تغییر استراتژی و سیاست های شرکت بیمه «ما» از افزایش سهم بازار به افزایش سودآوری با ارائه خدمات با کیفیت و نیز افزایش بهره وری، رشد مطلوبی را برای این شرکت رقم زده است.

پیشرفت بازسازی

به گزارش اخبارپول، آن طور که اطلاعات این شرکت نشان می دهد، تا پایان آبان ماه بیش از چهار هزار میلیارد ریال حق بیمه در قالب ۴۲۳ هزار و ۴۶۰ فقره بیمه نامه در شرکت بیمه ما تولید شده است.

حق بیمه تولیدی شرکت بیمه ما در هشت ماه نخست سال جاری ۶۱ درصد و تعداد بیمه نامه های صادره آن ۲۷ درصد به نسبت مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

نسبت خسارت این شرکت نیز بر روی عدد ۴۰.۵ ثابت شده که در مقایسه با متوسط صنعت بیمه کشور، به مراتب کمتر است.

گزارش های این شرکت نشان می دهد، بیمه ما توانسته در هشت ماه نخست امسال، ۱۲۱ درصد از برنامه فروش خود را محقق کند، این در حالی است که هیچ گونه افزایشی در تعداد کارکنان شرکت رخ نداده است.

گفتنی است بیمه ما در راستای روند رو به رشد و توسعه خود با توانگری ۲۲۷ در سال جاری، اقداماتی نظیر راه اندازی مرکز آینده پژوهی، ارزیابی عملکرد شعب بر مبنای برگزاری مجامع فصلی برای نخستین بار، تدوین و ابلاغ تقویم آموزشی کارکنان و نمایندگان شرکت، جذب بیش از یک هزار نماینده تخصصی فروش بیمه های عمر در سال جاری برای نخستین بار از زمان تاسیس شرکت و نیز تدوین دستور العمل درجه بندی نمایندگان را به اتمام رسانده است.

این روند به نتایجی چون کسب سطح یک توانگری مالی برای هفتمین سال متوالی، محقق شدن ۸۵ درصد کل سود خالص پیش بینی شده در پایان شش ماهه نخست امسال، حضور در جمع شفاف ترین شرکت های بورسی، کسب بهترین عملکرد به لحاظ میزان شکایات ثبت شده در بین شرکت های بیمه و نیز انتخاب به عنوان بیمه گر بزرگترین ناوگان هواپیمایی کشور نائل شده است.

 

 

 

 

 

 

 

*ما را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

توییتر

تلگرام

لینکداین

اینستاگرام

پیام‌رسان بله

فیس‌بوک


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=120733
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

تغییر استراتژی، بیمه «ما» را به اوج رساند
تغییر استراتژی، بیمه «ما» را به اوج رساند
تغییر استراتژی، بیمه «ما» را به اوج رساند
تغییر استراتژی، بیمه «ما» را به اوج رساند
تغییر استراتژی، بیمه «ما» را به اوج رساند