پول خرج کردن چقدر به مدرک تحصیلی افراد ربط دارد؟


اخبارپول- مریم ابونیا: برای اکثر حقوق‌بگیران روزهای پایانی ماه، سخت و طاقت‌فرسا است به خصوص با وضعیت فعلی هزینه‌ها در کلانشهرهایی مانند تهران

پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

چقدر از منابع ارزی در بانک‌ها است؟


در دوران فعالیت صندوق توسعه ملی بیش از ۴۰۱ هزار میلیارد ریال از منابع ارزی آن جهت پرداحت تسهیلات در بانک‌ها سپرده‌گذاری شده است.

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

اختصاصی اخبارپول- تنزل آمریکا در رتبه‌بندی اقتصادهای رقابتی


اخبارپول- مریم ابونیا: برای اولین بار در ۹ سال گذشته، سنگاپور با عبور از ایالات متحده و هنگ کنگ توانست رتبه اول اقتصادهای رقابتی در دنیا را کسب کند.

پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳

اختصاصی اخبارپول- حساب گوگل خود را به ارث بگذارید


اخبارپول- مریم ابونیا: اگر از محصولات Google استفاده می کنید، این احتمال وجود دارد که این شرکت اطلاعات زیادی در مورد شما در سرورهای خود ذخیره داشته باشد.

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

نسخه بانک مرکزی برای بدهکاران کلان


آیین‌نامه «پیشگیری از انباشت مطالبات غیرجاری بانکی» با اولویت ساماندهی تسهیلات کلان می‌تواند در جهت حل معضلات شبکه بانکی و رفع ناترازی‌ها بسیار موثر و مفید باشد.

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

اختصاصی اخبارپول- تاثیر شدید بازارهای جهانی از جنگ تجاری آمریکا و چین


اخبارپول- مریم ابونیا: جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین بازار جهانی سهام را با کاهش شدید مواجه کرده است و این امر هشدار صندوق بین المللی پول درخصوص افزایش خطرات برای اقتصاد جهانی را در بر داشته است.

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹

چرا رمز یکبار مصرف به تعویق افتاد؟


رمز یکبار مصرف فعلا هوا شد! گزارش‌های متعدد پلیس فتا درباره افزایش روزبه‌روز سرقت‌های آنلاین باعث شد بانک مرکزی بخشنامه رمزهای یکبار مصرف را حدود یک‌سال پیش به بانک‌ها ارسال کند و از آنها بخواهد که حداکثر تا اول خرداد ٩٨ زیرساخت‌های اجرای آن را فراهم کنند، اما ماجرا به همین سادگی نبود و بانکی‌ها برای اجرای این طرح سنگ‌های بزرگی پیش پا داشتند.

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۱

تعاونی‌ها و روابط عمومی، ضرورت رفتار حرفه‌ای در عصر ارتباطات


امروز، هر نهاد، سازمان یا شرکتی که نتواند دست آوردها، وجوه تمایز، نقاط قوت و مزیت رقابتی خود را برای مخاطب به نحو احسن تبیین کند به‌طورقطع موفق نخواهد بود و در بازارهای رقابتی، پایگاه و جایگاهی نخواهد داشت؛ فرایندی که بخشی از آن به کیفیت روابط عمومی و توانمندی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این نهاد مدنی برمی‌گردد و بخش دیگر نیز به رفتار حرفه‌ای مدیریت ارشد شرکت و فهم آن از اهمیت ارتباطات در میزان موفقیت وابسته است. سوال اینجاست چگونه مدیریت حرفه‌ای می‌تواند از طریق روابط عمومی و ابزارهای ارتباطی آن ضمن افزایش توان رقابت‌پذیری شرکت، نسبت به ایجاد چهره‌ای مطلوب از سازمان در جامعه اقدام کند؟

پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

هموارسازی مسیر اصلاح نظام بانکی و بازار متشکل ارزی


نظام بانکی ایران روزهایی را تجربه می‌کند که تا پیش از این، آنها را به خود ندیده بود. از یک سو حجم نقدینگی بالا و نوسانات قیمت ارز، بسیاری از حوزه‌های این بخش از اقتصاد ایران را درگیر کرده و از سوی دیگر، اصلاحاتی در نظام بانکی آغاز شده که شاید تصور اجرای آنها برای بسیاری از بانکداران و فعالان این حوزه دور از ذهن بود. حداقل ظرف یکسال گذشته، اتفاقات بسیار مهمی در حوزه نظام بانکی رخ داده که دامنه آن از اصلاح بخشی از قوانین و مقررات مرتبط با نقل و انتقالات پول در شبکه بانکی گرفته تا مجهز شدن به سامانه‌هایی که کار نظام بانکی را برای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی سهل‌تر از قبل می‌کند، در برمی‌گیرد.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲

یک بام و دو هوای ما در برخورد با شبکه‌های اجتماعی


سیدمحمد حسین استاد برخورد این روزهای مسئولین با فضای مجازی را یک بام و دو هوایی دانست که نشان از نگاه غیرتخصصی به حوزه رسانه و فضای مجازی دارد که گسترش آن نه تنها کمکی به حل مشکلات نخواهد کرد، بلکه موجب خدشه به اعتماد مردم خواهد شد.

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
پول خرج کردن چقدر به مدرک تحصیلی افراد ربط دارد؟
پول خرج کردن چقدر به مدرک تحصیلی افراد ربط دارد؟
پول خرج کردن چقدر به مدرک تحصیلی افراد ربط دارد؟
پول خرج کردن چقدر به مدرک تحصیلی افراد ربط دارد؟