در مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام بیمه کوثر برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ با احتساب سرمایه جدید ۳هزار و ۵۲۸میلیارد ریالی، به ازای هر سهم ۴۵۰ریال سود نقدی مصوب شد.

به گزارش اخبارپول، مجمع به‌صورت برخط و باحضور امیرهوشنگ جنگی، رییس مجمع؛ حسین جعفری و یاسر علی‌دادی، ناظران مجمع؛ مصطفی مقصودی، منشی مجمع؛ مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت؛ نمایندگان سازمان بورس و اوراق‌بهاردار، بیمه مرکزی و بازرس قانونی شرکت و نیز جمعی از سهام‌داران برگزار شد.

علاوه بر این، زمان‌بندی پرداخت سود سهام‌داران شرکت بیمه کوثر مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مشخص شد.

همچنین، سود سهام مصوب سهام‌داران حقیقی شرکت که دارای کد سجام هستند، از طریق شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام، توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) از تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ الی ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ پرداخت خواهد شد و سهام‌داران حقیقی که در سامانه سجام ثبت‌نام نکرده‌اند نیز، باید ظرف مهلت قانونی در سامانه سجام ثبت‌نام کنند تا سود سهام آن‌ها واریز شود.

بر اساس این گزارش، سهام‌داران حقیقی فاقد کد سجام که موفق به دریافت سود سهام خود در مهلت مقرر نشوند، می‌توانند با مراجعه به تارنمای کدال و تکمیل مشخصات فردی، اعلام شماره حساب بانکی و شماره شبا برای واریز سود سهام اقدام کنند.

قابل ذکر است، سود سهام‌داران حقوقی، صندوق‌ها و سبدهای سرمایه‌گذاری نیز در مهلت قانونی از طریق ارایه نامه و اعلام شماره حساب و شماره شبا بانکی پرداخت خواهد شد.

گفتنی است، سهام‌داران حقوقی، صندوق‌ها و سبدهای سرمایه‌گذاری لازم است با مراجعه به تارنمای کدال فرم تکمیل شده را در سربرگ شرکت و با امضای صاحبان امضای مجاز شرکت به آدرس تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاک ۲۴، طبقه ۵، اداره امور سهام و مجامع شرکت بیمه کوثر ارسال کنند.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=156134
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

بیمه کوثر به ازای هر سهم ۴۵۰ریال سود تصویب کرد
بیمه کوثر به ازای هر سهم ۴۵۰ریال سود تصویب کرد
بیمه کوثر به ازای هر سهم ۴۵۰ریال سود تصویب کرد