مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران گفت: این سازمان به کارفرمایان خوش حساب کارگاه های تولیدی و صنعتی، در راستای برقراری میز خدمت، خدمات ویژه ای را در قالب طرح VIP (ویژه گرایی) ارائه می دهد.

به گزارش اخبارپول به نقل از ایرنا، ناهید حیدری افزود: مکان هایی به صورت VIP برای کارفرمایان خوش حساب منظور شده است که در این مکان‌ها خدمات لازم را بدون تلف شدن وقت دریافت می کنند، این موضوع مورد استقبال بسیاری از کارفرمایان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: اکنون در پنج شعبه غرب تهران این فضا برای کارفرمایان خوش حساب درنظرگرفته شده است و به طور مستمر در حال افزایش تعداد این شعب VIP هستیم.

حیدری با اشاره به تمایل زیاد کارفرمایان به بهره مندی از این گونه خدمات، اظهار کرد: سال گذشته ابتدا در ۲ شعبه و با ۱۰۰ کارگاه طرح VIP برای کارفرمایان خوش حساب آغاز شد که اکنون در پنج شعبه و ۵۰۰ کارگاه این طرح در حال اجرا است.

وی افزود: نوع خدماتی که بدون صرف زمان به این کارفرمایان ارائه می شود، باعث شده است که بسیاری از دیگر کارفرمایان هم به این طرح بپیوندند، به همین منظور پیش بینی می شود تعداد شعب دارای فضای VIP به سرعت افزایش یابد.

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران تصریح کرد: البته ناگفته نماند که به غیر از کارفرمایان خوش حساب برای دولتی ها، اهل قلم، اصحاب رسانه و دانشگاهیان نیز به صورت ویژه خدمات ارائه می شود که امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک تعداد شعب دارای VIP را گسترش دهیم.

وی ابراز امیدواری کرد که تمام شعب سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برای ارتقای خدمات به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان به فضای VIP مجهز شوند.

به گفته حیدری، اکنون ۱۲۰ هزار کارگاه با تامین اجتماعی غرب تهران همکاری جدی دارند و یکی از برنامه های اصلی سازمان تامین اجتماعی ارتقای خدمات و گسترش خدمات غیرحضوری و الکترونیکی است تا بیمه شدگان و مستمری بگیران بتوانند راحت تر خدمات را دریافت کنند.

وی ادامه داد: حدود ۹ میلیون نفر از مجموع ۴۲ میلیون بیمه شده کشور، در استان تهران خدمت درمانی و بیمه‌ای دریافت می‌کنند.

 

 

 

 

 

*ما را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

توییتر

تلگرام

لینکداین

اینستاگرام

پیام‌رسان بله

فیس‌بوک


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=119020
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

خدمات ویژه تامین اجتماعی به کارفرمایان خوش حساب
خدمات ویژه تامین اجتماعی به کارفرمایان خوش حساب
خدمات ویژه تامین اجتماعی به کارفرمایان خوش حساب