سقوط بیت کوین دائمی نیست

مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در جهان برآورد کرد: سقوط و کاهش ارزش بیت‌کوین موقتی است و سرمایه‌گذاران می‌توانند به افزایش دوباره آن در آینده امیدوار باشند.

به گزارش اخبار پول [1] به نقل از ایسنا، در هفته‌های اخیر ارزش بیت‌کوین به‌شدت کاهش‌یافته بود به‌گونه‌ای که دو روز پیش در پایین‌ترین قیمت خود طی یک سال گذشته رسید و ۱۱ درصد از ارزش خود را از دست داد .

 برایان کلی، مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در جهان در مصاحبه‌ای با گزارشگران پیش‌بینی کرده است که رخداد اخیر در بازار ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین به‌صورت موقتی بوده و تحت تأثیر وقایع مختلف اقتصادی و تجاری است که در جهان رخ‌داده است .

 این در حالی است که تام لی، تحلیلگر ارشد وال‌استریت در خصوص بازار ارزهای دیجیتال رمزنگاری‌شده چنین برآورد کرده است که ارزش بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به ۱۵ هزار دلار نیز خواهد رسید.

در ماهه‌ای اخیر با توجه به کاهش ناگهانی ارزش بیت کوین و سایر ارزهای مشابه آن، بسیاری از افرادی که به سرمایه‌گذاری در آن اقدام کرده بودند، نگرانی‌های متعددی در خصوص از دست دادن سرمایه و پول خود داشتند.

اما حالا به نظر می‌رسد که این کاهش قیمت و ارزش بیت‌کوین موقتی است و به گفته تحلیلگران و کارشناسان فعال در این حوزه جای نگرانی ندارد.

بسیاری دیگر از تحلیلگران نیز بر این باورند که از سال آینده میلادی به بعد ارزش بیت کوین به زیر ۶ هزار دلار نخواهد آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*ما را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

توییتر [2]

تلگرام [3]

لینکداین [4]

اینستاگرام [5]

پیام‌رسان بله [6]

فیس‌بوک [7]