۰ ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش و ۲۴ ارز همچون پوند انگلیس و یورو افزایش یافت؛ ۴ ارز نیز ثابت ماند.


تثبیت قیمت ۳۹ ارز بانکی

تعطیلی بازارهای جهانی سبب شد تا امروز (یکشنبه) نرخ ۳۹ ارز عمده در بانک مرکزی ثابت بماند.


رشد قیمت ۲۵ ارز و افت نرخ دلار بانکی

قیمت ۱۱ ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به پنجشنبه گذشته کاهش و ۲۵ ارز دیگر همچون یورو افزایش یافت؛ سه ارز نیز تغییری نداشت.


ابهامات سیاسی آمریکا طلای جهانی را افزایش داد

طلا تحت تاثیر ابهامات سیاسی که در آمریکا پس از اخراج رییس اف‌بی‌آی به وجود آمده و کاهش دلار و بازارهای سهام را بدنبال داشته است، روز جمعه برای سومین روز متوالی افزایش یافت.


الاگلنگ دلار و یورو در بانک مرکزی

ارزش دلار و پوند انگلیس به همراه ۱۲ ارز دیگر نسبت به دیروز افزایش و ۲۲ ارز همچون یورو کاهش یافت؛ سه ارز نیز تغییر قیمت نداشت.


کاهش نرخ دلار در بازار آزاد

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید به محدوده ۱۲ میلیون ریال بازگشت.


ماموریت بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال

هیات دولت مجوز تسویه بدهی ناشی از تعهدات ایران به بانک بین‌المللی«ترمیم و توسعه» به منظور تعدیل ارزش ریال را به بانک مرکزی ابلاغ کرد.


افت ارزش ۲۲ ارز بانکی

قیمت ۲۲ ارز همچون دلار آمریکا نسبت به پنج شنبه گذشته کاهش و ۱۴ ارز دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس افزایش یافت ؛ سه ارز نیز تغییری نداشتند.


رشد ۴۴ درصدی حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا

حجم و ارزش معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران، به ترتیب روی ارقام ۲۹ هزار و ۵۱۷ قرارداد و ارزش ۳ هزار و ۹۱۸ میلیارد ریال قرار گرف


علاقه ایرانی‌ها برای خرید طلا زیاد شد

شورای جهانی طلا در گزارشی می‌گوید که تقاضا برای زیورآلات طلا در ایران طی ماه‌های ژانویه تا مارس نسبت به سه ماهه اول سال گذشته، ۲۰۱۶، ۲۷ درصد افزایش یافته و به ۱۲.۹ تن رسیده است.


تحقق وعده‌ها با دلار ۵۷۰۰ تومان

وعده افزایش یارانه نقدی این روزها ابزار جذابی برای گرم شدن بازار رقابت نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شده است. اظهارات اخیر برخی کاندیداها در مورد افزایش یارانه نقدی در حالی اتفاق می‌افتد که با کاهش درآمدهای نفتی در سال‌های اخیر، دولت در پرداخت هزینه‌های جاری خود هم با مشکلات متعددی مواجه بود.


چرا فروپاشی یورو بعید خواهد بود؟

یورو در بحران مالی و یک دهه از دست رفته برای اقتصاد اروپا دوام آورد اما اکنون در حال سپری کردن یک آزمون سیاسی است و احتمالا از این امتحان هم جان سالم به در می‌برد.


قیمت سکه کم شد

سکه تمام طرح جدید با روند کاهشی نسبت به روز گذشته به یک میلیون و ۲۱۱ هزار تومان عرضه می‌شود و دلار آمریکا ۳۷۶۵ تومان قیمت دارد.


طلای جهانی ثابت ماند

طلا پس از سقوط حدود یک درصدی در معاملات روز گذشته، در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی ثابت ماند و نزدیک به پایین‌ترین قیمت سه هفته گذشته ایستاد.


قیمت طلا ۵ دلار کاهش یافت

امروز در بازارهای جهانی با افزایش ارزش دلار، قیمت طلا ۵ دلار کاهش یافت.


اقتصاد در فاز انتظار است


دوران صف بستن برای خرید سکه و ارز به سر آمد

رویکرد دولت یازدهم بر ارتقاء انضباط پولی سبب ثبات در بازار ارز و طلا شده به شکلی که دیگر از رشدهای جهشی قیمت ها و به صف شدن برای خرید سکه خبری نیست.


افزایش قیمت یورو؛ افت دلار و پوند بانکی

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش دلار و پوند انگلیس به همراه ۱۶ ارز دیگر نسبت به روز گذشته کاهش و ۱۷ ارز همچون یورو افزایش داشتند و ۴ ارز نیز ثابت بودند.


پیش‌بینی افزایش قیمت طلای جهانی در هفته جاری

در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز از کارشناسان و سرمایه‌گذاران بازار طلا درباره جهت حرکت قیمت این فلز در هفته جاری، اختلاف نظر بیش از حد معمولی وجود داشت اما خوش‌بینان به افزایش قیمت، گروه بزرگتری را تشکیل دادند.


۲۰هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد

سکه اگر چه نوسان های رو به پایین اونس و دلار در بازارهای جهانی بهای سکه در بازار نقدی و آتی بورس کالا را طی هفته اخیر با کاهش قیمت رو به رو کرد، اما کارشناسان معتقدند، خوش بینی ها نسبت به روند صعودی بهای اونس و همچنین در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری کشورمان، روزهای حساسی را برای بازار طلا و سکه رقم خواهد زد.


تاثیر انتخابات بر بازار طلا و ارز

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه در هفته گذشته عنوان کرد که انتخابات ریاست جمهوری تاثیر مستقیمی بر بازار داخلی طلا و سکه ندارد.


سقوط ۲ درصدی قیمت طلا در سال ۲۰۱۷

طبق گزارش دورنمای بازارهای کالای بانک جهانی، قیمت طلا تحت تاثیر ادامه افزایش نرخ‌های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا و کاهش تقاضا برای خرید دارایی‌های امن، در سال میلادی جاری دو درصد کاهش خواهد یافت.


پیش‌بینی سقوط ۲ درصدی قیمت طلا

طبق گزارش دورنمای بازارهای کالای بانک جهانی، قیمت طلا تحت تاثیر ادامه افزایش نرخ‌های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا و کاهش تقاضا برای خرید دارایی‌های امن، در سال میلادی جاری دو درصد کاهش خواهد یافت.


مهلت ساماندهی صرافی‌ها تمام شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید شرایطی فراهم شود که بازار ارز تحت تاثیر مسائل سیاسی نباشد، گفت: نباید اجازه داد برخی از صرافی ها و دلالان نرخ ارز را بصورت کاذب بالا و پایین کند.


افزایش قیمت دلار و سکه بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران

صرافان سکه و ارز امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با ۴۹ ریال افزایش قیمت نسبت به دوشنبه گذشته (چهارم اردیبهشت) ۳۷ هزار و ۴۸۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را باسه هزار و ۵۰۰ ریال رشد، ۱۲ میلیون و ۱۹۹ هزار و ۵۰۰ ریال داد و ستد کردند.


شکاف ۵۰۶ تومانی دلار مقابل یکسان‌سازی

در جریان تغییرات قیمتی دلار در مرکز مبادلات ارزی، ۲۴۰ تومان صعود در یک سال گذشته ثبت شده و اکنون اختلاف بین دو نرخ اصلی این ارز به حدود ۵۰۶ تومان رسیده است. کاهش شکاف قیمتی از شروط یکسان سازی نرخ ارز است.


طلای جهانی در ۱۲۶۵ دلار ایستاد

طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی بدنبال بهبود ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران که تقاضا برای این فلز ارزشمند را ضعیف کرد، به پایین‌ترین حد در دو هفته گذشته سقوط کرد.


میانگین هر دلار مرجع در فروردین ۳۲۴۳تومان

بر اساس آمار رسمی، در سال ۹۵ نرخ ارز در هر ماه ۱۵ تومان افزایش یافته؛ ضمن اینکه میانگین هر دلار مرجع در فروردین ۹۶ به ۳۲۴۲ تومان رسیده است.


کاهش نرخ بانکی دلار

بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه) اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۲۰ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به آخرین روز کاری هفته جاری افزایش و نرخ ۱۶ ارز از جمله دلار آمریکا کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.


تنـور داغ دلار

اثر انتخابات ریاست جمهورى بر وضعیت ارز بررسی شد، قیمت دلار در دولت گذشته به دلیل اتخاذ سیاست‌های شتاب‌زده و هیجانی اقتصادی و سیاسی، با شتاب افسار گسیخته ای از حدود ۹۰۰ تومان به بیش از ۳۵۰۰ تومان رسید.


بهای طلا تحت تاثیر انتخابات فرانسه

طلاتازه ترین تحلیل های اقتصادی نشان می دهد که قیمت طلا روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد ولی در کوتاه مدت به شدت در برابر تحولات مربوط به انتخابات ریاست جمهوری فرانسه حساسیت نشان خواهد داد.


انواع سکه ارزان شد

در جریان معاملات امروز(دوشنبه) بازار آزاد تهران و در آستانه جشن مبعث، قیمت انواع سکه با کاهش مواجه بود و تنها سکه یک گرمی ۳ هزار تومان گران شد؛ همچنین نرخ دلار نیز به ۳۷۵۳ تومان رسید.


طلا در بازار جهانی از صعود بازماند

طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی، بدنبال اعلام نتایج دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه که صعود بازارهای سهام و ریزش قیمت دارایی‌های امن را بدنبال داشت، حدود یک درصد سقوط کرد.


افت ارزش دلار و پوند بانکی و تقویت قیمت یورو

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) نرخ برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش دلار و پوند انگلیس به همراه ۱۱ ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش و قیمت ۱۹ ارز همچون یورو افزایش یافت؛ هفت ارز نیز تغییر قیمت نداشتند.


نوسانات نرخ ارز را برای صادرکنندگان جبران می‌کنیم

چنانچه نرخ ارز دچار نوساناتی شود، برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که از طریق صندوق ضمانت توسعه صادرات به سرمایه‌گذاران و صادرکنندگان کمک کند تا ریسک صادرات برای آن‌ها کاهش یابد.


افزایش قیمت دلار و سکه بهار آزادی در بازار آزاد

هر یورو با افت ۸۷ ریالی نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۹ هزار و ۸۷۴ ریال و هر پوند انگلیس با رشد ۲۳ ریالی، امروز ۴۷ هزار و ۸۷۳ ریال به فروش رفت.