بیمه ایران به زودی اتفاقات بزرگی در عرصه بیمه‌های زندگی رقم خواهد زد.

صنعت بیمه‌های بازرگانی

به گزارش اخبارپول، عضو هیات مدیره بیمه ایران با بیان اینکه واحدهای اجرایی در افزایش سهم بیمه های عمر در پرتفوی آنها یکی از اصلی ترین شاخص های ارزیابی عملکردشان خواهد بود، گفت: فرهنگ سازمانی که نزد کارکنان شرکت وجود دارد وجه تمایز این شرکت نسبت به سایر شرکت های بازرگانی شده است.

سید محمد ناصر مبرقعی که در کارگاه تخصصی فروش بیمه‌های زندگی بیمه ایران در مرکز آموزشی، فرهنگی خزر آباد سخن می‌گفت، ادامه داد: توسعه بیمه های زندگی یکی از استراتژی های ضروری مدیران ارشد برای شرکت است که در قانون پنج ساله ششم نیز مکلف به اجرای آن شده ایم.

وی افزود: از این رو و مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بیمه ایران، سیاست های خود را در این زمینه با فعال ساختن شورای راهبردی تخصصی ابلاغ کرده است.

عضو هیأت مدیره بیمه ایران ادامه داد: توجه به موضوعات و دغدغه های مطرح شده در جلسه با انجمن صنفی نمایندگان استان مازندران، برنامه های موجود در دستور پیش روی شورای راهبردی بیمه‌های زندگی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ما آماده به فعالیت در حوزه بیمه‌های عمر کنترل و نظارت مشفقانه و حمایتگرانه پرهیز از بازاریابی هیجانی، با حد اعلای حسن نیت، در معرفی محصول با رویکرد مطابقت عینیت تعهدات مندرج در بیمه نامه با انتظارات بیمه گذار قبل از صدور بیمه نامه هستیم.

مبرقعی افزود: همگی بر این نکته قائلیم که بیمه های زندگی از لحاظ مبانی فنی و اصولی با بیمه های غیر زندگی تفاوت دارد و باید با توجه به این تفاوتها به نتیجه مورد انتظار در اهداف تعیین شده برسیم.

وی اذعان کرد: علاوه بر تفکیک ذخایر و حسابهای مربوط به حق بیمه های بیمه های عمر در مباحث بهره گیری از منابع مالی این رشته در بازار مالی بورس هم اقدامات خوبی صورت گرفته است.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=132628
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

بیمه‌ها زندگی در بیمه ایران متحول می‌شوند
بیمه‌ها زندگی در بیمه ایران متحول می‌شوند
بیمه‌ها زندگی در بیمه ایران متحول می‌شوند
بیمه‌ها زندگی در بیمه ایران متحول می‌شوند