تدوین و تبیین چشم‌انداز موسسه ثامن در بازار رقابت بانکی
تدوین و تبیین چشم‌انداز موسسه ثامن در بازار رقابت بانکی
تدوین و تبیین چشم‌انداز موسسه ثامن در بازار رقابت بانکی
تدوین و تبیین چشم‌انداز موسسه ثامن در بازار رقابت بانکی

تدوین و تبیین چشم‌انداز موسسه ثامن در بازار رقابت بانکی

جلسه شورای راهبردی موسسه اعتباری ثامن باهدف بررسی اقدامات و برنامه‌های انجام‌شده، تدوین و تبیین چشم‌انداز ثامن در بازار رقابت بانکی با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال،به ریاست مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن برگزار شد.


جشنواره طلایی بانک تجارت برگزار شد

اولین مرحله قرعه کشی جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی بانک تجارت با همکاری شرکت ایران کیش، برگزار شد.


قابلیت‌های جدید “سامانه بام” بانک ملی را بشناسید

معاون نرم افزار شرکت داده ورزی سداد درباره تغییرات سامانه بام نسبت به گذشته گفت: مهمترین تغییرات اصلی این سامانه، امکان افتتاح حساب و بحث قابلیت بانکداری شرکتی است.


روابط بانکی با اروپا تسهیل می‌شود

چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا اردیبهشت امسال درحالی برگزار می‌شود که تلاشها درجهت تسهیل روابط بانکی با کشورهای اروپایی است.


بانک‌های چینی پولدارترند

بانک‌های چینی در صدر فهرست قرار دارند و پس از آنها، وام دهندگان آمریکایی و سپس بانک‌های اروپایی قرار می‌گیرند.


فراخوان بانک ملی برای تکمیل اطلاعات مشتریان

براساس بخشنامه بانک مرکزی، ارائه خدمات به مشتریانی که اطلاعات شناسنامه‌ای آنها ناقص باشد از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه در شعب بانکی امکانپذیر نخواهد بود.


با کارت‌های بانک سامان بلیت هواپیما بخرید

بانک سامان برای نخستین بار در کشورمان، امکان خرید مستقیم بلیت هواپیما در مسیرهای بین‌المللی با کارت‌های شتابی را فراهم کرد.


«توسعه» و «وحدت»؛ دو روح در یک بدن؟!

برای «توسعه» از رویای بانک شدن تا ادغام در یک تعاونی دست چندمی کمتر از یک دهه می گذرد، اما آیا این موسسه از تلاطم دهه دوم زندگی خود جان سالم به در می‌برد؟


استفاده از خدمات همراه بانک سینا با اثر انگشت

نسخه جدید همراه بانک سینا با باقابلیت های جدید و جلوه های گرافیکی جذاب برای دارندگان کارت های شتابی و با امکانات بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره برداری رسیده است.


بانک‌های ایرانی ورشکسته نیستند، طلبکارند

شفاف‌سازی صورت‌های مالی بانک‌ها که چند ماهی است در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفته، هرچند که به ظاهر چالش‌هایی را برای بانکداران به وجود آورد اما به اعتقاد کارشناسان بانکی، شبکه بانکی بیمار ایران را به مسیر درست‌تری انداخته است و امکان تخلف و بنگاهداری بانک‌ها را محدودتر می‌کند.


امکان استفاده از NFC برای اولین بار در نمایشگاه کتاب فراهم شد

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به صدور۴۰۰ هزار بن کارت برای متقاضیان در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب، از امکان استفاده از تکنولوژی NFC برای نخستین بار در این نمایشگاه خبر داد.


حضور فعال بانک سپه در عرصه جهانی

مدیرعامل بانک سپه با بیان ایجاد واحد تطبیق در این بانک برای رعایت استانداردهای بین المللی بمنظور حضور فعال در عرصه جهانی گفت: با رعایت این استانداردها بانک سپه حضوری فعال در جهان دارد.


رشد ۳۱ درصدی تسهیلات بانکی

در سال گذشته سیستم‌ بانکی کشور، در مجموع در حدود ۵۴۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.


حساب‌های بانکی ایرانی‌ها در انگلیس بسته نیست

شماری از ایرانیان مقیم انگلیس با ابراز نگرانی از انتشار چنین مطالبی از سوی برخی رسانه های داخلی ایران، بسته شدن حساب های بانکی را رد کرده و از فعال بودن این حساب ها خبر دادند.


تراکنش‌های پذیرندگی بانک پارسیان دوم شد

بانک پارسیان با سهم ۷.۹۱ درصدی از کل تعداد تراکنش های پذیرندگی شبکه پرداخت، رتبه دوم را در بین تمامی بانک ها کسب کرد.


۴ مخاطره بزرگ استفاده از پول مجازی

مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گفت: با توجه به اینکه پول مجازی نوعی پولی بی‌قاعده قلمداد می‌شود، توسعه آن با مخاطرات عدیده‌ای از منظر کسب و کار و مسائل فنی همراه است.


منابع بانک ملی ۳۴ درصد رشد کرد

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت : بانک ملی ایران در سال ۹۵ موفق به رشد ۳۴ درصدی منابع و کاهش مطالبات غیرجاری و در نتیجه کاهش نسبت مطالبات غیرجاری به تسهیلات (NPL) شد.


وضعیت سهام بانک ملت بهبود می‌یابد

مدیرعامل بانک ملت با حضور در محل برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، از غرفه گروه مالی ملت و چند غرفه دیگر در این نمایشگاه بازدید کرد.


بانک صادرات “فان کارت” می‌دهد

بانک صادرات با هدف بسط و گسترش خدمات متنوع و تامین خواسته های مشتریان مبتنی بر مناسبت های تقویمی و با رویکرد تنوع محصولات مبادرت به ارایه کارت هدیه ای جدید با نام فان کارت کرد.


رونمایی بانک پارسیان از چهارسوق مالی

بانک پارسیان در راستای خلق بیشترین ارزش برای مشتریان هدف از طریق شناخت، تحلیل و ارائه بسته پیشنهادی ارزش، چهارسوق مالی پارسیان را در بازارهای سرمایه، پول و بیمه راه اندازی کرد.


بیمه سامان مشتریان کارگزاری بانک سامان را تحت پوشش قرار می‌دهد

تفاهم‌نامه مشترک شرکت کارگزاری بانک سامان و شرکت بیمه سامان در حاشیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه به امضا رسید.


بخشودگی جرایم وام‌ها یعنی جایزه به فرد متخلف

قائم مقام بانک مرکزی با اعلام اینکه ما در مجلس تاکید کردیم بخشودگی جرایم وام‌ها باعث می‌شود، تمایز فرد خوش‌حساب و بدحساب از بین برود و به فردی که تخلف کرده جایزه داده شود، گفت: تا کنون ۲۲۵۰ میلیارد تومان برای بخشودگی جرائم وام ها پرداخت شد.


تیشه به ریشه امنیت ملی با ادعای ورشکستگی بانک‌ها

مدیر کل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی با رد ادعای یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری درباره ورشکستگی بانک‌ها، هشدار داد که در صورت تکرار، این بانک به‌عنوان «مدعی» از طریق مراجع قضایی اقدام خواهد کرد


حمایت کارکنان بانک سینا از سیل‌زدگان استان‌های شمال غربی

کارکنان بانک سینا به منظور حمایت از آسیب دیدگان سیل اخیر در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل، دو روز حقوق خود را به این امراختصاص دادند.


نشست روسای شعب سراسر کشور بانک گردشگری برگزار شد

نشست روسای شعب سراسر کشور بانک گردشگری با حضور رییس گروه مالی گردشگری و قائم مقام بانک‌ گردشگری برگزار شد.


سرپرست معاونت امور بانکی ثامن معرفی شد

با حکمی از سوی مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن سرپرست معاونت امور بانکی ثامن معرفی و منصوب شد.


به روز رسانی سامانه اینترنت بانک دی

سامانه اینترنت بانک دی به قابلیتهای جدید ارتقا یافت.


قدردانی وزیر صنعت از مدیرعامل بانک سپه

وزیر صنعت، معدن و تجارت از تلاشهای مدیرعامل بانک سپه در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید تقدیر کرد.


مسترکارت در راه ایران

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در رابطه با کارت‌هایی که با آمریکا ارتباط دارند محدودیت‌هایی داریم که در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم در آینده این مشکلات را برطرف کنیم.


آغاز دور دوم جشنواره کاربران نرم‌افزار «سامان‌یار» بانک سامان

دور دوم جشنواره کاربران نرم‌افزار «سامان‌یار» بانک سامان با قرعه‌کشی ماهانه ۱۵ گوشی تلفن همراه هوشمند آغاز شد.


پیاده‌سازی استانداردهای بین‌المللی در بانک‌های ایرانی

در سال‌هایی که تحریم‌های گسترده بانکی و غیربانکی به کشور اعمال شده بود، بانک‌های داخلی از به‌روزرسانی برخی استانداردهای موجود در بانکداری جهان محروم ماندند.


رشد ۱۱ درصدی صدور اسناد در بانک سینا

بررسی وضعیت صدور اسناد سیستم متمرکز بانکی در بانک سینا نشان دهنده رشد در این زمینه است.


بانک تجارت از ۲ خدمت جدید رونمایی کرد

بانک تجارت در راستای تکمیل زنجیره خدمات خود، با همکاری شرکت ایران کیش ازدو ابزار جدید پرداخت MPOS و PDA POS رونمایی کرد.


بانک ملت پول ها را برگرداند

عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد که هیچ مبلغی از این بانک خارج نشده و تمامی مبالغ برداشت شده به حساب های مبداء برگشت داده شده است.


موضوع ورشکستگی بانک‌ها صحت ندارد

مدیر کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی با رد ادعای یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری درباره ورشکستگی بانک ها، هشدار داد که در صورت تکرار، این بانک به عنوان «مدعی» از طریق مراجع قضایی اقدام خواهد کرد.


اختلال سرویس حواله اینترنتی بانک ملت رفع می‌شود

بانک ملت اعلام کرد که اختلال در سرویس حواله اینترنتی این بانک تا ساعتی دیگر مرتفع می شود.


بانک‌ها نباید سپرده‌ها را مسدود کنند

جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی با حضور علی‌طیب‌نیا وزیر اقتصاد، محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران و محمود زمانی قمی استاندار استان مرکزی برگزار شد.


سیف: معنی مجوز بانک‌مرکزی اشتباه فهمیده شده است

رییس‌کل بانک‌مرکزی گفت: معنای مجوز بانک مرکزی روشن بوده و به معنای تضمین عملیات بانک‌ها نیست چراکه این مساله ناشی از مدل کسب و کار بانک‌هاست. با این حال بانک‌مرکزی با ایجاد مدل نظارتی، به شدت بر ریسک بانک‌ها نظارت می‌کند.


آمادگی بانک پاسارگاد برای گشایش اعتبار اسنادی دیداری

بانک‌پاسارگاد آمادگی گشایش اعتبار اسنادی دیداری را برای کلیه گروه‌های دارای ثبت سفارش با نوع تأمین ارز متقاضی و نوع عملیات بانکی بر اساس بخشنامه بانک مرکزی دارد.


بانک صادرات یک کارخانه تعطیل شده را راه انداخت

معاون وزیر صنعت در بازدید از مجتمع آلومینیوم جنوب واقع در لامرد استان فارس به عنوان بزرگترین کارخانه تولید آلومینیوم کشور از نقش موثر بانک صادرات در تامین اعتبارات لازم برای طرح‌های اقتصادی قدردانی کرد.


حمایت بانک اقتصادنوین از حوزه سلامت

به مناسبت سالروز تولد امام علی (ع) بانک اقتصادنوین یک دستگاه الکتروشوک را به بیمارستان شهدای تجریش اهدا کرد.


توسعه انواع خدمات ارزی در بانک‌پاسارگاد

با توجه به عملکرد مطلوب بانک‌پاسارگاد طی سال‌های گذشته، پس از اجرایی شدن برجام، تعداد دیگری از بانک‌های خارجی همکاری خود را با این بانک آغاز کرده‌اند.


پیش‌گیری از ورشکستگی بانک‌ها چرا و چگونه

یکی از راه‌های مقابله با مشکلات بانکی و عدم رشد آن، ادغام بانک‌های مساله‌دار با یکدیگر است، اما این روش در بلندمدت جواب‌گو نخواهد بود.


سهام‌داران مپنا سودشان را شعب بانک سپه بگیرند

بر اساس قرارداد منعقده میان این بانک و شرکت گروه مپنا عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.


مشتریان بانک ملی می‌توانند غیرحضوری حساب باز کنند

بانک ملی ایران برای مشتریان خود امکان افتتاح حساب بدون حضور در شعبه را فراهم کرد.


برنامه‌های موسسه ثامن در فاینکس ۲۰۱۷

موسسه اعتباری ثامن به‌منظور بسترسازی و توسعه فرهنگ استفاده از خدمات مالی و در راستای مأموریت اصلی خود یعنی کمک به رفاه اقتصادی جامعه، به‌عنوان حامی مالی دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه( FINEX2017) حضور یافت.


هزاران ریال جایزه آنی در انتظار مشتریان بانک پارسیان

مشتریان کاربر درگاه های بانکداری الکترونیک بانک پارسیان در صورت انجام عملیات بانکی موفق ، هزاران ریال جایزه دریافت می‌کنند.


شعبه ولنجک بانک ایران زمین افتتاح شد

بانک ایران زمین در راستای دسترسی آسان و ارائه خدمات بهینه به مشتریان منطقه یک، شعبه ولنجک خود را با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران و مشتریان افتتاح کرد.


افتتاح باجه بانک پارسیان در بیمارستان میلاد

در آستانه میلاد با سعادت امام اول شیعیان حضرت علی (ع) و با حضور مدیران ارشد بانک و بیمارستان میلاد، باجه بانک پارسیان در بیمارستان میلاد تهران افتتاح شد.


سیستم بانکداری متمرکز الکترونیک صد در صد ایرانی طراحی شد

هم اکنون بخش هایی از سیستم لوتوس در تعدادی از بانک های دولتی و خصوصی در حال اجراست و قصد افزایش سهم بازار خود را داریم.