ایثارگران بانک توسعه تعاون از سوی رئیس هیئت‌مدیره، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره مورد قدردانی قرار گرفتند.

به گزارش اخبارپول، هم‌زمان با ۲۲ اسفندماه روز گرامیداشت شهدا طی مراسمی از کارکنان خانواده معظم شهدا، ایثارگران و کارکنان رزمنده این بانک قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره این بانک برگزار گردید، حجت اله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون بابیان اینکه ایثارگران مایه خیروبرکت، رحمت و نعمت هر سازمان محسوب می‌شوند اظهار کرد: توصیف و سخن گفتن در وادی شهادت و ایثار و بیان ارزش‌ها و قابلیت‌های مقام شامخ شهدا و ایثارگران کار سخت و دشواری است و از توان افراد خارج است.

وی با تأکید بر این‌که استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدا و ایثار و رشادت این عزیزان است بیان کرد: بهترین و مخلص‌ترین انسان‌ها درراه حفظ آرمان‌ها و پاسداشت از ارزش‌ها، جان‌برکف از این مرزوبوم پاسداری کردند و درنهایت ارزشمندترین تحفه الهی که همان جان شریف آدمی است در این راه تقدیم کرده‌اند.

مهدیان ضرورت صیانت و پاسداشت خون شهدا و پیروی از مشرب و راه این عزیزان را حداقل کار برای ادای احترام و همراهی و هم‌سویی از آنان یادکرد و دراین‌باره خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون که ثمره ابلاغیه اصل ۴۴ از سوی مقام معظم رهبری است یکی از بانک‌های دولتی، توسعه‌ای و تخصصی است که محصول این ارزش‌ها محسوب می‌گردد.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به توفیقات این بانک متذکر شد: همه تلاش‌ها و زحماتی که در این مجموعه در راستای تحقق مأموریت و برنامه‌های تکلیفی صورت گرفته است حاصل همت و اراده و زحمات کارکنان این بانک ازجمله همکاران خانواده معظم شهدا و یادگاران شهدای عزیز و ایثارگران و رزمندگان بوده است، به‌نحوی‌که امروزه بانک توسعه تعاون پس از ده سال فعالیت جایگاه خود را در نظام بانکی پیدا کرده است.

وی در ادامه به عاملیت بانک توسعه تعاون در دو طرح ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر و همچنین رونق تولید و حمایت از جامعه هدف نهادهای حمایتی اشاره کرد و افزود: توفیق در این فعالیت همراه با تصویب ده هزار میلیارد ریال افزایش سرمایه بانک نمونه‌هایی از موفقیت بانک توسعه تعاون در سال ۹۷ بوده است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از تمام کارکنان ایثارگر و رزمنده و فرزندان شاهد شاغل در ستاد این بانک قدردانی و تشکر به عمل آمد.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=128236
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

ایثارگران بانک توسعه تعاون مورد قدردانی قرار گرفتند
ایثارگران بانک توسعه تعاون مورد قدردانی قرار گرفتند
ایثارگران بانک توسعه تعاون مورد قدردانی قرار گرفتند
ایثارگران بانک توسعه تعاون مورد قدردانی قرار گرفتند
ایثارگران بانک توسعه تعاون مورد قدردانی قرار گرفتند