تدوین طرح کوپن الکترونیک در مجلس


عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تدوین طرح پرداخت ماحصل ارز کالاهای اساسی به طور مستقیم به مردم در قالب کارت الکترونیکی یا کوپن الکترونیک خبر داد.

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

خط‌ ونشان همتی برای بانک‌ها در اینستاگرام!


در شرایطی که دستورات رئیس‌کل بانک مرکزی باید به صورت مکتوب و طی مراحلی مشخص ابلاغ شود، روز گذشته همتی در صفحه اینستاگرام خود در خصوص عملکرد بانک‌ها انتقاداتی را مطرح و به آنها در خصوص عملکردشان هشدار داده است!

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۴۴

چرا وام ازدواج همچنان ۲ضامن می‌خواهد؟


با وجود بخش‌نامه بانک مرکزی مبنی بر پرداخت وام ازدواج با سفته و یک ضامن معتبر، برخی از بانک‌ها هنوز برای پرداخت این تسهیلات دو ضامن از متقاضی طلب می‌کنند.

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

داود خانی سرپرست سازمان خصوصی‌سازی شد


وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، داود خانی را به‌عنوان سرپرست سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

ابلاغ بخشنامه تهاتر بدهی‌های دولت به اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی


رییس سازمان برنامه و بودجه شیوه‌نامه اجرایی بند «و» تبصره (۵) ماده واحده قانون بودجه ۹۸ را به منظور تسویه و تهاتر بدهی‌های دولت به اشخاص حقیقی و حقوقی غیر‌دولتی یا بدهی اشخاص یاد‌شده به دولت یا بانک‌ها و مؤسسه‌های اعتباری غیر‌بانکی، ابلاغ کرد.

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

چه کسانی با «چهار میلیارد ارز دولتی» در کانادا خانه خریده‌اند؟


سیدرضی حاجی آقامیری رئیس اسبق کنفدراسیون صادرات گفت:«در حال حاضر دو نوع صادرات کننده داریم که ارز را به کشور برمی‌گردانند، دسته اول صادرکنندگان بخش خصوصی واقعی هستند، که این به وعده خود عمل می‌کنند و دلار و یورو را به سامانه نیما می‌آورند، اما دسته دوم صادرکنندگان دولتی و خصولتی هستند که با دلار‌های صادراتی برای خود خانه در کانادا خریده‌اند.»

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

حصر جدید در بنادر ایران!


پویا فیروزی: زنجیره تامین کالا از مبدأ تا مقصد که عملیات «لجستیک» نامیده می‌شود، شریان حیاتی گردش کالا، تولید، اشتغال و مصرف است. «حمل‌ونقل» به‌عنوان یکی از محورهای اصلی و البته ملموس این زنجیره نقشی پررنگ در لجستیک روان، درست و کارا، چه به لحاظ هزینه، چه زمان و چه کیفیت خدمات دارد. با این حال حمل‌ونقل تنها عنصر موثر تامین نیست. جریان زنجیره تامین از اجزای مرتبطی تشکیل شده که اگرچه در ظاهر عملیات در بخش‌های متعددی صورت می‌پذیرند اما کاملاً موثر بر یکدیگرند؛ چه مستقیم و چه غیرمستقیم.

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۵۰

استفاده از کارت سوخت شخصی از امروز الزامی شد


بنابر اعلام قبلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران استفاده از کارت سوخت شخصی در پمپ‌بنزین‌ها از امروز سه‌شنبه ۲۲ مرداد الزامی شد.

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۳

مجازات سنگین برای اجاره حساب بانکی


در صورتی که فردی حساب و کدملی خود را به فرد دیگری اجاره ‌دهد و به نحو فوق وجوهی که منشأ آنها از اعمال مجرمانه بوده را در حساب خود نگهداری ‌کند یا موجب نقل ‌و انتقال آن ‌شود، علاوه بر معاونت در جرم اصلی و تحمل مجازات مقرر برای آن جرم، به جرم پولشویی که مجازات آن استرداد تمام وجوه تراکنش‌شده و سود بانکی مقرر و همچنین جزای نقدی به میزان یک‌چهارم مبالغ تراکنش شده (عواید حاصل از جرم) است، محکوم می‌شود.

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

جزئیات تازه از اخذ مابه‌التفاوت ۲۸۰۰تومانی نرخ ارز


مبنای زمانی اخذ مابه‌التفاوت نرخ ارز معادل ۲۸ هزار ریال، تاریخ روز تامین ارز است و ثبت سفارش‌هایی که تامین ارز آنها از طریق سامانه نیما یا به نرخ آزاد نیز بوده، مشمول پرداخت این مابه‌التفاوت هستند.

شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
تدوین طرح کوپن الکترونیک در مجلس
تدوین طرح کوپن الکترونیک در مجلس
تدوین طرح کوپن الکترونیک در مجلس
تدوین طرح کوپن الکترونیک در مجلس