مجمع عادی سالانه آپ با حضور ۸۷درصد سهامداران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبارپول، در مجمع عادی آسان پرداخت پرشین (آپ) صبح امروز پنج‌شنبه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ برگزارشد، افزایش سرمایه از ۲۶۵میلیارد تومان به ۵۵۵ میلیارد تومان از محل سود انباشته به تصویب رسید.

بر همین اساس آپ امسال با افزایش سرمایه ۱۱۰درصدی مواجه شد.

همچنین اعضای هیات مدیره به مدت ۲سال ابقا شدند.

در این مجمع محمدرضا اسکندریون مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین به بررسی و تشریح عملکرد آپ در سال مالی ۹۹ و مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت برای سال جاری پرداخت.

وی با اشاره به اینکه هدف شرکت ارائه به روزترین و متنوع خدمات به مشتریان است گفت: پروژه و اقدامات اپلیکشن آپ در سال ۹۹ تحول ساختاری از جمله برون سپاری فنی، اضافه کردن مدیران سرویس در ساختار جدید ، مدیریت پروژه، نگهداشت سرویس های موجود مانند تحلیل و اولویت بندی سرویس ها، تدوین طرح تجاری برای همه سرویس ها، برنامه ریزی درباره اقدامات هر سرویس، درآمدزایی و عقد قرارداد با کلیه تامین کنندگان سرویس و شناسایی درآمد از همه سرویس ها، جذب پذیرنده و درآمدزایی از کیف پول، اقدامات مربوط به سرویس ها همچون افزایش بانک های سرویس موجودی،پروژه قبض من، آپ بدون اینترنت، بهبود تجربه کاربران طراحی جدید اپلیکیشن، باشگاه مشتریان آپ، پیاده سازی web engage برای تمام سرویس ها با هدف بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتریان در بستر اپلیکیشن بوده است.

مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین تصریح کرد: این شرکت با ۱۲ درصد از سهم تراکنش های صنعت پرداخت در موقعیت چهارم در بین سایر شرکت ها قرار دارد.

وی افزود: آسان پرداخت از نظر تعداد تراکنش های پرداخت قبض و خرید شارژ با ۲۵.۵۸ درصد سهم توانسته رتبه اول را در بین شرکت های پرداخت به دست بیاورد.

اسکندریون خاطرنشان کرد: روند فروش شرکت در سال ۹۹ مبلغ ۶۲۰۰ میلیارد تومان بوده که با رشد خوبی همراه بوده است و همچنین درآمدها نیز طی چند سال اخیر بطور متوسط ۲۳ درصد رشد داشته است.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=182890
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آپ ۸۰ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرد
آپ ۸۰ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرد
آپ ۸۰ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرد
آپ ۸۰ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرد