• تماس با ما
 • دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی برگزار می‌شود
  دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی برگزار می‌شود
  دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی برگزار می‌شود
  دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی برگزار می‌شود

  نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی (فین‌تک)، اسفند ماه سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

  نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی (فین‌تک)، با هدف حمایت از تجاری‌سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارتاپ‌های حوزه فناوری‌های مالی نظیر بانکداری، پرداخت الکترونیکی و بورس به مدت سه روز از ۱۸ تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول به نقل از تریبون، شرکت اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) با حمایت بانک پاسارگاد و همت مرکز نوآوری و فناوری و همکاری شرکت های داتین، اتیک و پارسا در نظر دارد رویدادی نوآورانه با عنوان نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی (فین‌تک) به چالش حل مسئله، هکوان، استارتاپ وان و نمایشگاه استارتاپ‌ها بپردازد.

  از اهداف عمده این رویداد می‌توان به آموزش و ترویج فناوری در حوزه مالی و شناسایی تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها اشاره کرد. لذا از تمامی علاقه‌مندان به شرکت در بخش‌های برنامه‌نویسی، طراحان رابط و تجربه کاربری، متخصصان کسب و کار و کلیه اشخاصی که صاحب ایده‌های نو در این زمینه هستند دعوت می‌شود در این رویداد حضور یابند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به نشانی www.fintechfest.ir مراجعه فرمایید.

  انتهای پیام  • تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۱۵:۳۶ 
  • نسخه چاپی نسخه چاپی

  دیدگاه