بیمه نامه شخص ثالث باید کد’یکتا’ داشته باشد
بیمه نامه شخص ثالث باید کد’یکتا’ داشته باشد
بیمه نامه شخص ثالث باید کد’یکتا’ داشته باشد
بیمه نامه شخص ثالث باید کد’یکتا’ داشته باشد
بیمه نامه شخص ثالث باید کد’یکتا’ داشته باشد

بیمه نامه شخص ثالث باید کد’یکتا’ داشته باشد

نداشتن این کد، یعنی اطلاعات بیمه نامه مزبور در بیمه مرکزی به ثبت نرسیده است و این نهاد آن را تایید نمی‌کند.


مهدکودکی‌های سراسر کشور بیمه شدند

همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۷، نوباوگان مهدکودک های سراسر کشور با پوشش بیمه حوادث، تحت حمایت بیمه ایران قرار گرفتند.


تاثیر کاهش نرخ سود بانکی بر شرکت‌های بیمه

مردم با خرید یک بیمه نامه، دارایی های کوچک خود را در هر ماه ذخیره و سرمایه خوبی را کسب می کنند و از طرف دیگر برای آینده خود نیز انباشت سرمایه خواهند داشت که این امور به طور طبیعی مردم را به خرید بیمه های عمر تشویق می کند.


فرهنگسازی برای خرید بیمه همچنان مغفول مانده است

تا کنون صندوق تامین خسارت های بدنی در راستای فرهنگ سازی و آموزش به جهت کاهش تصادفات و رعایت نکات ایمنی اقدام خاصی را انجام نداده است.


بیمه سرمد بالاترین میزان رشد را به خود اختصاص داد

نشست مشترک معاونین، مدیران و روسای شعب بیمه سرمد با حضور دکتر اسماعیل دلفراز، مدیر عامل و مفید امینی قائم مقام مدیر عامل روز یکشنبه ۲۶/۶/۹۶ در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.


بهبود خدمات به بازنشستگان تامین اجتماعی

رفع عقب ماندگی تاریخی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در دولت اول دکتر روحانی به عنوان یک دغدغه مهم مورد توجه قرار گرفت .


تصویب تاسیس بیمه‌ زندگی به شرکت‌های بیمه

شورای عالی بیمه ارائه مجوز تاسیس بیمه‌های تخصصی زندگی به شرکت‌های بیمه مختلط را تصویب کرد.


بیمه‌ها چوب زیاده خواهی مناقصه‌گزاران را می‌خورند

نگاهی به شرایط عمومی مناقصات بیمه‌‌ای برگزار شده اخیر، گویای اعمال قدرت روز افزون مناقصه‌‌گزاران در تعامل مناقصه‌‌گزار-بیمه‌‌گر در صنعت بیمه است.


چطور روی بیمه عمر وام بگیریم؟

بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان، نوعی بیمه مادام العمر است. این بیمه نامه پوششی ضمانت شده و قابل انعطاف با هزینه‌های مناسب را به شما ارائه می‌دهد.


بیمه البرز اوراق بهادار منتشر می‌کند

بیمه البرز به عنوان اولین شرکت بیمه وارد عرضه اوراق بهادارسازی بیمه می‌شود.


کاهش تدریجی سهم بیمه‌های اتکایی

مطابق با قانون سهم بیمه های اتکایی اجباری بیمه مرکزی در طول سالهای اجرایی شدن برنامه ششم بتدریج کاهش خواهد یافت.


حمایت بیمه پارسیان از نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی

شرکت بیمه پارسیان در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی در روزهای ۲۴ الی ۲۷ شهریور ماه حضور فعال دارد.


ربیعی: طرح تامین خانه برای بازنشستگان مثل مسکن مهر نمی‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ساماندهی بازنشستگان بدون مسکن گفت: در این زمینه مذاکره بسیاری داشتیم و نمی خواهیم این طرح شبیه مسکن مهر شود.


کارمندانی که به ممنوعیت کسر حق بیمه اعتراض دارند به دیوان عدالت بروند

کارمندانی که با اجرای بخشنامه ممنوعیت کسر حق بیمه بازنشستگی از اضافه کار حق شان ضایع شده است، می توانند به دیوان عدالت اداری شکایت کنند.


حضور به موقع بیمه دانا در محل حوادث

گروه ارزیابی خسارت بیمه دانا در ساعات ابتدایی امروز در محل سقوط اتوبوس به دره جاجرود حضور یافت.


برگزاری کارگاه بازاریابی و فروش در شعبه بیستون بیمه سرمد

کارگاه آموزشی در شعبه بیستون (کرمانشاه) بیمه سرمد جمعی از نمایندگان و کارشناسان این شرکت برگزار شد.


قدردانی بیمه آسیا ازدانش آموختگان دانشگاه آزاد

بیمه آسیا در تداوم مشارکت و حمایت از فعالیت های فرهنگی ـ آموزشی از دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد شمال تهران قدردانی کرد.


بیمه دانا دیه دانش‌آموزان هرمزگانی را می‌دهد

این بیمه برای پرداخت دیه فوت شدگان و مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگان آمادگی دارد.


طراحی یک اپلیکیشن‌ برای بیماران تامین‌اجتماعی

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی به منظور سهولت دسترسی بیماران به خدمات درمانی خبر داد و عنوان کرد: همچنین در اورژانس‌ها، اپلیکیشن‌های موبایلی طراحی و در اختیار پزشکان قرار می‌گیرد.


بیمه نوین در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین با تأیید خبر سطح یک توانگری مالی این شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ارتقای این شرکت به رتبه یکم توانگری مالی را گامی مؤثر در فرآیند توسعه بیمه نوین دانست.


رشد چشمگیر صنعت بیمه در دولت یازدهم

رئیس کل بیمه مرکزی از رشد بیش از ۱۱۱ درصدی حق بیمه تولیدی صنعت بیمه در دولت یازدهم خبر داد و گفت: رشد حق‌بیمه سرانه در این دولت ۱۰۵ درصد بوده است.


ارائه خدمات الکترونیکی درتامین اجتماعی

ارائه خدمات غیرحضوری از مهمترین راهبردهای این سازمان است و سازمان تامین اجتماعی ٢٠ خدمت را در بخش بیمه ای به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان به صورت الکترونیکی ارائه می کند.


با بیمه پارسیان، ایمن سفر کنید

برای سفر به کشور های خارجی یکی از شروط صدور ویزا، داشتن بیمه مسافرتی خارج از کشور از یک شرکت بیمه ای معتبر است.


بیمه دانا به حادثه‌دیدگان واژگونی اتوبوس هرمزگانی غرامت می‌دهد

بیژن صادق، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در پیامی حادثه جان باختن دانش آموزان نخبه هرمزگانی را به خانواده هایشان تسلیت گفت.


درخشش بیمه‌کوثر در میان شرکت‌های فرابورسی

شرکت بیمه‌کوثر با اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع توانست در رتبه‌بندی شرکت‌های پذیرفته‌شده در بازار فرابورس از لحاظ شفافیت مالی بین ۷۷شرکت رتبه شانزدهم را کسب کند.


شفافیت صورت های مالی بیمه با استانداردهای بین المللی گزارشگری

پس از تحریم ها در عرصه روابط بین المللی صنعت بیمه برای سرمایه گذاری در شرکت های بیمه و تعامل با آنها تحولات خوبی رخ داد که نیاز به شفافیت صورت های مالی و تطبیق گزارشگری مالی بر اساس استانداردهای بین المللی را بیشتر می کند.


نقش بیمه دانا در نجات یوزپلنگ ایرانی

نهم شهریور ماه «روز ملی حفاظت از یوزپلنگ» نام دارد. روزی که برای حفظ این گوشتخوار در حال انقراض چنین نامی به خود گرفته است.


دولت سهام بیمه میفروشد

رئیس کل بیمه مرکزی در خصوص وضعیت سه شرکت بیمه آسیا، البرز و دانا در دولت دوازدهم گفت: دولت قطعا بزودى واگذارى سهم خود در این سه شرکت را آغاز خواهد کرد.


ارایه بیمه‌های ویژه در بیمه دانا

به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت شرکت بیمه دانا طرح مشترک بیمه های آتش سوزی و بدنه اتومبیل را با شرایط و تسهیلات ویژه با مدت محدود به متقاضیان ارائه می‌کند.


حضور فعال بیمه دانا در اولین نمایشگاه کودک

اولین نمایشگاه تخصصی کودک، ویژه محصولات و خدمات وابسته به کودکان، اسباب بازی، نشریات، سلامت کودک و سیسمونی ازتاریخ ششم تا دهم شهریور ماه جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود.


سهام دولتی بیمه دانا، البرز و آسیا در دولت دوازدهم واگذار می شود

رئیس کل بیمه مرکزی: دولت بزودى واگذارى سهم خود در سه شرکت بیمه دانا، آسیا و البرز را آغاز خواهد کرد. دولت و وزارت اقتصاد اصرارى به تعیین مدیر براى این شرکتها ندارند و بدون شک با واگذاری سهم دولت در این سه شرکت روال تعیین مدیرعامل به سیاق شرکتهای خصوصی پیگیری خواهد شد.


صدور ۱۷.۹ میلیون بیمه‌نامه تا پایان تیر

بررسی عملکرد بازار صنعت بیمه کشور در ۴ ماهه نخست سال جاری نشان می‌دهد که تا پایان تیرماه حدود ۱۷.۹ میلیون بیمه‌نامه صادر شده و ۱۲.۵ میلیون فقره خسارت نیز پرداخت شده است.


شرایط و نحوه بیمه پردازی بیمه های اختیاری

مدیرکل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، شرایط و نحوه بیمه پردازی برای متقاضیان بیمه های اختیاری، صاحبان حرف و مشاغل آزاد و زنان خانه دار را تشریح کرد.


بیمه CMR محصول جدید شرکت بیمه‌ملت

بیمهCMR بیمه مسئولیت مدنی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی است که برای اولین بار در شرکت بیمه‌ملت ارائه شده است. این بیمه نامه بیمه مسئولیت مدنی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی است از طریق جاده به جابه‌جایی کالا مبادرت می‌کنندو تمامی شرکت‌ها و مؤسسات حمل و نقل بین‌المللی جاده‌ای که راه‌نامه‌ها (بارنامه‌های حمل زمینی) خود را بر اساس کنوانسیون CMR صادر می‌کنند، مشتری بالقوه شرکت‌های بیمه هستند.


نخبگان کنکور تحت پوشش بیمه دانا

مراسم تجلیل از رتبه های زیر ۱۰ کشوری کنکور سراسری۱۳۹۶، توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام) با حضور نخبگان و فرهیختگان، استادان، چهره های ماندگار، اساتید دانشگاه، خیرین مدرسه ساز، مسئولان نمایندگی‌های کانون، ناشران و اصحاب رسانه، دست‌اندرکاران کانون در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد با حمایت بیمه دانا از ۱۳۰ نفر اول کنکور سراسری برگزار شد.


صندوق بیمه حوادث طبیعی تأسیس می شود

رئیس کل بیمه مرکزی ایران گفت: طرح تشکیل صندوق بیمه حوادث طبیعی بعد از ۱۲ سال در مجلس به تصویب رسید و در صورت تایید شورای نگهبان به زودی این صندوق تاسیس می شود.


افزایش سرمایه بیمه اتکایی امین تصویب شد

مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بیمه اتکایی امین برگزار و با اکثریت آراء افزایش سرمایه شرکت به ۲۵۰ میلیارد تومان تصویت شد.


برگزاری چهارمین همایش مدیریت ریسک و بیمه توسط بیمه‌ کوثر

چهارمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد ریسک‌های مالی توسط شرکت بیمه‌کوثر برگزار می‌شود.


طرح بیمه ۶ میلیون شاغل اجرا می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه با تاکید بر افت قدرت خرید بازنشستگان، گفت: یکشنبه هفته آینده بحث اصلاح ساختار صندوق‌ها در دستور کار دولت قرار می‌گیرد.


افتتاح ٣۶ پروژه تامین اجتماعی در هفته دولت

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افتتاح و آغاز ٣۶ پروژه تامین اجتماعی در ١٩ استان در هفته دولت خبر داد و گفت: تا هفته آینده کل مطالبات داروخانه‌ها تا آخر سال ٩۵ را تسویه می کنیم که حدود ١٢٠ میلیارد تومان است.


معرفی اعضای جدید هیات مدیره بیمه پارسیان

اعضای حقوقی هیات مدیره بیمه پارسیان معرفی شدند.


سرقفلی کارگزاری بیمه چند؟

متقاضیان اجاره و یا خرید کارگزاری های بیمه چه کسانی هستند و با چه نیتی وارد این بازار می شوند؟


آغاز فعالیت نمایندگان ممتاز بیمه‌­های عمر و پس ­انداز بیمه­ آسیا

نمایندگان ممتاز فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا براساس طرحی مبتکرانه و مهندسی مجدد شبکه فروش بیمه های زندگی، فعالیت خود را آغاز کردند.


تمرکز بیمه مرکزی بر فرهنگ‌سازی از مدارس تا شبکه‌های اجتماعی

در سایه این فرهنگ سازی و اطلاع رسانی سهم بیمه های اختیاری از پرتفوی صنعت بیمه کشور رشد داشته است تا جایی که بیمه های زندگی در سال گذشته رشد ۳۶ درصدی، آتش سوزی رشد ۱۲ درصدی ، مسئولیت رشد ۲۰درصدی و … داشته است .


ضریب نفوذ بیمه عمر در ایران ۰.۲۵ درصد است

کشورهای توسعه‌یافته یک سرمایه‌گذاری مطمئن توام با رفاه دارند؛ یک سرمایه‌گذاری که می‌تواند سال‌های بازنشستگی را با سبد درآمدی میلیاردی همراه کند. این سرمایه‌گذاری به این ترتیب امکان‌پذیر است.


۳۰ هزار خبرنگار در کشور تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

با هماهنگی های صورت گرفته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تامین اجتماعی ۳۰ هزار خبرنگار در کشور تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.


رشد مستمری بگیران تامین اجتماعی

تعداد بیمه شدگان از سال ١٣۶٠ تا ١٣٩۴ ، ٨,٧ برابر شده است، در حالی که تعداد مستمری بگیران حدود ١۵ برابر شده است.


رییس‌کل بیمه مرکزی: کرباسیان انتخاب درستی برای وزارت اقتصاد است


بزرگترین بانک ژاپن به دنبال استخدام نیرو در عربستان

یک بانک ژاپنی برنامه دارد در سال ۲۰۱۸ شعبه ای در ریاض تاسیس کند.


پنج خواسته صنعت بیمه از وزیر پیشنهادی اقتصاد

در برنامه های کرباسیان که اخیرا اعلام شده است توجه به تقویت بازار سرمایه مورد تاکید قرار گرفته است.