رئیس کل بانک مرکزی خبر داد: در هفته آینده، اخباری از کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات خواهم داد که جهشی بزرگ در جهت ارتقای رقابت و خدمات رسانی بهتر به مردم فراهم خواهد آورد.

ماموریت‌های بانک مرکزی

به گزارش اخبارپول، عبدالناصر همتی، در یادداشتی در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی عنوان کرد: در خصوص اقدامات چند ماه اخیر بانک مرکزی، آنچه که بیشتر در رسانه ها انعکاس داشت، اخبار مرتبط با بازار ارز بود؛ اما در کنار اقدامات اصلاحی در بازار پول و ارز، طرح‌هایی زیربنایی برای توسعه زیرساخت های بانکی به اجرا درآمده اند که تاثیر آنها بر زندگی مردم و کسب و کارها، به خصوص کسب و کارهای نوآورانه (استارت آپ ها)، عمیق و ماندگار خواهد بود.

وی ادامه داد: نگاه راهبردی به فناوری و کاربری درست آن، راه برون رفت از بیشتر مشکلات موجود و برطرف کننده موانع اقتصادی است و مجموعه نظام پرداخت در ایام پیش رو، تغییرات مثبتی را در حوزه خودکارسازی، دسترسی بهتر، ایمنی بیشتر و معرفی ابزارها و امکانات جدید به خود خواهد دید.

رئیس بانک مرکزی افزود: در همین زمینه هفته آینده خبرهای خوبی از این اقدامات، به خصوص از بابت کسب و کارهای نوپای حوزه فناوری اطلاعات، خواهم داد که در کنار دسترسی بهتر و ایمن تر، یک جهش بزرگ در جهت ارتقای رقابت و خدمت رسانی بهتر به مردم خواهد بود.

*بیشتر بخوانید

گزارش همتی از وضعیت بازار پول


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=125219
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

خبر جدید همتی برای کسب‌ و کارهای نوپا
خبر جدید همتی برای کسب‌ و کارهای نوپا
خبر جدید همتی برای کسب‌ و کارهای نوپا
خبر جدید همتی برای کسب‌ و کارهای نوپا