جشنواره مهرانه های باشگاه مشتریان بانک کشاورزی ویژه مشتریانی که از درگاه‌های پرداخت الکترونیکی بانک کشاورزی برای انجام عملیات خرید شارژ یا پرداخت قبوض استفاده می کنند، تا روز ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ تمدید شد.

الکترونیکی

به گزارش اخبارپول، این جشنواره با هدف تشویق و ترغیب مشتریان به استفاده از روش‌های پرداخت الکترونیکی در راستای حفاظت از محیط زیست از روز ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ مقارن با روز درختکاری آغاز شده است و تا روز ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، اعضای باشگاه مشتریان بانک کشاورزی که در مدت برگزاری این جشنواره عملیات خرید شارژ یا پرداخت قبوض را از درگاه‌های پرداخت الکترونیکی بانک کشاورزی شامل اینترنت بانک، همراه بانک، کیوسک بانک و خودپرداز (ATM) انجام دهند، با مصرف این امتیازات، جوایز نقدی دریافت می کنند.

این گزارش می افزاید: هر تراکنش ۱۰۰هزار ریالی شارژ در درگاه‌های پرداخت الکترونیکی بانک کشاورزی، ۲ امتیاز (بدون محدودیت) و هر تراکنش پرداخت قبض شرکت های خدماتی توسط این درگاه ها، ۱ امتیاز ( با محدودیت ۱۰ امتیاز در ماه) دارد و اعضای باشگاه پس از اتمام جشنواره مهرانه ها، به ازای امتیازهای خود به شرح جدول ذیل، جوایز نقدی دریافت می کنند.

۵۰ امتیاز

۱۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی

۱۰۰ امتیاز

۲۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی

۲۵۰ امتیاز

۵۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی

۵۰۰ امتیاز

۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=129594
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

جشنواره مهرانه‌های بانک کشاورزی تمدید شد
جشنواره مهرانه‌های بانک کشاورزی تمدید شد
جشنواره مهرانه‌های بانک کشاورزی تمدید شد