به دستور بانک مرکزی و با همکاری نیروی انتظامی، محدوده مقابل پاساژ افشار که محل تجمع دلال های ارزی است، با حصارهایی پوشانده شده که به دلال ها اجازه حضور در این محل را نمی دهد.

به گزارش اخبارپول به نقل از تسنیم، بازار ارز که همواره از اهمیت خاصی برخوردار است با سیاست های جدید بانک مرکزی شاهد تغییرات اساسی و البته اصولی است. روز گذشته بنری در مقابل صرافی ملی در خیابان فردوسی نصب شد با عنوان هشدار برای “برخورد جدی با اخلال گران نظام ارزی”؛ این بنر از سوی دادستانی، نیروی انتظامی و بانک مرکزی نصب شده است.

در این بنر نوشته شده است:
به منظور صیانت از منافع ملی، حسب الامر مراجع ذیصلاح، طرح برخورد جدی با اخلال گران نظام ارزی کشور در دستور کار قرار گرفته است، از این رو براساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، انجام هرگونه خرید، فروش و حواله ارز در خارج از سیستم بانکی و صرافی های مجاز بانک مرکزی تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده با مرتکبین برابر قانون رفتار خواهد شد.

این بنر صبح امروز سه شنبه(۹۷/۹/۶) مقابل پاساژ افشار نیز نصب شده است با این تفاوت که محدوده مقابل این پاساژ در ابتدای خیابان منوچهری که پاتوق اصلی دلال های ارزی است، با حصارهایی از سوی نیروی انتظامی پوشانده شده که به دلال ها اجازه نمی دهد حتی در این محدوده بایستند.

بنابراین با سیاست جدید بانک مرکزی؛ معامله و حواله ارز خارج از بانک و صرافی‌های مجاز ممنوع اعلام شده است.

 

 

 

 

 

 

 

*ما را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

توییتر

تلگرام

لینکداین

اینستاگرام

پیام‌رسان بله

فیس‌بوک


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=120172
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

پاتوق اصلی دلالان ارز جمع شد
پاتوق اصلی دلالان ارز جمع شد
پاتوق اصلی دلالان ارز جمع شد
پاتوق اصلی دلالان ارز جمع شد
پاتوق اصلی دلالان ارز جمع شد