ظرفیت های بالقوه در صنعت بیمه وجود دارد که هنوز شرکت‌های بیمه به آن ورود نکرده اند و باید با کمک نیروهای جوان و خبره این صنعت به مرحله بالفعل برسد.

به گزارش اخبارپول، غلامرضا سلیمانی که در جمع نیروهای جدیدالاستخدام بیمه مرکزی سخن می گفت با اعلام این مطلب اظهار کرد: نیروهای متخصص و خوشفکر این صنعت باید آینده صنعت بیمه را به گونه ای رقم بزنند که ایده بزرگ بیمه فراگیر، تحقق پیدا کند.

رییس کل بیمه مرکزی ضمن ابراز خرسندی از جذب نیروهای مبتکر و تحصیلکرده در نهادناظر، گفت: صنعت بیمه هنگامی توسعه پیدا می کند که نیروهای متعهد، کاردان و توانمند در اداره آن نقش های اصلی را ایفا کنند.

وی با تاکید بر این نکته که بحث دانش افزایی از موضوعات جدی صنعت بیمه به شمار می رود، عنوان کرد: فعالان صنعت بیمه در کنار مساله به روزرسانی دانش بیمه ای نباید از آشنایی با فن آوری های نوین و تکنولوژی های مرتبط با حوزه “آی تی” غفلت کنند.

سلیمانی بیمه شفاف سازی در صنعت بیمه را منوط به ایجاد داشبورد مدیریتی دانست و متذکر شد: ماموریت بسترسازی برای ایجاد داشبورد مدیریتی و شفاف سازی اطلاعاتی از ماموریت های جدی مرکز فن آوری است و می توان از این ظرفیت بزرگ برای تحلیل داده ها و امور پژوهشی، بهره برد.

رئیس شورای عالی بیمه در پایان با تشریح آخرین وضعیت صنعت بیمه و اشاره به تنوع رشته های بیمه ای در دنیا، نسبت به ضرورت توجه بیشتر به تخصص گرایی تاکید کرد و افزود: باید عوامل تاثیرگذار در افزایش ضریب نفوذ بیمه را بشناسیم و تحقق این امر در گرو تمرکز فعالان صنعت بیمه در مباحث پژوهشی است.

شایان ذکر است در این نشست، نیروهای جدید بیمه مرکزی، نقطه نظرات، دغدغه ها و دیدگاه های خود را در فضایی صمیمانه با سلیمانی و مدیران ارشد بیمه مرکزی، مطرح کردند.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=127986
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

ایده بزرگ بیمه فراگیر باید تحقق پیدا کند
ایده بزرگ بیمه فراگیر باید تحقق پیدا کند
ایده بزرگ بیمه فراگیر باید تحقق پیدا کند
ایده بزرگ بیمه فراگیر باید تحقق پیدا کند