در پی تعطیلی تمام ادارات استانهای تهران و البرز از فردا (سه‌شنبه) به‌مدت ۶ روز تا یکشنبه آینده، شنیده‌ها حکایت از تعطیلی چندروزه بورس در صورت تعطیلی بانک‌ها دارد.

به گزارش اخبارپول از تسنیم، در پی اعلام علی ربیعی، سخنگوی دولت مبنی بر تعطیلی تمام ادارات استانهای تهران و البرز از فردا (سه‌شنبه) تا یکشنبه هفته آینده، پیگیری‌ها حکایت از این دارد که سازمان بورس و اوراق بهادار تعطیلی چندروزه بورس را منوط به تعطیلی بانک‌ها عنوان کرده است.

این در حالی است که پیگیری خبرنگار تسنیم از بانک مرکزی نیز این پاسخ را داشته است که هنوز ابلاغیه‌ای در این زمینه منتشر نشده است، و بانک‌ها نیز علاوه بر بورس باید منتظر ابلاغیه بانک مرکزی در این زمینه باشند.

رئیس روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار در این باره گفت: اگر بانک‌ها هم مشمول تعطیلی یک هفته‌ای استان تهران شوند، چهار بورس کشور هم تعطیل می‌شود.

سارا علیاری افزود: در حال اخذ استعلامات از بانک مرکزی هستیم و به محض دریافت پاسخ بانک مرکزی، وضعیت چهار بورس کشور را در یک هفته تعطیلات پیش رو اطلاع رسانی خواهیم کرد.

شایان ذکر است به‌گفته سخنگوی دولت، بنابر پیشنهاد قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا و موافقت رییس‌جمهور تمامی ادارات استانهای تهران و البرز از سه‌شنبه این هفته تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است، بنابراین این مصوبه تردد از این استانها ممنوع است و در صورت رعایت نکردن علاوه بر جریمه، خودرو نیز از مسیرها بازگردانده خواهد شد، همچنین موضوع استمرار ممنوعیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی براساس طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها ادامه دارد و بر اساس وضعیت شهرها اطلاع‌رسانی خواهد شد.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=182779
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

تعطیلی چندروزه بورس اگر بانک‌ها تعطیل شوند
تعطیلی چندروزه بورس اگر بانک‌ها تعطیل شوند
تعطیلی چندروزه بورس اگر بانک‌ها تعطیل شوند
تعطیلی چندروزه بورس اگر بانک‌ها تعطیل شوند