نسل جدید تلفن همراه با پیش شماره ۰۹۹۹۰ به بازار آمد.

نسل جدید تلفن همراه با پیش شماره ۰۹۹۹۰  به بازار آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، شرکت “پارسیان همراه لوتوس” که یکی از شرکت های زیر مجموعه تجارت الکترونیک پارسیان است، به عنوان نسل جدید اپراتور های مخابراتی، موفق به اخذ پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه نوع اول( Full MVNO ) به شماره ۱۴/۱۰۰/۱۰۰ به تاریخ ۹۵/۱۲/۲۴ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

سیم کارت های پارسیان همراه لوتوس با برخورداری از بالاترین سطح فناوری و تکنولوژی های ارتباطات سیار و همچنین با پشتیبانی از اینترنت پرسرعت نسل جدید مبتنی بر شبکه‌های ۳G، ۴G/LTE، ۴.۵G قادر خواهد بود تا با بیشترین سطح پوشش ملی و بین المللی، خدمات تلفن همراه را با بهترین کیفیت و سرویس های متمایز به هموطنان عزیز ارائه کند.
پارسیان همراه لوتوس، با هدف ایجاد تحول در زندگی دیجیتال بر پایه خدمات ارزش افزوده در بستر تلفن همراه از سال ۱۳۹۶ آماده خدمت رسانی خواهد بود.

مشترکین این اپراتور نوظهور این امکان را خواهند داشت که با تلفیقی از سرویس های پایه مخابراتی ( مکالمه، USSD ، SMS ، دیتا ) و سرویس های ارزش افزوده حوزه های متنوعی مانند Fintech، گردشگری و سلامت را در اختیار داشته و با استفاده از طیف گسترده این خدمات، زندگی دیجیتال را با شیوه ای جدید تجربه کنند.

انتهای پیام


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=92044
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

نسل جدید تلفن همراه به بازار آمد
نسل جدید تلفن همراه به بازار آمد
نسل جدید تلفن همراه به بازار آمد
نسل جدید تلفن همراه به بازار آمد
نسل جدید تلفن همراه به بازار آمد