افزایش قیمت ۳۵ ارز بانکی در سوم مهر
افزایش قیمت ۳۵ ارز بانکی در سوم مهر
افزایش قیمت ۳۵ ارز بانکی در سوم مهر
افزایش قیمت ۳۵ ارز بانکی در سوم مهر
افزایش قیمت ۳۵ ارز بانکی در سوم مهر

افزایش قیمت ۳۵ ارز بانکی در سوم مهر

قیمت ۳۵ ارز همچون دلار، پوند انگلیس و یورو نسبت به دیروز افزایش و چهار ارز دیگر کاهش یافت.


افت قیمت دلار و رشد ارزش سکه در بازار آزاد

هر دلار آمریکا را با ۱۰ ریال کاهش نسبت به دیروز ۳۸ هزار و ۹۲۰ ریال و هر سکه تمام طرح جدید را با ۳۲ هزار ریال رشد ۱۲ میلیون و ۴۰۹ هزار ریال داد و ستد شد.


شاخص بورس ۲۰۹ واحد افت کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۰۹ واحد افت کرد.


تثبیت نرخ ارزهای بانکی در دوم مهر

تعطیلی بازارهای جهانی در روز یکشنبه سبب شد تا نرخ اعلامی ۳۹ ارز عمده در بانک مرکزی نسبت به دیروز تغییری نداشته باشد.


دلار شهریوری رکورد شکست

بررسی نرخ دلار در شهریور ماه نشان می‌دهد که در مجموع این نوع ارز ۸۷ تومان نوسان قیمت در این یک ماه پیدا کرده و بالاترین نرخ سال را تاکنون تجربه کرده است.


بازار طلا و ارز نیم‌سال خود را چگونه آغاز کرد؟

دلار آمریکا که در هفته گذشته با شیبی ملایم در جهت کاهش قیمت حرکت کرد، در بازار نخستین روز مهر ماه با ثبات قیمت همراه بود و ۳۸۹۲ تومان فروخته شد.


رشد ارزش ۳۱ ارز بانکی در ابتدای مهر

بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش ۳۹ واحد پولی را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت ۳۱ ارز همچون دلار، پوند و یورو نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش یافت، هفت ارز افت ارزش داشت و یک ارز نیز ثابت ماند.


رشد قیمت ۲۷ ارز بانکی

قیمت ۲۷ ارز از جمله دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت، هشت ارز کاهش داشتند و چهار ارز دیگر بدون تغییر ماند.


دلار بانکی رکورد زد

بانک مرکزی در معاملات امروز مرکز مبادلات ارزی نرخ هر دلار آمریکا را با ۳۰ ریال افزایش نسبت به روز دیروز ۳۳ هزار و ۵۱۵ ریال قیمت گذاری کرد.


سقوط قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

صرافی‌های تهران امروز دلار آمریکا را با قیمت ۳۸۹۷ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۲۴۲ هزار تومان می‌فروشند.


ارزهای عمده روی خط ثبات

بانک مرکزی امروز (یکشنبه) نرخ برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی ارزش همه ارزها ثابت ماند.


تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز

صرافی‌های تهران امروز دلار آمریکا را با قیمت ۳۹۱۰ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۲۴۹هزار تومان می‌فروشند.


افت قیمت دلار بانکی و رشد یورو

ارزش ۱۷ ارز همچون دلار آمریکا کاهش و ۱۸ واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس نسبت به پنجشنبه گذشته رشد کرد؛ چهار ارز نیز تغییری نداشت.


حذف ارز مسافرتی؛ صرفه‌جویی برای بانک مرکزی

در حال حاضر خرید ارز مسافرتی از بانک‌ها اجباری نیست و پیش از این نیز اجباری نبود و مردم می‌توانستند ارز مسافرتی مورد نیاز خود را از صرافی‌ها و بازار آزاد تهیه کنند.


ارز تک‌نرخی رانت را از بین می‌برد

یک کارشناس بانکی می گوید:« بهترین شرایط یکسان سازی نرخ ارز زمانی است که سیستم بازار، با سیستم مدیریتی ارز، به هم نزدیک شوند؛این دو عامل باعث ثبات و اطمینان در بازار می شود.»


نوسان قیمت سکه در صرافی‌ها

امروز چهارشنبه ۲۲شهریور ماه ، قیمت انواع سکه در صرافی ها با نوسان روبه رو شده است.


تاثیرتصمیم فدرال رزرو برقیمت جهانی طلا

کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی پیش بینی می کنند که فدرال رزرو آمریکا طی هفته آینده تصمیم نهایی خود را برای کاهش تراز مالی ۴.۵ تریلیون دلاری اعلام خواهد کرد.


پیش بینی بانک مریل لینچ از قیمت طلا

بانک مریل لینچ آمریکا در گزارش چشم انداز بازارهای جهانی پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا طی ماه های آینده به بیش از ۱۴۰۰ دلار خواهد رسید که این رقم نسبت به گزارش قبلی تغییری نکرده است.


دلار بانکی درآستانه ۳۳۴۰ تومان

قیمت ۲۳ ارز همچون دلار نسبت به دیروز افزایش و ۱۴ واحدپولی از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ دو ارز دیگر نیز ثابت ماند.


جهش قیمت طلا در شهریورماه

قیمت سکه در کشور همزمان با جهش نرخ طلای جهانی با شیبی تند روند صعودی را در ۱۵ روز گذشته طی کرده است.


دلار، پوند و یورو بانکی رشد کرد

بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت ۲۸ واحد پولی همچون دلار، یورو و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش یافت؛ ۹ ارز کاهش داشت و ۲ ارز ثابت ماند.


مقصد آینده نقدینگی‌های سرگردان کجاست؟

یک اقتصاددان می‌گوید: اکنون که دولت نرخ سود بانکی را کاهش داده، باید ارز را تک‌نرخی کند تا به این ترتیب نوسانات در بازار ارز و سکه کوتاه‌مدت شده و نقدینگی سرگردان به آن سمت حرکت نکند.


هشدار تحلیلگران به سرمایه گذاران بازار طلا

جورجت بوئل تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری ای بی ان امرو بر این باور است که سرمایه گذاران باید مراقب باشند که احتمال کاهش تنش در شبه جزیره کره وجود دارد و این مساله به سرعت موجب کاهش قیمت جهانی طلا خواهد شد.


طلا در بازارهای جهانی گران تر شد

قیمت طلا در بازارهای بین المللی امروز برای پنجمین روز متوالی با افزایش روبرو شده است که علت اصلی آن ادامه نگرانی ها نسبت به اوضاع شبه جزیره کره و تشدید تنش ها بین آمریکا و کره شمالی بوده است.


شرایط پرداخت ارز مسافرتی به زائران اربعین

زائران اربعین می‌توانند حداکثر ۲۰۰ دلار آمریکا، با گذرنامه معتبر جمهوری اسلامی ایران و بلیط مسافرت از طریق بانک‌های ملی ایران، ملت و سامان، ارز مسافرتی با نرخ مبادله‌ای تهیه کنند.


سکه ۱۷ هزار تومان ارزان شد

سکه تمام با کاهش ۱۷ هزار تومانی همراه شده است و این در حالی است که قیمت‌ها در بازار جهانی همچنان افزایشی است.


طلا در بازار آزاد چند؟

هر دلار با افت ۹۰ ریالی نسبت به دیروز ۳۸ هزار و ۸۱۰ ریال و هر قطعه سکه تمام طرح جدید با ۷۵ هزار ریال کاهش ۱۲ میلیون و ۶۷۴ هزار ریال فروخته شد.


افزایش قیمت طلا ربطی به کاهش نرخ سود سپرده ندارد

افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای گذشته بیش از همه تحت تاثیر شرایط جهانی بوده و برخلاف آنچه تصور می‌شود، این افزایش تحت تاثیر کاهش سود سپرده بانکی نبوده است.


طلا رکورد گرانی را زد

هر گرم طلای ۱۸ عیار افزایش ۳۰۰۰ تومانی قیمت را در اولین روز هفته تجربه کرد و از ۱۲۵ هزار تومان گذشت که بالاترین قیمت طی چند سال اخیر است.


طلا چطور رکورد شکست؟

هر گرم طلای ۱۸ عیار رکورد پنج ساله‌اش را شکست و با افزایش ۵۰۰۰ تومانی، از ۱۲۳ هزار تومان هم گذر کرد.


افزایش نرخ بانکی دلار و یورو و کاهش قیمت پوند

بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۳۵ ارز از جمله دلار و یورو نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۱۲ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ ۴ ارز نیز ثابت ماند.


رکوردشکنی طلا پس از ۵ سال!

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران دلایل افزایش قیمت طلا و سکه را تشریح و عنوان کرد که قیمت طلا طی چند روز گذشته رکورد پنج سال گذشته را زده و هر گرم طلای ۱۸ عیار به بیش از ۱۲۰ هزار تومان رسیده است.


قیمت طلا افزایش یافت

قیمت هر اونس طلا امروز با نیم درصد افزایش به ۱۲۹۷ دلار و ۶۰ سنت رسید.


رشد قیمت ۳۵ ارز بانکی

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) ارزش برابری ۳۹ واحد پولی را اعلام کرد که بر این اساس قیمت ۳۵ ارز همچون دلار، پوند و یورو نسبت به دیروز افزایش و سه ارز دیگر کاهش یافت؛ یک ارز نیز تغییری نداشت.


قیمت ارز واقعی می شود

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: «در حال حاضر شرایط برای تک نرخی شدن ارز کلید خورده و قیمت ارز به آرامی به سمت واقعی شدن حرکت می کند.»


طی روزهای آینده طلا گران می‌شود

تحلیلگران بین المللی اعلام کردند، طلا طی روزهای آینده موضع تهاجمی خود را حفظ خواهد کرد و با دیوار مقاومتی ۱۳۰۰ دلاری روبرو خواهد بود.


بانک‌ها “ارز” صادرکنندگان غیرنفتی را می‌خرند

بانک مرکزی با ابلاغ «دستورالعمل خرید و فروش ارز به نرخ بازار آزاد» در مردادماه سال گذشته، هدف هدایت عملیات ارزی خانوارها و صاحبان کسب و کار به سیستم بانکی را دنبال کرده است.


افزایش قیمت طلا به بیش از ۱۳۰۰ دلار در هفته جاری

در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه‌ گذاران افزایش قیمت طلا در هفته جاری را پیش بینی کردند.


رشد ارزش ۳۲ ارز بانکی در چهارم شهریور

بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری ۳۹ واحد پولی را اعلام کرد که بر اساس آن ارزش ۳۲ارز همچون دلار، پوند و یورو نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش یافت، ۶ ارز کاهش داشتند و یک ارز دیگر ثابت ماند.


تحویل قرارداد آتی سکه از طریق گواهی سپرده به زودی تصویب می‌شود

تحویل گواهی سپرده سکه در زمان سررسید قرارداد آتی به جای تحویل فیزیکی سکه، از سوی بورس کالای ایران در قالب اصلاح دستورالعمل معاملاتی آتی به سازمان بورس و اوراق بهادار پیشنهاد شده است که در اولین فرصت، این موضوع در کمیته تدوین مقررات طرح و تصویب خواهد شد.


افزایش قیمت ۳۰ ارز بانکی

نرخ های اعلامی بانک مرکزی در روز دوشنبه برای ۳۹ ارز عمده از رشد ارزش ۳۰ واحد پولی در ۳۰ مرداد نسبت به روز گذشته حکایت دارد.


قیمت طلا کاهش یافت

قیمت هر اونس طلا دیروز ابتدا به بالاترین رقم از ۹ نوامبر یعنی ۱۳۰۰ دلار و ۸۰۰ سنت رسید، اما در پایان معاملات روزانه با ۰.۳۱ درصد کاهش به ۱۲۸۴ دلار و ۱۳ سنت رسید.


افت پوند و یورو بانکی در ۲۸ مرداد

بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری ۳۹ ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت ۲۶ ارز همچون دلار آمریکا نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش یافت، ۱۰ واحد پولی از جمله پوندانگلیس و یورو کاهش داشتند و ۳ ارز ثابت ماندند.


رشد دلار و افت پوند و یورو بانکی

ارزش ۱۸ ارز همچون دلار آمریکا افزایش و ۱۸ ارز دیگر از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت؛ ۳ ارز نیز ثابت ماند.


کاهش قیمت طلا در بازار جهانی

طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی در پی رشد ارزش دلار که سبب شد تقاضای سرمایه‌گذاران برای این فلز ارزشمند محدود شود، با کاهش روبرو شد.


رشد قیمت ۳۱ ارز بانکی در ۲۳ مرداد

قیمت ۳۱ ارز همچون دلار، پوند و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت، ۶ ارز کاهش قیمت داشت و ۲ ارز دیگر ثابت ماند.


تثبیت نرخ ارزهای بانکی در ۲۲ مرداد

نرخ هر دلارآمریکا امروز ۳۲,۸۴۴ ریال، پوند انگلیس ۴۲,۷۲۶ ریال و یورو ۳۸,۸۱۸ ریال اعلام شد.


تداوم رشد قیمت سکه و طلا در بازار آزاد

تداوم تنش لفظی میان رهبران کره شمالی و آمریکا سبب شد تا قیمت طلا و انواع سکه امروز (شنبه) در بازار آزاد تهران روند افزایشی داشته باشد.


چرا طلا دربازارداخلی گران شد؟

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تحلیل بازار جهانی و داخلی طلا عنوان کرد که تنش‌های سیاسی بین آمریکا و کره شمالی در هفته گذشته باعث افزایش قیمت جهانی طلا و به تبع آن افزایش قیمت در بازار داخلی شده است.


افزایش نرخ دلار، پوند و یورو بانکی در ۲۱ مرداد

قیمت ۲۲ ارز همچون دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش یافت، ۱۵ ارز کاهش ارزش داشت و ۲ ارز دیگر ثابت ماند.