بانک ایران زمین رئیس شعبه استخدام می‌کند

بانک ایران ‌زمین، به‌منظور تکمیل کادر مدیریتی در سطح رئیس شعبه در تهران از بازنشستگانی که ۲سال از اتمام خدمت آنها گذشته باشد، دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش اخبارپول [1]، تجربه، نزدیک ترین و مهمترین راه ایجاد و توسعه دانش سازمانی است از این رو همکارانی که متقاضی حضور در این بانک هستند و در صورت باور این موضوع می‌توانند به جمع ایران زمینی‌ها ملحق شوند.

باور اینکه حفظ کرامت و تأمین رضایت مشتریان در چهارچوب اصول تعریف ‌شده بانک همچنین عملکرد همراه با دقت و سرعت، استفاده از دانش، توان مدیریتی و تجربه سازمانی در کنار بهره‌گیری از فناوری‌های بانکداری دیجیتال و ارائه آن به مشتریان، از اصول مهم این بانک است.

همچنین حفظ کامل اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان، سهام‌داران، رقبا و کارکنان، استقبال از پیشنهاد سازنده و نقد صحیح مشتری در مقام راهکاری مناسب برای رشد و ارتقای خدمات بانکی می تواند در پیشرو بودن سازمان موثر باشد و عمل به این موضوع باید سرلوحه عملکرد متقاضیان باشد.

لازم به ذکر است، متقاضیان جهت درخواست تکمیل کادر مدیریتی در بانک ایران زمین می‌بایست دارای مدرک کارشناسی و از توانمندی های لازم در زمینه بانکداری روز برخوردار باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا [2] کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

*ما را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

توییتر [3]

تلگرام [4]

لینکداین [5]

اینستاگرام [6]

پیام‌رسان بله [7]

فیس‌بوک [8]