تخصیص ۱۶۳ میلیون یورو به ارز مسافری


بر اساس گزارش‌های رسمی، دولت از ۲۲ فروردین ماه تا ۲۷ خردادماه سال جاری، ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار ارز تخصیص داده که سهم ارز مسافری از آن ۱۹۳ میلیون دلار معادل ۱۶۳ میلیون یورو است.

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶

نتوانستیم از فرصت برجام درست استفاده کنیم


مدیرعامل پیشین بانک تجارت با اشاره به تجربه‌های خود در دوران تحریم‌های پیش از برجام گفت که ما باید به سمت شرکت‌های کوچک اروپایی برویم و بانک‌های ما نیز بتوانند قراردادهای کارگزاری با بانک‌های دیگر امضاء کنند تا نیاز واحدهای اقتصادی کشور در زمینه نقل و انتقالات مالی را تضمین کنیم.

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۳۳

تصویب رشته بیمه و بانکداری در شورای عالی آموزش و پرورش


به منظور برنامه ریزی لازم برای آموزش نظام مند مفاهیم بیمه در مدارس کشور به صورت گسترده، کارگروه تهیه محتوای بیمه ای کتب درسی دراداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی تشکیل شد.

سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶

علت رشد یک‌باره‌ی قیمت‌ها در بورس تهران


یک کارشناس بازار سرمایه می‌گوید، تصمیم دولت و بانک مرکزی مبنی‌بر انجام معاملات روی گواهی‌های ثبت سفارش برای معاملات ارزی و به‌وجود آمدن نرخ سوم ارز بعد از نرخ ارز نیما و نرخ ارز آزاد، به افزایش قیمت دلار دامن زده و این موضوع باعث رشد شاخص بازار سرمایه شده است.

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲

بیمه بیکاری چه کسانی قطع می شود؟


رئیس گروه بیمه بیکاری امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: مقرری بیکاری افرادی که روی خودروهای مسافربری‌شهری یا در آژانس‌ها و.. کار می‌کنند را قطع می‌کنیم. یعنی همان کسانی که روی سوخت یارانه دولتی می‌گیرند.

یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴

ارسال دفترچه‌های بیمه درمان به درب منازل


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درخصوص صدور غیرحضوری دفترچه‌های بیمه درمان گفت: عدم نیاز به مراجعه حضوری برای صدور و تمدید دفترچه هم اکنون در بسیاری شعب آغاز شده و تا هفته تامین اجتماعی شرایطی را ایجاد خواهیم کرد که دفترچه‌ها به درب منازل ارسال و نیازی به مراجعه به شعب نباشد.

یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹

ارز دولتی ۳ نرخی می‌شود


با تصمیم جدید دولت، قرار بر این است که در سامانه جدیدی که قرار بود بر اساس بخشنامه جهانگیری طراحی شود، نرخ سومی نیز به عنوان ارز متقاضی به نرخ ۳۸۰۰ تومانی و ۴۲۰۰ تومانی اضافه شود.

یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶

سیف: اخذ سود مرکب در بانک ها ممنوع است


رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه و اخذ سود مرکب در بانک ها را ممنوع اعلام کرد.

پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸

تقسیط بدهی بیمه کارفرمایان خوش حساب


قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب که در تمامی شعب سازمان تامین اجتماعی در حال اجرا است شامل کارفرمایان کارگاههای معدنی، تولیدی، خدماتی و صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است.

پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳

خسارت‌های صوری کمتر از ۲ درصد پرداختی بیمه‌ها است


رییس کل بیمه مرکزی گفت: پرداخت خسارت به تصادفات ساختگی حداکثر بیش از ۲ درصد کل خسارت‌های پرداختی بیمه‌ها نیست.

چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
تخصیص ۱۶۳ میلیون یورو به ارز مسافری
تخصیص ۱۶۳ میلیون یورو به ارز مسافری
تخصیص ۱۶۳ میلیون یورو به ارز مسافری
تخصیص ۱۶۳ میلیون یورو به ارز مسافری
تخصیص ۱۶۳ میلیون یورو به ارز مسافری