دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی گفت: در نشست مشترک مدیران عامل نظام بانکی با وزیر آموزش و پرورش، آمادگی بانک‌ها برای کمک به ساخت و تجهیز مدارس کشور اعلام شد.

به گزارش اخبارپول، علیرضا قیطاسی درباره نشست مشترک صبح امروز (یکشنبه) مدیران عامل بانک های کشور که با حضور محمدرضا بطحایی وزیر آموزش و پرورش در بانک مسکن برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: در این نشست علاوه بر وزیر آموزش و پرورش، مهرالله رخشانی مهر رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر نیز حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست محمدرضا حسین زاده رییس شورای هماهنگی بانک ها گزارشی درباره ساخت، تجهیز و نوسازی مدارس توسط نظام بانکی ارائه کرد.

دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی متذکر شد: رییس شورای هماهنگی بانک ها همچنین آمادگی بانک ها را برای انجام هرگونه کمک در جهت بازسازی و بهسازی مدارس به وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد.

قیطاسی بیان کرد: وزیر آموزش و پرورش نیز ضمن قدردانی از تلاش های نظام بانکی در جهت ساخت، تجهیز و نوسازی مدارس در سراسر کشور خواستار آن شد که ساخت و تجهیز مدارس در استان های محروم و با اولویت استان سیستان و بلوچستان در اولویت نظام بانکی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: بانک های عضو شورا حدود ۳۰۰ باب مدرسه متشکل از یک هزار و ۳۰۰ کلاس درس در سراسر کشور ساخته اند.

به گفته دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی، بانک های خصوصی نیز به سهم خود در امر ساخت و تجهیز مدارس در سراسر کشور فعال هستند.

قیطاسی افزود: در این نشست که آخرین نشست مدیران عامل نظام بانکی بود، همچنین بحث های مرتبط با تامین نقدینگی پایان سال مطرح شد و رییس شورای هماهنگی نیز بر حمایت از واحدهای تولیدی تاکید کرد.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=128442
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آمادگی بانک‌ها برای کمک به مدارس
آمادگی بانک‌ها برای کمک به مدارس
آمادگی بانک‌ها برای کمک به مدارس
آمادگی بانک‌ها برای کمک به مدارس
آمادگی بانک‌ها برای کمک به مدارس
آمادگی بانک‌ها برای کمک به مدارس