جمعی از مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهادهای کشور در گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و روز جهانی موزه و میراث فرهنگی از موزه بانک سپه بازدید کردند.

به گزارش اخبارپول، جمعی از مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهادهای کشور در گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و روز جهانی موزه و میراث فرهنگی از موزه بانک سپه بازدید کردند.

در این بازدید، رضا همدانچی رئیس اداره کل روابط عمومی و مدیریت برند بانک سپه، سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو ایران و رئیس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌ عمومی و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی سازمان ها و نهادهای کشور حضور داشتند.

در حاشیه این مراسم، سید غلامرضا کاظمی دینان ضمن تبریک هفته روابط عمومی و روز جهانی موزه با بیان اینکه بازدید از موزه باعث شور و حال و انرژی مثبت می شود تاکید کرد: موزه بانک سپه یکی از زیباترین موزه‌های کشور است که در بنای بسیار ارزشمندی واقع شده و این موزه تاریخ کشور را به‌خوبی به نمایش می‌گذارد و باید از ظرفیت‌های این موزه بهتر و بیشتر بهره برد.

لازم به ذکر است که موزه بانک سپه دارای سه گالری مسکوکات، تابلوهای نقاشی و بانک سپه به روایت تاریخ است. در گالری مسکوکات هزاران سکه تاریخی و با ارزش مربوط به دوره های مختلف تاریخی قبل و بعد از اسلام وجود دارد که هریک سندی ارزشمند و روشن کننده زوایای تاریخ و تمدن کهن ایران زمین است.

در گالری تابلوهای نقاشی این موزه آثار ارزشمند و کمتر دیده شده از نقاشان معاصر ایران زمین در معرض بازدید عموم است.

گالری بانک سپه به روایت تاریخ شامل اسناد، تصاویر و شعبه قدیمی بازسازی شده بانک سپه است که معرف تاریخ ۹۸ ساله نخستین بانک ایرانی است.

موزه بانک سپه همه روزه به غیر از روزهای تعطیل شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۴:۳۰ و پنج شنبه ها از ساعت ۹ الی ۱۲ میزبان بازدیدکنندگان است.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=200898
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

موزه بانک سپه میزبان مدیران روابط‌عمومی شد
موزه بانک سپه میزبان مدیران روابط‌عمومی شد