سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: آخر اسفند عقدم بود!
سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: آخر اسفند عقدم بود!
سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: آخر اسفند عقدم بود!
سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: آخر اسفند عقدم بود!
سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: آخر اسفند عقدم بود!

سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: آخر اسفند عقدم بود!

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.


خروج دلار از سایه طلا

در حالی که برخی پیش‌بینی می‌کردند دلار در ابتدای هفته جدید تحت‌تاثیر روند بهای اونس و سکه قرار داشته باشد، شنبه شاخص بازار ارز از سایه طلا خارج شد.


نرخ انواع ارز برای محاسبه عوارض گمرکی

نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی اعلام شد.


سکه گران شد

امروز در بازار آزاد دلار آمریکا ۳۷۷۹ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید یک‌میلیون و ۱۹۷هزار تومان به فروش می رسد.


سیاست دولت تثبیت نرخ ارز نیست

سیاست دولت تثبیت نرخ ارز نیست بلکه تلاش کرده‌ایم که نرخ ارز در بازارهای تعادلی شکل بگیرد و از نوسانات هیجانی نرخ ارز جلوگیری شود.


قیمت دلار و پوند بانکی رشد کرد

هر دلار آمریکا با پنج ریال رشد قیمت ۳۲,۴۰۲ ریال و هر پوند انگلیس با ۱۷۷ ریال افزایش ۴۰,۴۸۹ ریال قیمت گذاری شدند و ارزش یورو با افت ۱۱۱ ریالی به ۳۴,۱۶۸ ریال رسید.


راه گریز از ریسک‌ بازارهای جهانی

رشد قیمت جهانی طلا در بازارهای جهانی را می توان بیش از هرچیز به ریسک های سیاسی مرتبط دانست که انتخابات های پیش رو در حوزه یورو و تحولات اخیر در کاخ سفید به آن دامن زده است.


رشد قیمت دلار و پوند بانکی و افت ارزش یورو

ارزش دلار آمریکا و پوند انگلیس به همراه ۱۱ ارز دیگر نسبت به دیروز افزایش و ۲۱ ارز همچون یورو کاهش داشتند و پنج ارز نیز ثابت ماند.


ریال ایران در رتبه ۶ جهانی کاهش ارزش

بررسی تغییرات ۱۱ ارز مهم بین المللی نشان می دهد که این ارزها از سال ۹۲ تا ۹۵ افت ۸ تا ۹۰ درصدی در مقابل ارزش دلار داشته اند و ریال ایران هم در رتبه ششم قرار دارد.


قیمت طلای جهانی ثابت ماند

طلای جهانی پس از ثبت افزایش هفتگی در معاملات هفته گذشته، روز دوشنبه تغییر چندانی نداشت.


رشد نرخ بانکی دلار و پوند

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) نرخ ۳۹ ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش ۲۵ ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش و ۱۲ ارز از جمله یورو کاهش یافت و دو ارز دیگر ثابت ماندند.


تثبیت نرخ ارزهای بانکی

تعطیلی بازارهای جهانی در روز یکشنبه سبب شد تا در نرخ گذاری بانک مرکزی، قیمت ۳۹ ارز عمده در مقایسه با دیروز ثابت بماند.


روسیه ارزش روبل را کاهش می‌دهد

روند افزایش بی سابقه ارزش روبل در بازار مبادلات پولی به ویژه در برابر دلار و یورو برای دولت روسیه دردسر ساز شد و دستور کاهش ارزش آن صادر شد.


تثبیت نرخ یورو و دلار بانکی

نرخ گذاری ۳۹ ارز عمده در بانک مرکزی نشان می دهد ارزش پنج ارز همچون دلار آمریکا و یورو در آخرین روز بهمن ماه ثابت ماند، ۲۳ ارز با افت قیمت مواجه شدند و ۱۱ ارز دیگر رشد داشتند.


نوسان بازار باعث قاچاق ارز نمی‌شود

مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالای هدف ستاد مبارزه با قاچاق از کشف ۵ میلیون دلار انواع ارز قاچاق در سال جاری خبر داد.


تقویت روبل، صادرات روسیه را به چالش کشید

وزیر کشاورزی روسیه گفت:«تقویت ارزش روبل در مقابل دلار آمریکا موجب آسیب رساندن جدی به صادرات این کشور می شود.»


بی‌ثباتی بازار ارز مانع جذب سرمایه خارجی است

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیرات مثبت تک نرخی شدن ارز در رشد اقتصادی گفت:عدم ثبات بازار ارز از موانع جذب سرمایه گذاری است.


روند صعودی قیمت طلا و سکه ادامه یافت

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران عنوان کرد که طی هفته گذشته بازار داخلی و خارجی طلا و سکه با شیبی ملایم به سمت افزایش قیمت حرکت کرده‌اند که دلیل اصلی آن افت ارز دلار در بازارهای بین المللی و افزایش تقاضا در بازار داخلی است.


دلار بانکی پنج ریال گران شد

نرخ گذاری امروز (چهارشنبه) بانک مرکزی از تقویت پنج ریالی دلار آمریکا به همراه ۲۱ ارز دیگر نسبت به دیروز حکایت دارد.


چرا یکسان سازی ارز اجرا نشد؟

یک ماه تا موعد مقرر اجرایی شدن سیاست پولی تک نرخی کردن ارز باقی مانده اما طبق گفته کارشناسان اقتصادی اجرای این سیاست به دلیل رشد قیمت ارز و عدم برقراری روابط کارگزاری بانک های کشورمان با بانک های خارجی به سال آینده موکول می شود.


رشد نرخ بانکی ۲۷ ارز 

بانک مرکزی امروز (سه شنبه) ارزش ۳۹ ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت ۲۷ ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش و ۶ ارز همچون یورو کاهش یافت و ۶ ارز دیگر ثابت ماندند.


طلای جهانی عقب نشست

طلا در بازار جهانی روز دوشنبه در پی صعود ارزش دلار در برابر ین که تقاضای سرمایه گذاری برای این فلز ارزشمند را محدود کرد، کاهش یافت.


رشد قیمت دلار و پوند انگلیس؛ افت یورو بانکی

بانک مرکزی امروز (دوشنبه) ارزش ۳۹ ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر مبنای آن ۱۴ ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز (یکشنبه) افزایش و ۲۲ ارز دیگر از جمله یورو افت قیمت داشتند و سه ارز نیز ثابت ماند.


پیش نیازهای یکسان سازی نرخ ارز

یکسان سازی نرخ ارز همواره و در سال های متمادی به عنوان اولویتی اساسی در سیاستگذاری کلان کشور به لحاظ نقش آن در ایجاد ثبات در اقتصاد کشورمورد توجه متولیان سیاست و اقتصاد بوده است


افزایش نرخ دلار و کاهش قیمت سکه در بازار

برای نخستین بار از شنبه هفته گذشته (۱۶ بهمن ماه) قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید کمتر از ۱۲ میلیون ریال دادوستد شد.


آلمان ۳۰۰ تن از ذخایر طلای خود را از آمریکا خارج کرد

بانک مرکزی آلمان روز پنجشنبه اعلام کرد که ۳۰۰تن از ذخایر طلای خود را از آمریکا خارج کرده است.


سود تسعیر ارز صادراتی معاف از مالیات شد

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: معافیت سود تسعیر ارز حاصل از صادرات از هر گونه مالیات و عوارض یکی از خواسته‌های بخش خصوصی از دولت بود که این موضوع حل شد.


قیمت طلای جهانی کمی بالا رفت

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد افزایش به ۱۲۲۲ دلار و ۹۵ سنت رسید.


صعود نرخ بانکی ۲۴ ارز

بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (دوشنبه ۱۸ بهمن ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۴ ارز بانکی افزایش و قیمت ۱۰ واحد پولی کاهش یافت همچنین نرخ ۵ ارز نیز ثابت ماند.


ترامپ دلار را ارزان کرد

با توجه به کاهش ارزش دلار در چند روز اخیر، شایعاتی مبنی بر عمدی بودن این کاهش از طرف ترامپ در بازار ایجاد شده است.نگرانی دیگری که برای سرمایه‌گذاران در بازار پیش آمد، کاهش ارزش دلار است. ارزش دلار که پس از انتخابات آمریکا روند صعودی داشت با افت شدیدی رو به رو شد.


عبور قیمت سکه از مرز ۱۲ میلیون ریال به سبب افزایش نرخ ارز

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران تنها دلیل افزایش قیمت انواع سکه و طلا در بازار را افزایش نرخ دلار عنوان کرد و گفت: پس از چند روز سکون و رکود، امروز رونق نسبی به بازار بازگشته است.


ثبات قیمت ارزهای بانکی

تعطیلی بازارهای جهانی در روز یکشنبه موجب شد تا در نرخ ارزهای اعلامی بانک مرکزی، همه ارزها نسبت به دیروز ثابت باشند.


نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی

نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی اعلام شد.


معاون وزیر اقتصاد: ارز امسال تک نرخی نمی‌شود

معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره زمان تک نرخی کردن ارز، گفت: هرچند دولت برای تحقق این امر مهم تا پایان امسال برنامه ریزی کرده بود اما در زمان کنونی، عملی نیست.


نرخ دلار برای ششمین هفته متوالی کاهش یافت

دلار در معاملات پرنوسان روز جمعه پس از انتشار گزارش اشتغال آمریکا که رشد ضعیف‌تر از حد انتظار دستمزد را نشان داد، نزول کرد و برای ششمین هفته متوالی کاهش یافت.


رشد ۲ درصدی قیمت جهانی طلا در هفته‌ای که گذشت

قیمت طلا در هفته گذشته رشد ۲ درصدی را شاهد بود و در نتیجه نگرانی ها از سیاست های دولت جدید آمریکا و مشخص نبودن سرنوشت افزایش نرخ بهره، ارزش دلار نیز چهارمین هفته متوالی کاهشی را پشت سر گذاشت.


آینده مبهم قیمت جهانی طلا

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران: به دلیل برخی سیاست‌های دولت جدید آمریکا آینده قیمت جهانی طلا در وضعیت مبهمی قرار گرفته است.


رئیس بانک مرکزی اروپا: یورو کنار نرود

«ماریو دراگی» رئیس بانک مرکزی اروپا اعلام کرد: کنارگذاشتن یورو به سود هیچ یک از کشورهای اروپایی نیست.


سقوط دلار به دنبال انتقاد ترامپ از چین و ژاپن

به دنبال انتقاد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از چین و ژاپن و برخی کشورهای اروپایی مبنی بر دستکاری کردن نرخ ارز ملی، شاخص دلار به پایین ترین میزان ظرف ۳۰ سال گذشته رسید.


زعفران بورسی می‌شود

معاملات گواهی سپرده زعفران تا پایان دهه فجر با همکاری تعاونی روستایی و تولید کنندگان زعفران در خراسان اغاز می شود


رشد شاخص دلار و افت بهای طلا در بازارهای جهانی

بازارهای جهانی درهفته ای که گذشت، شاهد رشد ۰.۴۳ درصدی شاخص دلار و کاهش ۱.۷۵ درصدی بهای طلا بود.


صاحبان سکه “تاپ” مشخص شدند

مراسم قرعه‌کشی مرحله اول اپلیکیشن “تاپ” توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان برگزار و برنده‌های این دوره معرفی شدند.


زورآزمایی عرضه جهانی در برابر تقاضای داخلی

در بازار داخلی طلا و سکه، با وجود فشار حجم عرضه در بازار جهانی و کاهش حجم تقاضا در بازار ارز، شناسایی سود فروشندگان و ورود تقاضای مناسبتی و چشم انداز فرارسیدن عید نوروز ۱۳۹۶، از عوامل جلوگیری اولیه کاهش بیشتر قیمت ها شده است.


افت ارزش دلار و تقویت یورو و پوند بانکی

نرخ مبادله ای هر دلار آمریکا با یک ریال کاهش ۳۲,۳۶۳ ریال، هر پوند انگلیس با ۹۳ ریال رشد ۴۰,۷۱۵ ریال و هر یورو با ۱۱۳ ریال افزایش ۳۴,۷۳۵ ریال ارزش گذاری شد.


برنامه تغییر ارز مبنا

رئیس کل بانک مرکزی از تغییر واحد ارز گزارشگری کشور از دلار به دیگر ارزهای رایج دنیا خبر داد.


قیمت دلار و سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز

دلاردر جریان معاملات امروز(یکشنبه) بازار آزاد تهران، دلار ۳۸۵۸ تومان شد و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم، با ۱۵۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.


بازار طلا و ارز چهارراه استانبول عادی شد

بررسی‌ها از بازار آزاد امروز – یکشنبه – نشان از ثبات نسبی قیمت‌ها دارد؛ به طوری که سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۱۷۴ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۸۷۰ تومان عرضه می‌شود و از سوی دیگر میان عرضه و تقاضا وضعیت تعادل حاکم است.


اختلاف نظرهای طلایی

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که سرمایه گذاران بین المللی کاهش قیمت طلا در روزهای آینده را پیش بینی کرده اند ولی تحلیلگران اقتصادی وال استریت نسبت به مسیر قیمت طلا اختلاف نظر دارند.


ثبات نرخ ارزهای بانکی

بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (یکشنبه ۱۰ بهمن ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند.


واقعیت‌های پنهان ارز

علاوه بر تورم، تولید نیز از تحولات نرخ ارز متاثر می‌شود؛ ولی از آنجا که این آثار در دوره‌ای نسبتا طولانی ظاهر می‌شوند، نگاه‌ها را کمتر به خود جلب می‌کنند.