مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین امور مناطق، پشتیبانی و مهندسی، معاون اقتصادی بنیاد تعاون بسیج و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت در سفر به استان های خوزستان و لرستان از مناطق سیل زده این استان ها بازدید کردند.

اسکان

به گزارش اخبارپول، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک و هیئت همراه به منظور بررسی مشکلات ناشی از سیلاب های اخیر در این استان ها با حضور در مناطق آسیب دیده و اردوگاه های محل اسکان سیل زدگان از نزدیک در جریان شرایط زندگی هموطنان آسیب دیده قرار گرفتند.

وی ضمن ابراز همدردی با هم میهنان سیل زده، از حمایت و پشتیبانی بانک مهر اقتصاد برای جبران بخشی از آسیب های وارده به عزیزان سیل زده خبر داد و گفت: ان شاءالله با همیاری همه همکاران و کمک های نقدی و غیر نقدی همه هموطنان عزیز دوباره شاهد به جریان افتادن زندگی عادی در این مناطق باشیم.

مدیر عامل بانک در استان خوزستان ضمن بازدید از اردوگاه جوادالائمه (از محل های اسکان سیل زدگان) و مناطق سیل زده شهرهای حمیدیه، سوسنگرد، کوت سید نعیم، شعبه سوسنگرد و نیز حاشیه رود کارون با تجلیل از صبر و تحمل این عزیزان ابراز امیدواری کرد تا با مرتفع شدن سریع مشکلات ناشی از سیل خوزستان و دیگر استان‌های سیل زده، مردم شریف مناطق آسیب دیده، فعالیت های روزمره خود را از سرگیرند.

بر اساس این گزارش، مدیر عامل و معاونین بانک در سفری دیگر به استان لرستان ضمن بازدید از مناطق سیل زده شهرستانهای پلدختر و معمولان با حضور در شعب این دو شهر از همکاران آسیب دیده از سیل، دلجویی و تجلیل بعمل آوردند.

مسعود حاتم وند ‏- رئیس اداره امور شعب استان خوزستان- نیز با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته، ابراز کرد: این اداره کل با تشکیل کمیته بحران و برنامه ریزی برای مدیریت کمکهای نقدی و غیر نقدی ضمن رایزنی و تعامل با شرکتهای بزرگ تولید کننده استان برای تهیه برخی اقلام ضروری در تلاش است تا به سهم خود به یاری هموطنان عزیز آسیب دیده بشتابد.

اکبرکاظمی- رئیس اداره امور شعب استان لرستان، هم گزارشی از اقدامات پیش گیرانه قبل از وقوع سیل و پس از این واقعه در راستای کمک به هموطنان آسیب دیده در استان لرستان ارائه کرد.

گفتنی است، مدیران عالی بانک و معاون اقتصادی بنیاد تعاون بسیج همچنین با حضور در منطقه درختکاری شده بانک در منطقه کانونی ریزگردها در خوزستان از نزدیک روند رشد نهال های کاشته شده در اسفند ماه سال ۹۶ را بررسی کردند.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=129634
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

حضور مدیرعامل بانک مهراقتصاد در مناطق سیل‌زده خوزستان و لرستان
حضور مدیرعامل بانک مهراقتصاد در مناطق سیل‌زده خوزستان و لرستان
حضور مدیرعامل بانک مهراقتصاد در مناطق سیل‌زده خوزستان و لرستان