روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، با توصیف عملکرد درخشان این بانک در پرداخت تسهیلات به طرح های توسعه اشتغال در مناطق روستایی و عشایری گفت: این عملکرد در تاریخ نظام بانکی بی نظیر وبی سابقه بوده است و وفور اقلام دامی، غذایی وخوراکی در بازار ،ناشی از پرداخت تسهیلات مناسب برای حمایت از فعالیت و تلاش کشاورزان است.

به گزارش اخبارپول، خدارحمی که روز پنج شنبه ۲۷ شهریور سال جاری در آیین تودیع و معارفه مدیران شعب این بانک در استان تهران سخن می گفت، اظهار داشت: کشاورزان با تلاش خود امنیت غذایی براى جامعه ایجاد کرده اند و بانک کشاورزى مفتخر است که بزرگترین پشتیبان مالی برای تلاش کشاورزان است و خوشبختانه عملکرد بانک کشاورزی و تأثیر آن در امنیت غذایی جامعه به جلب اعتماد عمومی به نظام بانکی منجر شده است.

مدیرعامل بانک کشاورزی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارکرد: علیرغم تحریم های ظالمانه هیئت حاکمه آمریکا علیه ایران با لطف خداوند متعال یکی از بالاترین نرخ های ارزش افزوده کشاورزی را در سال ۱۳۹۸تجریه کردیم . وی افزود: کارشناسان عرصه کشاورزی یکی از عوامل تاب آوری اقتصادی را شرایط بسیار خوب کشاورزی می دانند و به دلیل وفور کالاها و عرضه محصولات کشاورزی، نشانه ای از کمبود نیست و کشور وضعیت خوبی دارد.

وی تامین اعتبار به موقع و منابع مالی لازم برای بخش کشاورزی را یکی از نکات بارز در عملکرد بانک کشاورزی در سال جاری دانست و افزود: در تامین منابع مالی و پرداخت به موقع پول گندم کشاورزان در سال جاری نسبت به سال های گذشته خیلی خوب عمل شد و بالاترین میزان پرداخت پول گندم را نسبت به سال های گذشته داشتیم.

این گزارش می افزاید:در پایان این مراسم مدیرعامل بانک کشاورزی حکم بهنام شهدی به عنوان مدیر شعب این بانک در استان تهران را اهدا و از زحمات جهانپور معماریان مدیر پیشین شعب بانک در این استان قدردانی کرد.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=160338
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

پرداخت تسهیلات مناسب برای حمایت از کشاورزان در بانک کشاورزی
پرداخت تسهیلات مناسب برای حمایت از کشاورزان در بانک کشاورزی
پرداخت تسهیلات مناسب برای حمایت از کشاورزان در بانک کشاورزی
پرداخت تسهیلات مناسب برای حمایت از کشاورزان در بانک کشاورزی