مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین پشتیبانی و مهندسی، حقوقی، بازرسی و مالی از ساختمان در حال احداث ستاد امور شعب استان کرمان بازدید کرد.

به گزارش اخبارپول، سید ضیاء ایمانی- مدیر عامل بانک- در حاشیه این بازدید طی سخنانی، اظهار کرد: تکلیف ما این است که تا با تمام توان و تا آخرین ساعاتی که در خدمت این مجموعه ارزشی و خدوم هستیم کار خود را مطابق برنامه های مدون پیش برده و نگران هیچ حاشیه ای نباشیم.

وی توضیح داد: آمارها نشان می دهند که کارکنان بانک مهر اقتصاد با توکل به خداوند و با عزم و توان راسخ توانسته اند مسیر طولانی چند ساله را ظرف مدت کوتاهی طی کرده و به جایگاه قابل قبولی در شبکه بانکی کشور دست یابند.

مدیرعامل بانک با اشاره به بررسی های به عمل آمده در طراحی ساختمان های در حال احداث بانک، بیان کرد: در طراحی ساختمان ها توجه به نیاز آینده بانک مورد تاکید قرار گرفته و تلاش شده تا پروژه های در دست ساخت ضمن برخورداری از زیبایی و به روز بودن، دارای استانداردهای لازم به لحاظ مقاوم سازی و استحکام باشد.

ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود، متذکر شد: فروش املاک تملیکی و مازاد یکی از مهم ترین برنامه های در دست اقدام است لذا در تلاش هستیم تا با فروش آنها، سودآوری بانک را ارتقا دهیم.

وی با تشبیه املاک مازاد بانک به دارایی های سمی خاطرنشان کرد: سال گذشته برای فروش املاک تملیکی و مازاد بانک سال خوبی نسبت به سنوات قبل بود؛ لیکن این تلاش تا فروش آخرین ملک مازاد بانک، همچنان پر قوت ادامه خواهد یافت.

در ادامه، محمد اکبری- معاون پشتیبانی و مهندسی بانک- گزارشی از روند ساخت اداره امور شعب کرمان ارائه کرد و یادآور شد: ساختمان ستاد امور شعب استان کرمان با برآورد ۵۰ میلیارد ریال در متراژ ۵۲۰۰ متر مربع یکی از بهترین ساختمان های احداث شده معاونت پشتیبانی و مهندسی بانک است.

علی جعفری- رئیس اداره امور شعب استان کرمان- نیز ضمن بیان گزارش کوتاهی از وضعیت تحویل، ساخت و تکمیل ساختمان جدید ستاد استان، افزود: نظارت دقیق و انجام به موقع تعهدات قانونی طرفین موجب می شود تا هر چه زودتر شاهد افتتاح ساختمان اداره امور شعب کرمان باشیم.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=128424
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

جایگاه قابل قبول بانک مهراقتصاد در شبکه بانکی
جایگاه قابل قبول بانک مهراقتصاد در شبکه بانکی
جایگاه قابل قبول بانک مهراقتصاد در شبکه بانکی
جایگاه قابل قبول بانک مهراقتصاد در شبکه بانکی