عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه تا امروز لایحه بودجه سال آینده کل کشور از سوی دولت به مجلس ارائه نشده، بنابراین برای اداره کشور در دو ماه ابتدایی سال ۹۲ باید لایحه دو دوازدهم داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پول پرس، حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با تسنیم، ادامه‌ داد: براساس قانون، لایحه چند دوازدهم را هم دولت باید به مجلس ارائه کند ولی با وجود اینکه دولت امسال هم مانند دو سال قبل که این‌ لایحه را به مجلس نداد، باید مانند سال‌های ۹۰ و ۹۱ ‌دو دوازدهم را خودمان در مجلس تهیه کنیم.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح‌کرد: اگر دولت لایحه بودجه ۹۲ را تا آخر بهمن و یا اسفند به مجلس ارائه نکند، باید لایحه دو دوازدهم بودجه از سوی مجلس تهیه شود، چون به در هر صورت اگر لایحه بودجه ۹۲ تا این زمان هم به مجلس برسد، نمی‌توانیم بودجه را تا پایان سال بررسی و تصویب کنیم.

سبحانی‌نیا در ادامه تأکید کرد: با توجه به اینکه زمان زیادی از ارائه لایحه بودجه سال آینده از سوی دولت به مجلس گذشته، بنابراین تنظیم لایحه بودجه دو دوازدهم در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر تهیه و تنظیم طرح دو دوازدهمی بودجه برای اداره کشور در دو ماه ابتدایی سال آینده در دستور کمیسیون‌های اقتصادی مجلس قرار گرفته است.

انتهای پیام


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=577
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

دولت خواب ماند؛ مجلس بودجه دو‌دوازدهم  می نویسد
دولت خواب ماند؛ مجلس بودجه دو‌دوازدهم  می نویسد
دولت خواب ماند؛ مجلس بودجه دو‌دوازدهم  می نویسد
دولت خواب ماند؛ مجلس بودجه دو‌دوازدهم  می نویسد