وام مسکن ارزان شد ولی تقاضا کم!


اواخر سال ۱۳۹۶ قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن حدود ۶۷ هزار تومان بود که اواخر سال گذشته به ۵۴ هزار تومان کاهش یافت اما این کاهش قیمت برای خریداران خانه اثرگذاری چندانی نداشت، چراکه قیمت مسکن حدودا دو برابر شد و مقدار وام مسکن تغییر نکرد.

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

آغاز فروش ارز در صرافی های منتخب بانکی از امروز


بانک مرکزی اعلام کرد: پیرو اعلام قبلی ازروز شنبه صرافی های منتخب بانکی فعال خواهند بود ونیازهای ارزی هموطنان را تأمین خواهند کرد.

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۹:۴۶

تورم سال ۹۷ حدود ۲۷ درصد اعلام شد


نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اسفند ماه ١٣٩٧ به ۲۶.۹ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (٢٣.۵ درصد) ٣.۴ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.

پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵

توضیحات همتی درباره ساز وکار تجارت ایران و اروپا


رییس کل بانک مرکزی از ثبت ساز و کار تجارت و تامین مالی ایران و اروپا ( STFI ) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی خبر داد.

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴

«ربات آلفا» به یاری کارکنان بانک ملی آمد


در روزهای پایان سال که شعب بانک‌ها با افزایش حضور مشتریان رو به رو هستند، بانک ملی ایران برای افزایش سرعت خدمت‌رسانی از دستیار ویژه‌ای بهره گرفته است.

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۹:۳۳

شرایط خرید سهام بانک‌های ادغامی اعلام شد


بانک های مهر اقتصاد، قوامین، انصار و موسسه کوثر از بانک ها و موسسات ادغامی در بانک سپه با انتشار یک اطلاعیه رسمی جزییات فروش سهام خود در فروردین‌ماه سال ۹۸ را اعلام کردند.

دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵

آمادگی بانک‌ها برای کمک به مدارس


دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی گفت: در نشست مشترک مدیران عامل نظام بانکی با وزیر آموزش و پرورش، آمادگی بانک‌ها برای کمک به ساخت و تجهیز مدارس کشور اعلام شد.

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱

اسکناس‌های نو در خودپردازها بارگذاری شد


بارگذاری پول نو در دستگاه‌های خودپرداز در آستانه ایام نوروز از امروز آغاز شده و شهروندان برای دریافت اسکناس نو ۵ و ۱۰ هزار تومانی و ایران چک ۵۰ هزار تومانی می‌توانند از خودپردازهای بانکی استفاده کنند.

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳

حذف بدهی‌های مردم به بانک‌ها از بودجه ۹۸


با رای اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، مصوبه مجلس درباره بدهی‌های مردم به نظام بانکی در چارچوب «ربح مرکب» از قانون بودجه سال ۹۸ حذف شد.

شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸

امضای سه سند همکاری اقتصادی مهم میان ایران و جمهوری آذربایجان


در پایان نشست کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان روز جمعه سه سند همکاری اقتصادی میان دو طرف در باکو به امضا رسید.

شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۹:۲۶
وام مسکن ارزان شد ولی تقاضا کم!
وام مسکن ارزان شد ولی تقاضا کم!
وام مسکن ارزان شد ولی تقاضا کم!
وام مسکن ارزان شد ولی تقاضا کم!
وام مسکن ارزان شد ولی تقاضا کم!
وام مسکن ارزان شد ولی تقاضا کم!