نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، از تعطیلی همه واحدهای صنف طلا و جواهر و طلافروش تا ۱۵ فروردین خبر داد.

به گزارش اخبارپول، مسعود یزدانی تصمیمات ستاد مرکزی مقابله با کرونا را لازم الاجرا دانست و گفت: همه واحدهای تجاری از جمله طلافروشان طبق مصوبات این ستاد ملزم به تعطیلی واحدهای کسبی خود تا ۱۵ فروردین هستند.

وی افزود: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت تجاری در این صنف با متخلفان طبق مصوبات ستاد کرونا برخورد قانونی خواهد شد.

نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به شرایط خاص موجود در کشور ادامه داد: از همه اهالی صنف و صنعت طلا وجواهر کشور به ویژه شهر تهران خواهشمندم ضمن تعطیلی واحدهای کسبی خود و ماندن در خانه، به قطع زنجیره انتقال و ریشه کن کردن این بیماری کمک کنند.

گفتنی است، با شیوع کرونا در ایران و سایر کشورهای دنیا، اخیرا حسن روحانی، رئیس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تعطیلی مشاغل تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت و از مردم خواست به توصیه‌های بهداشتی عمل کنند و از اجتماع کردن بپرهیزند.

رئیس اتاق اصناف تهران نیز در خصوص ابلاغیه ستاد مقابله با کرونا در ایران، اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد کرونا که به اتحادیه ابلاغ شد مقرر شد تا واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالاهای ضروری و اساسی مردم مانند نانوایی‌ها، خواربارفروشی‌ها، سوپرمارکت‌ها، میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و … برای خدمات‌رسانی به مردم باز بمانند و بر این اساس این واحدهای صنفی مجاز به انجام فعالیت در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز هستند.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: بر اساس مصوبه و دستور ستاد کرونا و اعلام استاندار تهران فقط واحدهای عرضه‌کننده کالاهای ضروری در این ایام مجاز به فعالیت هستند و بنابر این بخشنامه تعطیلی واحدهای دیگر به اتحادیه‌های مربوطه ابلاغ شده است.


لینک کوتاه : http://poolpress.ir/?p=148555
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

طلافروش‌ها تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند
طلافروش‌ها تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند
طلافروش‌ها تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند
طلافروش‌ها تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند
طلافروش‌ها تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند
طلافروش‌ها تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند