بیمه آتش‌سوزی منازل یکی از خدماتی است که توسط شرکت‌ها بیمه ارایه می‌شود اما متاسفانه گاها در جامعه دیده شده است که مردم آگاهی چندانی از آن نداشته و میزان نفوذ و استقبال انواع بیمه آتش‌سوزی در بین مردم، در پایین‌ترین رتبه قرار دارد.

بیمه آتش سوزی منازل

آتش سوزی یکی از حوادثی است که رخ دادن آن در هر زمان و مکان دور از ذهن نیست و می‌تواند علاوه بر خسارت‌های مالی با خسارت‌های جانی هم همراه باشد. طبق آمارها در ایران به طور روزانه ۵۰ حادثه آتش سوزی رخ می‌دهد که برای جبران این خسارت‌ها باید هزینه‌های متفاوتی پرداخت کرد. از این رو شرکت‌های بیمه‌ای برای جبران این خسارت‌ها، بیمه آتش سوزی را طراحی و اجرا کرده‌اند.

طبق دسته‌بندی صنعت بیمه، بیمه آتش سوزی در دسته بیمه نامه‌های اموال قرار می‌گیرد و با خرید این بیمه نامه می‌توان اموال خود مانند بنا و اثاثیه را تحت پوشش‌های این بیمه نامه قرار داد. با خرید بیمه آتش سوزی اگر حادثه‌ای رخ دهد که تحت پوشش این بیمه نامه باشد تا سقف تعهدات شرکت بیمه، جبران خسارت خواهد شد.

بیمه آتش‌ سوزی منازل یکی از خدماتی است که توسط شرکت‌ها بیمه ارایه می‌شود اما متاسفانه گاها در جامعه دیده شده است که مردم آگاهی چندانی از آن نداشته و میزان نفوذ و استقبال انواع بیمه آتش‌سوزی در بین مردم، در پایین‌ترین رتبه قرار دارد. طور کلی خانه محلی است برای آرامش خانواده و اگر حادثه‌ای مانند آتش سوزی رخ دهد،‌ علاوه بر اینکه بر زیبایی بنای خانه تأثیر منفی می‌گذارد، امنیت و آرامش یک یا چندین خانواده را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

بدین ترتیب مزایای خرید بیمه آتش سوزی برای افرادی که مالک خانه هستند، می‌تواند شامل مواردی چون تحت پوشش قرار گرفتن در برابر جبران خسارت‌های به وجود آمده به ملک، ارایه پوشش هزینه‌های اضافی برای جبران خسارت‌های وارد شده به ملک، پوشش تعویض وسایل الکتریکی مانند کامپیوتر، کولر، تلویزیون و … باشد.

به طور کلی در بیمه آتش سوزی اموال و دارایی‌ها در برابر آتش سوزی و خطرات آن تحت پوشش خواهند بود اما مورد بیمه تنها به آتش سوزی ختم نشده و موارد بسیاری را تحت پوشش می‌گیرد که می‌تواند آرامش خیال را به ارمغان آورد. پوشش‌های اصلی همچون آتش سوزی، انفجار، صاعقه و پوشش‌های فرعی همچون بیمه سیل و طغیان رودخانه، بیمه زلزله، طوفان و تند باد، بیمه سقوط بهمن، سقوط هواپیما و هلیکوپتر، ترکیدگی لوله‌های آب، ضایعات ناشی از برف و باران، سرقت با شکست حرز، شکست شیشه، نشست و رانش زمین، برخورد اجسام خارجی

خرید بیمه آتش‌ سوزی منازل از بیمه پارسیان

یکی از شرکت‌های بیمه که در زمینه بیمه آتش‌سوزی خدمات جامعی را ارایه می‌کند شرکت بیمه پارسیان است.

بیمه آتش سوزی بیمه پارسیان پوششی برای جبران خسارات وارده به اموال و دارایی های منقول و غیرمنقول است که با توجه به نیاز مشتریان این شرکت ارایه شده و با جبران زیان وارده، بیمه گزار را از نظر مالی به حالت قبل از حادثه برمی‌گرداند. شرکت بیمه پارسیان، به خریداران بیمه آتش‌سوزی منازل این اطمینان را می‌دهد که با ارایه پوشش‌های متنوع بیمه آتش سوزی، آرامش خاطر را برای آنان به ارمغان آورده و در صورت وقوع حوادث احتمالی، همراه آن ها باشد.

اما چرا بیمه پارسیان؟ در بیمه آتش‌سوزی بیمه پارسیان مهم نیست خریدار این بیمه‌نامه مالک باشد یا مستاجر، بنابراین هر قشری می‌تواند برای تامین امنیت و آرامش خانواده خود، این بیمه نامه را تهیه کرده تا صورت وقوع حادثه بتواند خسارت وارده را در کمترین زمان ممکن جبران کند. بیمه پارسیان با ارایه بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی، ساختمان و تاسیسات و اثاثیه منزل را در برابر خطرات آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه تحت پوشش قرار می دهد و همچنین موارد دیگری چون زلزله، سیل، طوفان، ترکیدگی لوله آب، سرقت با شکست حرز، ضایعات ناشی از برف و باران و سنگینی برف، سقوط هواپیما، آشوب، بلوا و اعتصاب و موارد دیگری که ذکر آن پیشتر رفت.

بیمه گزاران جهت خرید بیمه نامه آتش سوزی از بیمه پارسیان می‌بایست با مراجعه به یکی از شعب و یا دفاتر نمایندگی شرکت بیمه پارسیان در سراسر کشور، با مبلغ حق بیمه کمی، فرم قراداد بیمه آتش سوزی را امضا کرده و رسید آن را دریافت کنند.

گفتنی است، متقاضیان جهت دریافت اطلاعات مربوط به نزدیک ترین نمایندگی و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۲۱۸۲۵۹ تماس حاصل کنند.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=234025
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

اختصاصی/تجربه آرامش خاطر با خرید بیمه آتش‌سوزی منازل
اختصاصی/تجربه آرامش خاطر با خرید بیمه آتش‌سوزی منازل
اختصاصی/تجربه آرامش خاطر با خرید بیمه آتش‌سوزی منازل
اختصاصی/تجربه آرامش خاطر با خرید بیمه آتش‌سوزی منازل