طبق اعلام دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها از اول خرداد ماه دورکاری و شیفت بندی کارمندان بانک‌های دولتی و نیمه دولتی لغو می شود و کارمندان باید براساس ساعت کار جدید در بانک‌ها حضور داشته باشند.

به گزارش اخبارپول، علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها در نامه ای خطاب به مدیران عامل بانک‌ها اعلام کرد: احتراماً پیرو نامه شماره ۱۰۳/هـــ ب مورخ ۲۰/۱/۹۹ این دبیرخانه درمورد نحوه فعالیت شعب بانک ها با حضور دو سوم پرسنل به صورت شیفت بندی، چرخشی و دورکاری به استحضار می رساند موضوع در جلسه اصلی مورخ ۲۱/۲/۹۹ شورای هماهنگی بانک ها مطرح و مقرر شد از تاریخ ۹۹/۰۳/۰۱ تمام کارکنان صف و ستاد بانک‌ها در محل خدمت حاضر شوند و فقط ساعت کار کارکنان اناث دارای فرزند زیر ۸ سال و همکارانی که بیماری زمینه ای دارند، روزانه ۲ ساعت تقلیل یابد.

ضمناً چناچه در هر استان با توجه به شرایط روز، ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی در خصوص ساعات کاری بانک ها اتخاذ کند، تصمیم ستاد مذکور با هماهنگی استاندار مد نظر قرار گیرد.

برهمین اساس، ساعت کار کارکنان بانک‌ها از اول خردادماه ۹۹ در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۴ و روزهای پنج شنبه ۷ تا ۱۳ است.

براساس این گزارش، با شیوع ویروس کرونا در کشور در هفته های نخست تغییراتی برای ساعت کار و نحوه حضور کارکنان بانک‌ها اعمال شده بود که با رفع محدودیت‌ها این تغییرات نیز برداشته شد.

گفتنی است، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون جمعی از کارکنان بانک‌ها از جمله مدیرعامل بانک مسکن، در پی ابتلا به کرونا فوت کردند.

سیاست‌های پولی و بانکی , ویروس کرونا ,


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=151915
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

شرایط کار بانک‌ها از اول خرداد
شرایط کار بانک‌ها از اول خرداد
شرایط کار بانک‌ها از اول خرداد
شرایط کار بانک‌ها از اول خرداد
شرایط کار بانک‌ها از اول خرداد