سامانه فروش آنلاین «الکترو بیمه نوین» با حضور رئیس کل و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل و مدیران شرکت بیمه نوین ٢١بهمن‌ماه رونمایی شد.

«الکترو بیمه نوین»

به گزارش اخبارپول، سامانه «الکترو بیمه نوین» که برای فروش آنلاین محصولات و خدمات این شرکت و با هدف تأمین منافع سه جانبه مشتری، نماینده و شرکت بیمه نوین طراحی شده است، همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ایران طی مراسمی رونمایی شد.

سامانه «الکتروبیمه نوین» به آدرس www.e-bime.com به‌طور انحصاری جهت ارائه خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه نوین طراحی شده است. از مزیت‌های منحصر به‌فرد سامانه «الکترو بیمه نوین»، می‌توان به ارائه خدمات در گستره جغرافیایی سراسر کشور با قابلیت نرخ‌دهی به تفکیک استان‌ها و در حوزه فعالیت نمایندگان بیمه نوین نیز به امکان همکاری مستقیم ایشان با شرکت بیمه اشاره کرد.

در این سامانه، مشتریان این امکان را دارند تا بدون واسطه و با مشاهده هم‌زمان چندین نرخ شرکت بیمه نوین براساس پوشش‌های مختلف بیمه‌ای و مورد نظر خود، به مقایسه و سپس انتخاب آن اقدام و پس از سفارش آن را در زمان مورد نظر خود، درب منزل تحویل بگیرند. مشتریان همچنین با خرید بیمه‌نامه از مزایای شارژ کیف پول و اخذ اعتبار ریالی جهت خریدهای آتی در سامانه بهره‌مند می‌شوند.

گفتنی است، غلامرضا سلیمانی و هیأت همراه ایشان پیش از شروع این مراسم از واحدها و بخش‌های مختلف شرکت بیمه نوین بازدید به‌عمل آوردند.

وی از وجود ساختار نظام‌مند سیستمی در بخش‌های مختلف بیمه نوین که بر اساس برنامه‌ریزی مدون فعالیت می‌کنند قدردانی کرد و گفت: شرکت بیمه نوین با وجود نیروی انسانی جوان در کنار افراد با تجربه صنعت بیمه توانسته است به موفقیت‌های خوبی دست یابد و با ظرفیت‌هایی که دارد توانایی کسب پرتفوی بالاتر در سال‌های آینده را دارد.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=146335
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

سامانه فروش آنلاین «الکترو بیمه نوین» رونمایی شد
سامانه فروش آنلاین «الکترو بیمه نوین» رونمایی شد
سامانه فروش آنلاین «الکترو بیمه نوین» رونمایی شد
سامانه فروش آنلاین «الکترو بیمه نوین» رونمایی شد