خسارت‌دیدگان پلاسکو که بیمه مرهونات بانکی دارند به بانک اطلاع دهند
خسارت‌دیدگان پلاسکو که بیمه مرهونات بانکی دارند به بانک اطلاع دهند
خسارت‌دیدگان پلاسکو که بیمه مرهونات بانکی دارند به بانک اطلاع دهند
خسارت‌دیدگان پلاسکو که بیمه مرهونات بانکی دارند به بانک اطلاع دهند
خسارت‌دیدگان پلاسکو که بیمه مرهونات بانکی دارند به بانک اطلاع دهند

خسارت‌دیدگان پلاسکو که بیمه مرهونات بانکی دارند به بانک اطلاع دهند

معاون مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ما از افرادی که با اخذ تسهیلات بانک ملت بیمه مرهونات بانکی این شرکت را دارند درخواست کرد که در اولین فرصت این موضوع را به بانک اطلاع دهند.


محصولات نوین بانک ملی در راه بازار

مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان اینکه محصولات متمایز و منحصر به فرد باعث پیشرفت بانک است، گفت: در این خصوص بزودی محصولات نوین و جذابی توسط بانک ملی ایران رونمایی خواهد شد.


همکاری بانک تجارت با سازمان محیط زیست

معاون سازمان محیط زیست گفت: بانک تجارت می‌تواند در فعالیت‌های سازگار با محیط زیست به عنوان یک پیشرو عمل کند و حمایت‌کننده فعالیت‌های سبز باشد تا در این زمینه به عنوان پایلوت شناخته شود.


تلاش انگلیس برای ترغیب بانک‌ها به همکاری با ایران

منابع آگاه به رویترز اظهار کردند دولت انگلیس که یکی از سهامداران بزرگ رویال بانک اسکاتلند است، تلاش کرده است این وام دهنده را به تسهیل تجارت با ایران ترغیب کند.


از بانک سامان تسهیلات اجاره به شرط تملیک بگیرید

بانک سامان در راستای حمایت از فعالیت‌های اقتصادی صنعتگران و بازرگانان کشور، تسهیلات اجاره به شرط تملیک اموال منقول یا غیرمنقول اعطا می‌کند.


جزئیات نرخ سودبانکی جدید

بانک مرکزی نرخ سود سپرده‌ها را سالانه تعیین می کند و بانکها نیز مجازند حداکثر تا ۷۰درصد آن را به صورت علی‌الحساب در قرارداد با سپرده‌گذاران لحاظ کنند.


خدمات بیمارستان بانک ملی به مصدومان پلاسکو

بیمارستان بانک ملی به علت حادثه حریق پلاسکو که باعث فروریختن کامل این ساختمان شد، با بسیج تمامی امکانات درمانی و پشتیبانی خود، خدمات کاملی را به مصدومان و تیم امداد حادثه ارائه کرده است.


اطلاعیه بانک تجارت درباره شعبه ساختمان پلاسکو

به دنبال بروز حادثه ی آتش سازی و فروریختن مجتمع تچاری پلاسکو ، روابط عمومی بانک تجارت با صدور اطلاعیه ای از خدمت رسانی شعبه ی بانک در این ساختمان در مکان جدید خبر داد.


سیف: دستاوردهای دولت، مرهون تلاش بانک‌هاست

با وجود مشکلات، بخش گسترده‌ای از دستاوردهای دولت در این دوره، مرهون تلاش و جهت گیری های مثبت بانک‌هاست.


جهانگیری: بانک گردشگری به رشد و بالندگی رسیده است

مهدی جهانگیری، رییس گروه مالی گردشگری، گفت: امروز نهال بانک گردشگری به رشد و بالندگی رسیده است‌.


اعطای تسهیلات در بانک ملی ایران ادامه دارد

برخلاف خبر منتشر شده در برخی سایت ها ، تغییر خاصی در برنامه ها و سیاست های تسهیلاتی این بانک ایجاد نشده است.


افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی پککو تصویب شد

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با تصمیم مجمع این شرکت، افزایش سرمایه ۱۰۰درصدی می دهد.


بانک گردشگری توادش را جشن گرفت

در آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری، همایش سراسری دو روزه مدیران ستاد و شعب آغاز شد.


بانک مرکزی پیگیر وضعیت موسسه کاسپین است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به وضعیت فعلی موسسه کاسپین و تکرار سرنوشت موسساتی همچون ثامن الحجج برای این موسسه، گفت: بانک مرکزی و کمیسیون اقتصادی مجلس پیگیر وضعیت این موسسه هستند.


افزایش کاربران کانون جوانه‌های بانک ملی

تعداد کاربران کانون جوانه‌های بانک ملی ایران در پایان آذر ماه امسال، با رشد ۴۶ درصدی از مرز ۷۹۰ هزار نفر گذشت.


مدیرعامل بانک کشاورزی کارآفرین برجسته شد

لوح و تندیس کارآفرین برجسته در «همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق ۱۴۰۴ » به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی اهدا شد.


مزایای کارت خانواده بانک سینا

بانک سینا در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و ترویج فرهنگ استفاده از این خدمات، نسبت به صدور کارت خانواده اقدام می کند.


تحریم شعبه لندن بانک صادرات لغو شد

اتحادیه اروپا، تحریم شعبه لندن بانک صادرات ایران، شرکت مهم نفتی “اوپک” که برنامه واگذاری ۵ زیرمجموعه را در بازار سهام دارد به همراه دو شرکت دیگر را لغو کرد.


همایش مدیران بانک گردشگری برگزار شد

در آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری، همایش سراسری دو روزه مدیران ستاد و شعب آغاز شد.


افتتاح شعبه جدید بانک ملی ایران در جنوب تهران

شعبه جدید بانک ملی ایران در منطقه ناز‌ی‌ آباد تهران با نام خیابان شهید اکبر مشهدی از شهدای معزز انقلاب اسلامی توسط برادر این شهید افتتاح شد.


شکایت بانک پارسیان از یک شرکت تجاری

شعب تعزیرات حکومتی در کشور پس از بررسی چندین پرونده تخلفات، قاچاق، و گران فروشی احکام خود را صادر کرد.


اصلاحیه دستورالعمل «ال سی ریالی» ابلاغ شد

بانک مرکزی در بخشنامه به بانک‌ها اصلاحیه دستورالعمل اعتبار اسنادی داخلی ـ ریالی را به بانک‌ها و موسسات اعتباری ابلاغ کرد.


سقف جوایز قرض الحسنه به یک‌میلیارد ریال رسید

بانک مرکزی حداکثر میزان هر یک از جوایز اعطایی به سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز اعم از نقدی و یا غیرنقدی به یک فرد در هر دوره را از پانصد میلیون ریال به یک‌میلیارد ریال افزایش داد.


اصلاح دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی – ریالی

بانک مرکزی به منظور ایجاد وحدت رویه، شناسایی و ثبت دقیق رویدادهای مالی و ارتقای شفافیت صورت‌های مالی، اقدام به اصلاح و بازنگری «دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی ـ ریالی» کرد.


رشد ۴۶ درصدی کاربران کانون جوانه‌های بانک ملی

تعداد کاربران کانون جوانه‌های بانک ملی ایران در پایان آذر ماه امسال، با رشد ۴۶ درصدی از مرز ۷۹۰ هزار نفر گذشت.


واسپاری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده معاف شدند

انجمن ملی لیزینگ ایران در نامه‌ای به مدیران عامل شرکت های لیزینگ عضو این انجمن از مستثنی شدن خدمات و تسهیلات شرکت‌های واسپاری در پیش نویس لایحه قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده خبر داده است.


رشد ضمانت‌نامه‌های صادره ریالی بانک اقتصادنوین

بانک اقتصاد نوین با تسهیل شرایط ارایه خدمات مورد نیاز مشتریان در حوزه‌های مختلف زمینه را برای رونق اقتصادی کشور فراهم کرده که این مهم موجب بهره‌مندی بیشتر مشتریان بانک اقتصاد نوین از خدمات این بانک شده است.


جرائم بدهکاران بانک گردشگری بخشیده می شود

خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری اعلام کرد: جرائم بدهکارانی که تا پایان سال اقدام به واریز اصل و سود متعلقه نمایند بخشیده می شود.


آمادگی بانک ملی برای همکاری با صنایع

عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران از مجتمع صنعتی ماموت بازدید و با مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و جمعی از سهامداران اصلی شرکت مذکور دیدار و گفت و گو کرد.


بخشودگی جرایم دیرکرد در بانک صادرات

بانک صادرات با هدف همراهی با سیاست های اقتصاد مقاومتی، نسبت به بخشودگی جرایم تأخیر تأدیه بدهی های معوقه تمامی بدهکارانی که بدهی خود را تا پایان سال جاری تسویه کنند، اقدام می کند.


چرا روابط بانکی بین‌المللی روان نشد؟

مثل این می‌ماند که برای صرفه‌جویی شیشه کوچکی برای پنجره مان بخریم، در این صورت هم پول داده‌ایم، هم شیشه‌ای کوچک‌تر از ابعاد پنجره داریم و هم خانه‌مان سرد است. حاصل تصمیمات یک دهه گذشته در شبکه بانکی هم با این مثال تطابق دارد.


وزیر صنعت: اقدامات بانک‌ پاسارگاد برای صنعت کشور ارزشمند است

چهاردهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ ۲۵ دی سال ۱۳۹۵، در محل دانشگاه خاتم و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، برخی از مدیران دستگاه‌های مختلف، استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.


نجات بانک‌‌ها از زیان‌ هزاران میلیارد تومانی

با حذف برخی اصلاحات مورد نظر بانک مرکزی در صورت‌های مالی سال ۹۴ بانک‌ها، زیان کلان آنها به زیان قابل توجیهی تبدیل شده است.


اطلاعات حساب‌های بانکی محرمانه است

بانک مرکزی اعلام کرد: دستورالعمل بررسی و رسیدگی به تراکنش‌های بانکی مشکوک، صرفا ناظر بر راستی‌آزمایی اظهارنامه‌های مالیاتی بوده و اطلاعات حساب سپرده‌ای اشخاص، محرمانه است.


عوامل موثر بر مطالبات معوق و غیرجاری بانک‌ها

کوروش پرویزیان: افزایش حجم و نسبت مطالبات غیر‌جاری بانک‌ها در دهه اخیر تبدیل به بزرگ‌ترین معضل بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور شده‌است. استفاده از منابع محدود بانک‌ها به دلیل ضعف ساختاری و سهم اندک بازار سرمایه در سیستم اقتصادی کشور روز‌به‌روز بر معوقه‌های بانک از مشتری افزوده است.


قدردانی وزیر صنعت از بانک سپه

وزیر صنعت، معدن و تجارت از بانک سپه به دلیل حمایت این بانک از پروژه پالایشگاه گاز بیدبلند ۲ تقدیر کرد.


تهرانی ها چقدر وام گرفتند؟

بانک مرکزی گزارش وضعیت کل مانده سپرده‌ها و تسهیلات بانکها و مؤسسات اعتباری را تا پایان مهر ماه امسال اعلام کرد.


بانک ملی در صدور کارت اعتباری پیشتاز است

رییس شورای هماهنگی مدیران عامل بانک‌های دولتی گفت: بانک ملی در صدور کارت های اعتباری جلودار شبکه بانکی بوده است و تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار کارت برای متقاضیان صادر کرده است.


تسهیلات بانک سامان به بنگاه‌های اقتصادی

بانک سامان در شش ماهه نخست امسال، بیش از ۳ هزارو هشتصد میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بنگاه‌های کوچک و متوسط قرار داده است.


ضوابط گشایش اعتبار اسنادی مدت دار ابلاغ شد

بانک مرکزی ضوابط گشایش اعتبار اسنادی مدت دار را به بانک ها و موسسات اعتباری ابلاغ کرد.


برقراری روابط کارگزاری بانک تجارت با ۴۸ بانک معتبر بین المللی

مدیرعامل بانک تجارت از توسعه خدمات ارزی و استانداردهای کنترلی در یک سال اخیر خبر داد و گفت: روابط کارگزاری بانک تجارت با ۴۸ بانک معتبر بین المللی دیگر در راه است.


پیشرفت بانک ملی ایران در عرصه نوآوری‌های برتر بانکی

بانک ملی ایران به عنوان بانک پیشتاز ارائه دهنده خدمات الکترونیکی و اینترنتی علاوه بر سیبا و سبا سامانه جدید و پیشرفته بام را نیز طراحی کرده که با استقبال کاربران مواجه شده است.


برنامه بانک مرکزی برای اتصال ایران به پرداخت‌های بین‌المللی

مدیره اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: مذاکرات برای اتصال نظام بانکی ایران به پرداخت های بین المللی پس از برجام آغاز شده و پیش از آن این امکان برای بانک مرکزی وجود نداشت.


شرط بانک کشاورزی برای بخشش جرائم

بانک کشاورزی به منظور همراهی با اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید و مساعدت به بدهکاران، کلیه جرائم دیرکرد تسهیلات را مشروط به تسویه نقدی بدهی تا پایان سال ۹۵ مورد بخشودگی قرار می دهد.


نسخه همراه بانک شهر به روزرسانی شد

نسخه‌های همراه شهر جهت نصب بر روی تبلت با سیستم عامل های Android و IOS به روز رسانی شد.


بانک سپه فرانکفورت عضو سیستم یکپارچه پرداخت یورو در اروپا شد

عضو هیأت مدیره بانک سپه از عضویت شعبه فرانکفورت بانک سپه در سیستم یکپارچه پرداخت یورو در منطقه اروپا و اتصال رسمی آن به سیستم مذکور از ۱۸ بهمن سال جاری خبرداد.


گام‌های مثبت بانک ملی و صادرات برای توسعه بانکداری الکترونیک

مدیرعامل هلدینگ سداد گفت: با تعامل و هم افزایی بانک ملی و بانک صادرات ایران امکان سرعت بخشی به ضرباهنگ توسعه زیر ساخت های بانکداری الکترونیک بیش از پیش فراهم می شود.


۸۰ درصد بدهیهای موسسه اعتباری منحله میزان پرداخت شد

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: ۸۰ درصد از بدهیها بویژه طلب مردم از موسسه اعتباری منحله میزان تاکنون پرداخت شده است.


خدمات بانکی اینترنت بانک همراه سینا

با اینترنت بانک همراه سینا، مجموعه ای از خدمات بانکی در هر ساعت از شبانه روز در اختیار هموطنان قرار دارد.


برندگان «سامان‌یار» مشخص شدند

نخستین قرعه‌کشی جشنواره کاربران اپلیکیشن «سامان‌یار» بانک سامان با حضور مدیران ارشد بانک و ناظران قانونی انجام شد.