وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: ساماندهی حوزه‌های بانکی و مالیات مورد تاکید رئیس جمهوری است و برنامه‌ریزی در این دو حوزه از ضرورت‌ها و اولویت‌های این وزارتخانه به شمار می‌رود.

به گزارش اخبارپول، فرهاد دژپسند که به تازگی رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را برای تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی کسب کرده روز چهارشنبه در سفر به مشهد در دیدار با استاندار خراسان رضوی اظهارکرد: ساماندهی بانک‌ها و امور مالیاتی به صورت گسترده‌تر مورد تاکید و توجه رهبر معظم انقلاب نیز است از این رو باید همه تلاش خود را به کار بندیم که این موضوع ها محقق شود.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: در زمان باقی مانده از دولت دوازدهم بتوان اقدام های مناسبی در ساماندهی این دو حوزه انجام داد.

استاندار خراسان رضوی نیز با اشاره به ظرفیت های این استان در حوزه های مختلف تصریح کرد: امروز باید بتوانیم به تناسب شرایط در موضوع های مختلف انعطاف هایی به خرج داده و به نوعی فضای کار و فعالیت برای بخش های تولیدی، صنعتی و صادراتی را بازتر کنیم.

علیرضا رشیدیان در همین رابطه تصریح کرد: برای مدیریت شرایط و امکانات باید فرصت و اختیار بیشتری به استان های دارای ظرفیت و مناطق مرزی داده شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی که به منظور زیارت بارگاه رضوی عصر امروز وارد مشهد شده است در سفر ۲ روزه خود با فعالان اقتصادی خراسان رضوی دیدار می کند و در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان نیز شرکت خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

*ما را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

توییتر

تلگرام

لینکداین

اینستاگرام

پیام‌رسان بله

فیس‌بوک


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=119018
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

ساماندهی بانک‌ها اولویت وزارت اقتصاد است
ساماندهی بانک‌ها اولویت وزارت اقتصاد است
ساماندهی بانک‌ها اولویت وزارت اقتصاد است