معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان “حدود ۵۰ هزار پرونده مستأجران در کارتابل بانک‌هاست” از اضافه شدن گروه‌های جدید به واجدان شرایط دریافت وام ودیعه خبر داد.

پرداخت وام ودیعه مسکن

به گزارش اخبارپول، محمود محمودزاده در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص جدیدترین وضعیت پرداخت وام ودیعه مسکن به مستأجران اظهار کرد: بر اساس مصوبه پس از ثبت‌نام متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن امتیاز بندی شدند و به‌عنوان نمونه مستأجر کارگر دارای ۳ فرزند و تحت پوشش نهادهای حمایتی بالاترین امتیاز را دارد.

وی با بیان این‌که برخی متقاضیان دو امتیاز ویک امتیاز دارند، افزود: امتیازبندی متقاضیان وام ودیعه انجام شده و تاکنون وام ۱۳۰ پرونده پرداخت شده است.

وی با تاکید بر این‌که هیچ مشکلی در پروسه دریافت وام ودیعه برای مستأجران وجود ندارد و سرعت اجرای این برنامه مناسب است، تصریح کرد: هفته جاری گروه‌های جدید مشمول دریافت وام ودیعه مسکن خواهند شد که اطلاع‌رسانی‌‌های لازم در این‌باره انجام می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که پرونده بیش از ۲۰۰ هزار نفر برای پرداخت وام ودیعه مسکن آماده ارسال به سیستم بانکی است که به زودی این کار را انجام خواهیم داد، گفت: مطابق مصوبه مستأجران به صورت گروه، گروه به بانک معرفی می‌شوند.

محمودزاده با اشاره به این‌که پرونده حدود ۵۰ هزار نفر در کارتابل بانک‌هاست، اضافه کرد: پیش بینی می‌کنیم در این مرحله به حدود ۷۰۰ هزار مستأجر وام‌های ۱۵ تا ۵۰ میلیون تومانی ودیعه پرداخت شود.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=158933
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

گروه‌های جدید مشمول وام ودیعه مسکن می‌شوند
گروه‌های جدید مشمول وام ودیعه مسکن می‌شوند
گروه‌های جدید مشمول وام ودیعه مسکن می‌شوند
گروه‌های جدید مشمول وام ودیعه مسکن می‌شوند