کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر کشور در جریان همایش ملی فرهنگی ورزشی عشایر کشوردر اسفراین از عملکرد چشمگیر بانک کشاورزی در پرداخت ۱۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به عشایر قدردانی کرد.

به گزارش اخبارپول، قندالی در سخنان خود بانک کشاورزی را یاور عشایر دانست و از خدمات، حمایت ها و اقدامات اثربخش مدیرعامل و کارکنان این بانک قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی روز پنجشنبه ۲۳ خرداد در همایش ملی فرهنگی ورزشی عشایر کشور که در ارگ تاریخی بلقیس درشهرستان اسفراین برگزارشد، حضوریافت و از دستاوردهای تولیدی عشایر غیور کشور در نمایشگاه جانبی این همایش، که عمدتا با استفاده از تسهیلات طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری محقق شده اند، بازدید کرد.

این گزارش می افزاید، همایش ملی فرهنگی ورزشی عشایر کشور و نمایشگاه جانبی آن ، روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد در ارگ تاریخی بلقیس درشهرستان اسفراین استان خراسان شمالی برپا خواهد بود.

گفتنی است، بانک کشاورزی از ابتدای اجرای طرح ملی توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری تا کنون بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای بیش از ۳۷ هزار طرح تولیدی در جامعه روستایی و عشایری کشور پرداخت کرده است که به این ترتیب تا کنون برای ۸۰ هزار نفر از روستائیان و عشایر اشتغال پایدار ایجاد شده است.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=132661
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

بانک کشاورزی ۱۶۰۰ میلیارد تسهیلات به عشایر داد
بانک کشاورزی ۱۶۰۰ میلیارد تسهیلات به عشایر داد
بانک کشاورزی ۱۶۰۰ میلیارد تسهیلات به عشایر داد
بانک کشاورزی ۱۶۰۰ میلیارد تسهیلات به عشایر داد