طی مراسمی تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین مدیریت شعب بانک مسکن هرمزگان و اداره کل راه وشهر سازی استان هرمزگان منعقد شد.

اداره کل راه و شهرسازی

به گزارش اخبارپول، در نشستی که با حضور علی کمالی مدیر شعب استان و آرش رضایی مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان و سایر مسوولین دو دستگاه اجرایی در محل این مدیریت تشکیل شد تفاهمنامه همکاری دوجانبه در راستای توسعه و گسترش تعاملات بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان به منظور ارائه خدمات بهتر، به امضاء رسید.

مدیر شعب استان هرمزگان مدت این تفاهمنامه را یکسال و موضوع آن را ارائه فرصت‌های مناسب خدمات رسانی در بخش محصولات و خدمات بانک در حوزه مسکن و تسهیل در برقراری ارتباط اثر بخش با مشتریان بیان کرد.

کمالی مدیر شعب استان در خصوص اهداف انعقاد این تفاهم نامه اظهار کرد: با عنایت به این که حوزه فعالیت این دو نهاد دولتی بخش مسکن است انعقاد تفاهم نامه به منظور هماهنگی بیشتر در ارائه خدمات تامین مالی تولید مسکن در سال جهش تولید از ضروریات است.

وی افزود: هدف از همکاری ها ایجاد زمینه مناسب برای گسترش ارتباط دوجانبه است و بانک مسکن طی رسالت اصلی خود که خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه و علی الخصوص اقشار کم درآمد است برخود واجب می داند که ارتباطات و تعاملات خود با دستگاه های اجرایی استان را افزایش دهد که انعقاد تفاهم نامه های همکاری از جمله این اقدامات مؤثر است.

مدیر شعب استان همچنین با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن و تشریح شیوه نامه اجرائی این طرح بزرگ ملی متذکر شد: مجموعه مدیریت شعب بانک مسکن استان هرمزگان آماده است به منظور اجرائی شدن این طرح در بندرعباس و تمامی شهرهای استان هرمزگان تمامی ظرفیتهای خود را به کار گیرد و با استفاده از تجربیات خود در تامین مالی مسکن مهر، گامی مؤثر در راستای تولید انبوه مسکن در قالب این طرح ملی بردارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز ضمن تشکر از اقدامات گذشته بانک مسکن در تامین مالی بیش از ۶۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح مسکن مهر، آمادگی مجدد بانک مسکن برای حمایت از طرح اقدام ملی مسکن را قابل قدردانی دانست و گفت: همواره بانک مسکن را در کنار خود احساس کرده ایم و نقش این بانک بزرگ دولتی را در تولید مسکن نمی توان انکار کرد.

آرش رضایی ابراز امیدواری کرد این همکاریها با امضاء اینگونه تفاهمنامه‌ها بیش از پیش نمایان شود تا نتیجه آن ایجاد سرپناهی برای مردم شریف استان هرمزگان باشد.

لازم به ذکر است اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان همچنان متعهد شد تا بانک مسکن را به عنوان یکی از بانک های عامل به پیمانکاران و شرکت های طرف قرارداد خود جهت افتتاح حساب و تمرکز وجوه مالی معرفی و همچنین پیمانکاران خود را به منظور صدور انواع ضمانت نامه بانکی به شعب منتخب بانک مسکن معرفی و ترغیب و تشویق کند.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=153772
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان
انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان
انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان
انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان
انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان