اداره پژوهش و مدیریت ریسک بانک توسعه صادرات جدیدترین اولویت¬های پژوهشی این بانک را برای اطلاع محققین و پژوهشگران علاقمند برای سال ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش اخبارپول، محورهای پژوهشی ذکر شده شامل برآورد نیروی انسانی مورد نیاز بانک بر مبنای کارسنجی، بررسی روش­های نظام تطبیق و کنترل ریسک تطبیق در اگزیم ‌بانک دنیا و بانک­های داخلی و ارائه راهکار مناسب برای بانک توسعه صادرات، طراحی مدل و چارچوب اعتبارسنجی و تعیین سقف اعتباری بانک‌های کارگزار، پژوهش در خصوص جایگزینی قراردادهای عقود اسلامی در تسهیلات تامین مالی اعتبار خریدار، می شود.

طراحی و ارائه ساختار کارکردی مناسب بانک توسعه صادرات به عنوان اگزیم بانک ایران و ارائه قانون خاص اگزیم بانک، ارائه مدل اعتبارسنجی شرکت‌های کوچک و متوسط(SME) ‌ از دیگر اولویت های پژوهشی است که از طرف اداره پژوهش و مدیریت ریسک بانک توسعه صادرات ایران اعلام شده است.

یادآور می‌شود، پژوهش درخصوص امکان تخفیف زود پرداخت در قراردادهای سلف و خرید دین همانند قراردادهای فروش اقساطی ـ فقط در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد قابل انجام است.

پژوهشگران علاقه‌مند ‌می‌توانند پیشنهادهای خود را در قالب طرح‌نامه پیوست تکمیل و حداکثر تا تاریخ ۰۳/۰۷/۱۳۹۹ به اداره کل پژوهش و مدیریت ریسک واقع در خیابان وزرا خیابان بیست و یکم پلاک ۱۸ ارسال یا از طریق سامانه ساتع بارگذاری نمایند. ضمنا پژوهشگران می­توانند در بازه زمانی تعیین شده (حداکثر تا ۰۳/۰۷/۱۳۹۹) در صورت هرگونه سئوال با شماره ۸۱۹۲۲۱۸۰ تماس حاصل کنند.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=160283
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

۷ طرح پژوهشی بانک توسعه صادرات ایران در سال ۹۹
۷ طرح پژوهشی بانک توسعه صادرات ایران در سال ۹۹
۷ طرح پژوهشی بانک توسعه صادرات ایران در سال ۹۹
۷ طرح پژوهشی بانک توسعه صادرات ایران در سال ۹۹