بیمه حوادث طبیعی جدی شد
بیمه حوادث طبیعی جدی شد
بیمه حوادث طبیعی جدی شد
بیمه حوادث طبیعی جدی شد
بیمه حوادث طبیعی جدی شد

بیمه حوادث طبیعی جدی شد

قائم مقام بیمه مرکزی از تصویب لایحه صندوق بیمه حوادث طبیعی پس از ۱۵ سال خبر داد.


عیدی بیمه رازی به بیمه‌گزاران بیمه زندگی

شرکت بیمه رازی به منظور ترویج بیمه عمر و سرمایه گذاری و ساماندهی عیدی های دریافتی کودکان و نوجوانان عزیز و آینده ساز کشور طرح فروش عیدانه بیمه های عمر و سرمایه گذاری خود را آغاز کرده است.


خدمت رسانی شعب کشیک تأمین اجتماعی در ایام تعطیلات نوروزی

مطابق با برنامه ریزی های انجام شده، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان در ایام تعطیلات نوروزی هستند.


دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد

دفترچه بیمه تامین اجتماعی در مراکز ملکی این سازمان، امروز چهارشنبه در بیمارستان شهید معیری رسما، حذف شد.


ابلاغ نرخ‌های جدید حق بیمه شخص ثالث به بیمه‌ها تا پایان سال

رئیس کل بیمه مرکزی با تأکید براینکه نرخ های جدید حق بیمه شخص ثالث تا پایان سال ۹۵ به شرکت های بیمه ابلاغ خواهد شد، گفت: صندوق تأمین خسارت های بدنی مابه التفاوت حق بیمه را پوشش می‌دهد.


قدردانی صندوق تامین خسارت‌های بدنی از بیمه‌آسیا

بیمه‌آسیا در خصوص ایفای تعهدات مربوط به بندهای «الف» و «ب» صندوق تامین خسارت‌های بدنی موضوع ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارت وارده به شخص ثالث مورد تقدیر صندوق تامین خسارت‌های بدنی قرار گرفت


شعب نوروزی بیمه آسیا آماده خدمت‌‍‌رسانی هستند

اداره‌های صدور و خسارت بیمه‌های اتومبیل ، درمان و شعبه های منتخب بیمه آسیا درتهران و۴۶مرکز استان و شهرستان، روزهای ۲۹اسفند سال۱۳۹۵و دوم ،سوم و چهارم فروردین ماه سال جدید از ساعت ۸تا ۱۳آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.


ابلاغ مصوبه حداقل سرمایه موسسات بیمه

دکتر همتی تصویب نامه هیات وزیران در خصوص “تعیین حداقل سرمایه موسسات بیمه ایرانی” را برای اجراء به شرکت های بیمه ابلاغ کرد.


آخرین اخبار از پرداخت دیه شهدای آتش‌نشان پلاسکو

رئیس کل بانک مرکزی گفت: براساس قرارداد منعقده میان سازمان آتش نشانی و یکی از شرکت‌های بیمه، دیه ۱۶ آتش نشان ساختمان پلاسکو پس از تعیین وراث قانونی پرداخت می شود.


قدردانی بیمه آسیا از نمایندگان برتر

بیمه‌آسیا از نمایندگان برتر رشته‌های مختلف بیمه‌ای در سال ۱۳۹۵ قدردانی کرد.


خدمت رسانی بهینه در دستور کار بیمه پارسیان

بیمه پارسیان بتواند با برنامه ریزی های مناسبی که برای سال آینده در نظر گرفته شده هم در بخش جذب و حفظ پرتفو و هم ارایه خدمات مناسب به بیمه گذاران جایگاه مناسب خود در صنعت بیمه کشور را بیشتر ارتقا بخشد.


بیمه “تجارت نو” اولین نهال بیمه عمر را کاشت

اولین جشنواره کاشت نهال عمر به ابتکار شرکت بیمه تجارت نو و با همکاری و ابتکار سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری منطقه ۱۹ برگزار شد.


چرا نباید دیه کاهش پیدا کند؟

فرض کنیم دیه کاهش یابد. در این صورت، کسانی که به سراغ پوشش‌های بیمه‌ای مانند بیمه شخص ثالث می‌روند، خیالشان راحت می‌شود که با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، هرگونه بی‌احتیاطی برایشان بسیار کم‌هزینه است.


شرکت بیمه “ما” خسارت ۷ میلیارد ریالی کارگر شهرداری را داد

در اثر تصادف یک دستگاه خودرو سواری با کارگر شهرداری، خسارات وارد شده توسط کارشناسان تعیین و در سریع ترین زمان ممکن به فرزند بیمه گذار پرداخت شد.


بیمه خدمات مشاوره تغذیه مغفول مانده‌ است

رییس انجمن تغذیه ایران ضمن اشاره به بیمه نبودن خدمات مشاوره تغذیه گفت: این موضوع با وجود پیگیری‌ها و مکاتبات مختلف در همه سطوح وزارت بهداشت و سازمان‌های بیمه‌گر، همچنان مغفول مانده است.


نقش روابط عمومی در احیای هویت سازمانی

مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در سند برنامه راهبردی این سازمان، احیای هویت سازمانی مورد تأکید قرار دارد و نقش روابط عمومی در تحقق این امر دارای اهمیت اساسی است.


پرداخت ١۵ هزار میلیارد تومان خسارت در صنعت بیمه

رئیس کل بیمه مرکزی از پرداخت ۱۵ هزار میلیارد تومان خسارت در صنعت بیمه طی یازده ماهه گذشته خبر داد و گفت: دیه ماههای حرام در سال آینده به ٢٨٠ میلیون تومان می رسد.


هویت بصری جدید بیمه نوین رونمایی می شود

با ورود به دهه دوم حیات بیمه نوین، پروژه بازآفرینی برند این شرکت با هدف یکپارچه سازی عناصر بصری، تکامل روند تأثیر سازمانی، تثبیت فعالیت ها و خدمات این شرکت اجرا می شود.


“معین” دو بلوک ۹.۵ درصدی بیمه های آسیا و البرز را فروخت

این دو بلوک شامل ۳۸۰ میلیون سهم “البرز” به قیمت پایه هر سهم ۱۸۰ تومان و ازرش ۶۸.۴ میلیارد تومان و ۲۱۸.۵ میلیون سهم “آسیا” به قیمت پایه هر سهم ۲۰۰ تومان و ارزش ۴۳.۷ میلیارد تومان بود. دو صندوق سرمایه گذاری اوج و اندوخته اقدام به خرید کرده اند.


پیش‌بینی رشد ۱۰.۵ درصدی نرخ بیمه‌نامه شخص ثالث در سال ۹۶

دبیر کارگروه بیمه‌های اتومبیل سندیکای بیمه‌گران گفت: متناسب با رشد ۱۰.۵ درصدی نرخ دیه، حق بیمه شخص ثالث نیز ۱۰.۵ درصد افزایش خواهد یافت.


بیمه ها مدیریت ریسک را جدی بگیرند

رئیس کل بیمه مرکزی گفت : با توجه به نقش اساسی صنعت بیمه در بقای چرخه اقتصادی کشور، اهمیت ارزیابی ریسک بیش از پیش احساس می شود.


دیدار مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران زمین با مشاور مدیر عامل بیمه آرمان

مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران زمین با مشاور مدیرعامل بیمه آرمان این استان دیدار و از نزدیک با هم به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.


حمایت بیمه آسیا از برگزاری نخستین ایده بازار تخصصی مهندسی مکانیک

بیمه آسیا از برگزاری نخستین ایده بازار تخصصی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیر کبیر حمایت کرد.


راه‌اندازی فروش پیامکی بیمه سفر نوروزی «بیمه رازی»

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی از راه اندازی سامانه فروش پیامکی بیمه رازی خبر داد.


علیپور دبیرکل سندیکای بیمه گران شد

در جریان انتخابات امروز سندیکای بیمه گران ایران، سید محمد علیپور به عنوان دبیر کل انتخاب شد.


بیمه «ما» شاگرد اول مدیریت مالی بین شرکت‌های بیمه‌ای

شرکت بیمه «ما» برای چهارمین سال پیاپی، موفق به کسب برترین رتبه جایزه ملی مدیریت مالی ایران (یادواره دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی) در میان شرکت‌های بیمه شد.


تمهیدات جدید در کسرحق بیمه

سازمان تامین اجتماعی در بخشنامه ای به موسسه حسابرسی خود، با درخواست فعالان اقتصادی در حوزه حق تامین اجتماعی موافقت و دستورالعملی سه بندی را ابلاغ کرد.


زمان و نحوه واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

جزئیات و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی اعلام شد.


کارگران بیمه‌نشده هم عیدی می‌گیرند

مدیرکل روابط کار وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه حتی به کارگران بیمه نشده هم عیدی تعلق می گیرد، گفت: براساس آمار بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی ، حدود ۱۲ میلیون کارگر داریم.


حداقل سرمایه شرکت های بیمه تعیین شد

رئیس کل بیمه مرکزی تصویب نامه هیات وزیران در خصوص «تعیین حداقل سرمایه موسسات بیمه ایرانی» موضوع ماده ۳۶ قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری را برای اجراء به شرکت های بیمه ابلاغ کرد.


اختصاص بیش از دو هزار میلیارد ریال از حق بیمه شخص ثالث به سازمان راهداری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که بیش از دو هزار میلیارد ریال از حق بیمه شخص ثالث به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اختصاص یابد.


درچهاردهمین همایش تعالی سازمانی و برای نخستین بار

بیمه ایران تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را کسب کرد.


بیمه ملت و بانک شهر همکار شدند

ابراهیم پور در آیین افتتاح شعبه در شبراز ار انعقاد تفاهم نامه ای با بانک شهر خبر داد و گفت: همکاریهای خود را با بانک شهر اغاز کرده ایم و در تلاش هستیم تا طی این همکاری ها صنعت گردشگری را توسعه دهیم.


شرایط پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی

نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی را مشخص کردند.


قدردانی از بیمه رازی در کنفرانس جایزه ملی مدیریت مالی ایران

بیمه رازی موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.


بحران در کمین شرکت‌های بیمه

با توجه به تمرکز سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای، در سپرده گذاری بانکی و اوراق مشارکت، کاهش نرخ بهره بانکی درآمدهای ناشی از سرمایه گذاری را پایین آورده است که در صورت تداوم این امر، شرکت های بیمه ای با یک چالش بسیار جدی مواجه خواهند شد.


سال جدید نیاز به خرید الحاقیه بیمه ثالث ندارید

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: براساس قانون جدید بیمه‌نامه شخص ثالث، افرادی که بعد از اردیبهشت ماه سال ۹۵ بیمه‌نامه خریداری کرده‌اند، نیازی به خرید الحاقیه برای سال ۹۶ ندارند.


عملکرد سه ساله بیمه‌آسیا منتشر شد

عملکرد سه ساله بیمه‌آسیا (مهر ۱۳۹۲ تا مهر ۱۳۹۵) با عنوان بیمه‌آسیا در آینه تدبیر و امید منتشر شد.


استانداردهای بین‌المللی توانگری بیمه‌ها را افزایش می‌دهد

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: اجرای استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS) سبب اطمینان بخشی به بیمه گذاران در زمینه توانگری مالی بیمه ها می شود.


تخفیف بیمه‌ خودرو قابل انتقال به غیر است

رییس کل بیمه مرکزی : پیش بینی شده، بر اساس شرایط افراد آنها که تخفیف بسیاری دارند بتوانند این تخفیف را بعد از فروش خودرو به افراد درجه یک خود منتقل کنند.


بیمه آسیا جریمه بیمه‌ای موتور سیکلت‌ها را دریافت نمی‌کند

بیمه آسیا براساس نامه بیمه مرکزی، جریمه بیمه‌ای موتور سیکلت های فاقد بیمه نامه شخص ثالث را تا سقف صددرصد دریافت نمی‌کند.


وزارت راه مسئول تعیین خسارت بیمه شخص ثالث شد

هیئت وزیران در مصوبه‌ای وزارت راه و شهرسازی را به عنوان مسئول اجرای ماده (۴۱) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه تعیین کرد.


بیمه دانا خبرنگاران را بیمه می‌کند

خبرنگاران و اصحاب رسانه ها می توانند از بیمه بدنه خودرو و آتش سوزی بیمه دانا با تسهیلات ویژه بهره مند شوند .


بیمه ایران خسارت داروهای وارداتی را داد

خسارت وارد شده به محموله وارداتی یک شرکت دارویی به مبلغ بیش از ۶ میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان از محل بیمه نامه حمل کالای وارداتی این شرکت، از سوی بیمه ایران پرداخت شد .


زندان زدایی در قانون جدید بیمه شخص ثالث

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: قانون جدید بیمه شخص ثالث مانع از زندانی شدن مقصران حوادث رانندگی می شود و از این پس نرخ بیمه شخص ثالث، عادلانه خواهد بود.


قوانین اصلاح شود، سرمایه خارجی می آید

مدیرعامل بیمه نوین معتقد است که اگر از ابتدای فعالیت صنعت بیمه تا کنون میانگینی بگیریم متوجه می شویم که این صنعت عمری ۷ ساله در ایران دارد، او می گوید اگر سهم بیمه عمر در پرتفوی شرکت ها افزایش یابد آن ها می توانند بانک تاسیس کنند.


حذف دفترچه‌های تامین اجتماعی کلید خورد

طرح حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت جدی از دو سال گذشته کلید خورد و اکنون مردم می‌توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی ۱۹ استان مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند.


حداقل سرمایه تاسیس موسسات بیمه چقدر است؟

بر اساس مصوبه هیئت دولت، حداقل سرمایه ایجاد موسسات بیمه مستقیم ۱۰۰ میلیارد و موسسات بیمه اتکایی ۲۵۰ میلیارد تومان تعیین شد.


فراخوان بیمه ایران برای بخشودگی جرایم بیمه موتورسواران

واحدهای اجرایی و شبکه گسترده فروش بیمه ایران در سراسر کشور از نخستین روز اسفند ۹۵ آماده اجرای طرح ملی بخشودگی ۱۰۰ درصد جرایم دیرکرد موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه است .


آوار پلاسکو بر سر صنعت بیمه