در مراسمی باحضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد بیمه ایران، پرداخت باقیمانده تعهدات بیمه توسعه توسط بیمه ایران آغاز شد.

شرکت بیمه توسعه

به گزارش اخبارپول، رضائی مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران در این مراسم اظهار کرد: بیمه ایران در ایفای رسالت های اجتماعی و علاوه بر وظایف حرفه ای و در اجرای مصوبه شورای عالی بیمه در خصوص پرداخت خسارات شرکت بیمه توسعه، مجدداً از امروز با هماهنگی بیمه مرکزی و مقام قضایی، تمام پرونده های باقیمانده خسارت بیمه توسعه (خسارتهای دیه) را از طریق مرجع قضایی و اجرای احکام دادگستری استانها پرداخت می کند.

وی در بیان اهمیت خدمات رسانی بیمه ای به زیان دیدگان و ایفای کامل تعهدات بویژه به ذینفعان پرونده های بیمه توسعه گفت: عزم و اراده بیمه ایران بر این است که تمام زیاندیدگان حوادث رانندگی مرتبط با بیمه توسعه هرچه سریعتر به حقوق خود دست یافته و از بلاتکلیفی خارج شوند.

بنا به گفته رضایی، تمام زیرساختها و فرآیند اجرایی عملیات توسط همکاران پرتلاش بیمه ایران مهیا شده و از همین امروز مبالغی در وجه اجرای احکام دادگستری پرداخت تا از طریق آن مرجع به ذینفعان و زیاندیدگان حوادث بیمه توسعه انتقال و پرداخت گردد.

مدیرعامل بیمه ایران که در محل ساختمان رسیدگی به پرونده های خسارت شرکت بیمه توسعه و در جمع مدیران و همکاران این مرکز حضور یافته بود؛ خاطرنشان کرد: با عنایت به اینکه دامنه و گستردگی تعداد و حجم پرونده ها در سطح کشور و تمام استان ها و شهرستانهاست به منظور رفاه حال مردم و زیان دیدگان و ذینفعان تمهیداتی اندیشیده شده تا زیاندیدگان و ذینفعان پرونده به محل مراجع قضایی و اجرای احکام دادگستری استان ها مراجعه و مبالغ دیات مورد نظر را دریافت کنند.

شایان ذکر است مجموعا تعداد ۷۱۵۰ پرونده از تعهدات بیمه توسعه به مبلغ مجموع حدود ۳۳۰ میلیارد تومان، باقی مانده است که پرداخت این مرحله از تعهدات از امروز توسط بیمه ایران آغاز شد.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=146356
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آغاز پرداخت باقیمانده تعهدات بیمه توسعه توسط بیمه ایران از امروز
آغاز پرداخت باقیمانده تعهدات بیمه توسعه توسط بیمه ایران از امروز
آغاز پرداخت باقیمانده تعهدات بیمه توسعه توسط بیمه ایران از امروز